Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Přehřívání předřadníku 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
IKONE
Stálý Člen

Karma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% PěstitelskáKarma uživatele IKONE - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 126  

Přehřívání předřadníku 250w Příspěvek č. 1

Ahoj, hledal jsem tu jak zběsilej, ale nic jsem nenašel, tak zakládám vlastní téma.
Mám 250W předřaník ELT, jetej dvě kola, ale jen se sodíkovou výbojkou. Nikdy žádnej problém. Včera jsem koupil 250W MH výbojku, zapojil, rozsvítil... Všechno v pohodě, ale po cca 7 hodinách se mi vyhodily některý pojistky v pokoji (od kompu a od předřadníku ) a předřadník začal celkem hlasitě vrčet. Myslel jsem, že se spálil, ale po cca 20 minutách jsem to zkusil znovu zapojit a jel zase v pohodě. Necelý dvě hoďky pak zase spadnul a začal bzučet. Ještě jedna věc, ta 250 MH při svícení jakoby jemně problikává, nic extra, sodík mi to dělal taky, ale trochu míň.
No za každou radu budu vděčný

250W Kokos, 2xSS, 2x HDF, 2x Chronik

Old Post 26-09-2010 v 16:23 PM
IKONE je offline   Profil uživatele IKONE   Find more posts by IKONE   Foto galerie člena IKONE   Click here to Send IKONE a Private Message   Add IKONE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zagg911
Stálý Člen

Karma uživatele zagg911 - 55% PěstitelskáKarma uživatele zagg911 - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 2

Čau, no já mám podobnej (možná stejnej) problém se svim 100w kompletem... nejdřív po 5ti hodinách a pak častějš a častějš "spadne", vrčí a startuje znovu (nevyhodí mi to pojistky jako tobě). Je to můj vlastní balast. Zajímalo by mě co mám koupit nového, nebo co mám udělat jinak? Snad někdo kdo má zkušenosti, nebo ví čím by to mohlo být.
Doufám že to tu vážně nikde neni, ale hledal sem.. nechci OT, rád smáznu.
Dík ZAGG

I love Mary J

Old Post 09-10-2010 v 11:03 AM
zagg911 je offline   Profil uživatele zagg911   Find more posts by zagg911   Foto galerie člena zagg911   Click here to Send zagg911 a Private Message   Add zagg911 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lapaj
Stálý Člen

Karma uživatele lapaj - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

lidi, tyto věcičky maj svoji životnost. nic neběží bez poruchy sto let. skuste odvádět přebytečný teplo pryč od předřadníku. až to nepomůže, tak koupit nové. metalhalogenidový žárovky žerou trochu víc. je možné, že se mašinka víc hřeje a pak prostě začne stávkovat. až vychladne jede zase v pohodě.

-omlouvám se za teoretizování, mne se to ješte nestalo. pořídil sem si elektroniku v kategorii 250W.

Old Post 11-10-2010 v 07:31 AM
lapaj je offline   Profil uživatele lapaj   Find more posts by lapaj   Foto galerie člena lapaj   Click here to Send lapaj a Private Message   Add lapaj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

jak dlouhy mas kabel od predradniku k te 250w mh? Jestli delsi, tak to muze byt tim.

Old Post 11-10-2010 v 08:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-11-2009 - zahřívání předřadníku - 8 odpovědí
23-09-2011 - Bzučení předřadníku - 31 odpovědí
25-11-2009 - Bezpečnost předřadníku - 64 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3531930 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív