Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Oranžové vajíčka v hlíně? !!!!!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Dotaz Oranžové vajíčka v hlíně? !!!!!!!! Příspěvek č. 1



Těsně pod povrchem hlíny jsem našel už podruhé tohle oranžové vajíčko. Po rozmačknutí z něj vyteče bíla voda s miniaturními kuličkami. Obě kytky u kterých sem to našel jsou menší, slabší, žloutnou a schnou jim listy. Před 5 a před 2 dny jsem provaděl postřik přípravkem AGRION DELTA kvůli sviluškám. Ani ve FAQ ani v tématech jsem to nenašel, poraďte co s tím, a jak to hlavně VYHUBIT!

Teploty 20-25 stupňů, vlhkost 50-60%, aktivní odtah, ofuk 20cm 20W, substrát plagron BATMIX

Old Post 26-09-2010 v 19:53 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Porovnání kytiz Příspěvek č. 2


Tady je úplně zdravá stejně stará slečna a nemocný mrzáček

Old Post 26-09-2010 v 19:56 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

kytku přesad do sterilního (přepálenýho v troubě) substrátu. ..

skunek

Old Post 26-09-2010 v 20:26 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4

udělám to hned, děkuji

Old Post 26-09-2010 v 20:27 PM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 5

take by me zajimalo co je to zac... nasel jsem to i v substratu od plagronu...



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 26-09-2010 v 22:24 PM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 6

já jsem zase našel podobný šedivý kuličky s tekutinou v substrátu ze zahradnictví.Ale co to je ?!

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 26-09-2010 v 23:22 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od junfun
kytku přesad do sterilního (přepálenýho v troubě) substrátu. ..

Nebo rychlovarku a prolejt tu hlínu uvařenou vodou.

Old Post 27-09-2010 v 07:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 8

měl jsem stejnej "problem" ale něak se z toho nic nevylíhlo asi... Upě stejný a v substrátu od Plagronu... Asi to budou zákeřný holanský ještěři . Ale zajímalo by mě co to je.. Neví někdo??

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Old Post 27-09-2010 v 08:36 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubanecjam
Stálý Člen

Karma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% PěstitelskáKarma uživatele kubanecjam - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 9

http://www.zahrada.cz/forum/skudci/...ec=truhl%EDk%F9

helemese..tak to nakonec bude jen nějaký hnojivo možná..i když 4-5mm se mi zdá moc..myslím že jsem je měl menší..jdu se podívat na pytel od plagronu

alebo že by slímák ??

tak slimáci to nejspíš nebudou ..viz. muso

2008 OUT - WW + GWS + nonamy + (yzop, majoránka, saturejka, bazalka, levandule, šalvěj, třezalka, oregáno )
2009 OUT - OB + MAZAR = SNÍH KAPUT
2014 OUT - vlastní krosy z MAGMY, JACK H, něaký autoflavíky .....

2009 IN - OB + MAZAR - 250 W - MATKY



Nikdy neříkejte že se něco nedá, protože se vždy najde iniciativní blbec který neví, že se to nedá a udělá to !!

Kudytam Tudykam.

Naposledy upravil kubanecjam 27-09-2010 v 15:02 PM

Old Post 27-09-2010 v 08:42 AM
kubanecjam je offline   Profil uživatele kubanecjam   Find more posts by kubanecjam   Foto galerie člena kubanecjam   Click here to Send kubanecjam a Private Message   Add kubanecjam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0ny
Nový Člen

Karma uživatele k0ny - 77% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 10

Jestli najdu jeste jedno, necham ho vylihnout v kelimku pod usporkou abychom mohli indetifikovat tohohle trojskeho koně :-D

Old Post 27-09-2010 v 08:57 AM
k0ny je offline   Profil uživatele k0ny   Find more posts by k0ny   Foto galerie člena k0ny   Click here to Send k0ny a Private Message   Add k0ny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muso
Stálý Člen

Karma uživatele muso - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11

Slimaci vacsinou kladu vajicka po desiatkach kusov. Vid. na tomto obrazku

Old Post 27-09-2010 v 15:00 PM
muso je offline   Profil uživatele muso   Find more posts by muso   Foto galerie člena muso   Click here to Send muso a Private Message   Add muso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele muso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anyndur
Stálý Člen

Karma uživatele Anyndur - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 12

podobnou vec jsem nasel kdysy i u stromku v kvetinaci a nechapal oc se jedna...nic mene i kousek od neho se vyskytoval malej cervik.....

Bonsai potěšení | Spíš než pěstitel cannabu jsem konzument | 1st Microgrow-Box 26W

Old Post 28-09-2010 v 10:35 AM
Anyndur je offline   Profil uživatele Anyndur   Find more posts by Anyndur   Foto galerie člena Anyndur   Click here to Send Anyndur a Private Message   Add Anyndur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 13

No, já bych to moc nehrotil. Problém může být v tom, že kytka nemá moc vytvořený kořeny a pokud je zaléváš stejně, tak je přemokřená. Opatrně ji vytáhni z květináče a zkontroluj kořeny.

Ušlechtilý půdy (Royaltymix, Allmix aj.) bych rozhodně nesterilizoval, ani jinak neupravoval.
Čuchnite si k nim, voní po houbách Ano, mají tam mikroflóru a enzymy, které tím zničíte.

Old Post 28-09-2010 v 21:56 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

kuličky Příspěvek č. 14

zdarec
S uměle vypadajícíma kuličkama, který po zmáčknutí vyprsknou si nemusíte vůbec lámat hlavu.
Jedná se o tzv.OSMOCOTER ... viděl sem to poprvé v německu , kde se to hojně používá
je to hnojivo pomalu uvolňující živiny.
když to máte v substrátu tak to není moc na škodu jen nesmíte přešvihnout teploty ptž při vyšších jak 35 se to rozpustí hnedka a hrozí popálení rostlin...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 29-09-2010 v 23:02 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 15

Už to správně někdo popsal, co to je - ale ještě jednou pro úplnost: jedná se o Osmo coat (v češtině používáme stejný název - na Ukzuz to potvrdili), což je hnojivo v jakýchsi kuličkách, které se pomalu rozpouštějí a vyživují substrát. V cizině se již hojně toto hnojivo využívá na zeleninu, obsahuje NPK 15-15-15 a je prý velice kvalitní. Do Plagroního substrátu se dostalo omylem od dodavatele. Žádné mrchy to nejsou a Plagron slibuje, že se to nebude opakovat. Všechny substráty od společnosti Plagron prošly registrací UKZUZu (Ústřední a kontrolní úřad zemědělský) a tedy i velmi náročnou kontrolou.

Old Post 07-01-2011 v 16:17 PM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcon
Nový Člen

Karma uživatele Alcon - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 16

Hele ja bych to zase tak banálně neviděl. Háďátka jsou největším problémem při výrobě substrátů. Taky sem to měl v hlíně a první grow v pohodě. Pak mi na další várku nevyšla hlína, tak jsem do jednoho květináče přidal starou hlínu. Tam už ale byly háďátka vylíhnutý a "sežrala" mi klíčící semínko. Myslím, že panika je na místě.
http://www.agromanual.cz/cz/atlas/s...alkotvorna.html
http://hobby.idnes.cz/foto.aspx?r=h...bby-zahrada_bma

Old Post 19-02-2011 v 08:16 AM
Alcon je offline   Profil uživatele Alcon   Find more posts by Alcon   Foto galerie člena Alcon   Click here to Send Alcon a Private Message   Add Alcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7703140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív