Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » pomožte mi prosím s problémem, kterej trvá už asi rok
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Kus hoven


jestli to mas ze spodnich casti tak to neres. kytka prebytecne listy co ma na hovno odhazuje a zacinato nejak takhle.


no to vím..jde o to že matky o pruměru cca 7Ocm shazujou každá hrst i dvě denně a z takovou sem bez listí do 14dní

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 25-09-2010 v 12:39 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

mystery a pyromane......problem u vas bude v prijmu zivin v dusledku poruseneho korenoveho systemu.mrknete na koreny.resil bych to dietou :-).presne jak pise aero1 museli jste mit v prdeli PH(ne porad) stacila jedna zalivka vodou s dost nizkym phckem,nebo naopak fest vysokym,ale to nizky bych rekl spis.

Werde,u tebe si nejsem jistej.myslim,ze to bude predavkovani fosforem bo problem s nadbytkem vapniku,chtelo by to videt celou kytku.na 50%.cim hnojis a jaky mas vystupni EC?zdrojovka ma jaky EC?

Old Post 25-09-2010 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 19

TO Pyroman
Tak sem si to pročetl a řeknu jen co si myslím já že to je.... Zaleváš často??? A pokáždé s hnojkami??? Pokud ano tak to může býti problém přesolení půdy.Stalo se mi to taky. Všechno je na kytkách ok,Ph ok,vše ok,jen kytky dou do sraček jak kdyby byly v PH 9 a ve 45 stupních.... Nakonc jsem zjistli že hnojky se usazovali v půdě a je jistá hranice,kdy již usazené soli začnou být pro rostlinu toxické. Zpravit to podle mě už nejde když to je zasolený.... Ale třeba to vypláchnout jde. Podle mě to je tenhle problém.....

To mystery .... Nezalejvej 2x denně blázne Zalej a až to uschne tak to zalej znova.Tim si půdu zasereš uplně nejvíc a ještě v převlčeným mediu mi přijde že kytka tolik nebere....

To kus hoven
Substrát pro pelargonie je na pohodu,ba naopak jsem z něj nadšenej jak je vzdušnej a i po silnym proschnutí ti netrvá 2 hodiny než ho zase lze promočit.Teď v něm momentálně jedu viz můj trýd A jsem spokojen. Jen možná musim víc solit N v květu,ale to je detail

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 25-09-2010 v 13:57 PM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 20

Dev1lagain: No nemyslím si, že je to přesolení, protože i v mém druhém kole v kokose jsem měl stejný problém a to jsem moc nehnojil, ba naopak.

Jinak tady je starý thread s tímto problémem. Chtělo by to nějakého génia, který by seskládal všechny informace dohromady a udělal nějaký závěr
http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2B%F8ap%EDky
Btw taky hnojil AH...
Podle tohoto je to zase přesolení (Borec očistil kořeny a dal do nové hlíny a pak OK) http://grower.cz/forum/showthread.p...t=%2B%F8ap%EDky

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 25-09-2010 v 14:20 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 21

dneska jsem podruhy zalil vodou ze studny,do tydne dam vedet jak to vypada

Old Post 25-09-2010 v 19:09 PM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od WERD


no to vím..jde o to že matky o pruměru cca 7Ocm shazujou každá hrst i dvě denně a z takovou sem bez listí do 14dní


nerezes je nejka extremne? pac kdyz je extremne orezavas tak delaji tohle ze soku. nebo taky jestli je mas delsi dobu ve stejne hline tak uz mohly vyzrat vsechno a musi se hnojit casteji....

citace:
Původní příspěvek od Dev1lagain
To kus hoven
Substrát pro pelargonie je na pohodu,ba naopak jsem z něj nadšenej jak je vzdušnej a i po silnym proschnutí ti netrvá 2 hodiny než ho zase lze promočit.Teď v něm momentálně jedu viz můj trýd A jsem spokojen. Jen možná musim víc solit N v květu,ale to je detail


jasne muze byt, moc jsem slozeni atd nezjistoval ja se radsi drzim normal substratu pro pokojove rostliny. jak tady nekdy vidim prebesnene mixy substratu tak nevim ejstli mam brecet nebo se smat

Old Post 25-09-2010 v 19:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 23

Tak je to naprosto stejný problém, který už tady řešil Hary v roce 2005, normálně mi ty jeho fotky přijdou jako bych je fotil já:-) Hlavně tahle, to je jak kdyby si ty listy s mými z prdele vypadli: http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=344548
A dokonce i spousta jiných členů mělo stejný problém. Bohužel nikde není přesné objasnění příčiny. Díky členovi easyrider za přihození tohoto odkazu:
http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 26-09-2010 v 08:00 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 24

Jasně, taky by mě zajímalo, v čem byl/je/bude problém. Jenže i když máme dost informací, tak to zatím nikdo neodhalil, chtělo by to nějakou chytrou Hlavu, nebo prostě někoho zkušeného, kdo by to projel a zkusil udělat závěr. Protože všechny thready, které jsem o tom našel, nejsou vyřešeny. Všude jsou jen rady typu blbé PH, blbé EC, málo/hodně hnojek, přelití, přesvícení atp...

Btw ta fotka je moje

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 26-09-2010 v 08:42 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 25

Právě, že to bude více faktorů, rozhodně to bude nějaký deficit způsobený PH, což způsobí poškození listů. A vysoká vlhkost, s nedostatkem cirkulace vzduchu, proto projevy u spodních listů.
Následek je náchylnost těchto listů k plísním, při vysoké vlhkosti.
Takže faktory: PH, vlhkost, přelití, prostě stresové faktory.
Když upravíte všechny parametry, stejně trvá něž se kytka vzpamatuje, poškozené listy už se těžko zachraňují.
Jednoduchá odpověď není, protože se tyto stresové faktory mohou navzájem ovlivňovat.

Old Post 26-09-2010 v 09:04 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 26



Zdravím Vás mám podobný problém na kytkách.jen nerozumím tomu proč to je jen na polovině (naštěstí menší)kytky.

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Old Post 26-09-2010 v 09:21 AM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BLENT
Stálý Člen

Karma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BLENT - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 27



A ještě foto zdravé půlky kyti a napadené části.
jinak hnojky plagron alga a terra bloom
ph upravuji na 6,2 -6,4.

jinak mám 2 kyti v 1 květináči a problém je jen u 1.
kde může být ten problém??
jinak se bojím hlavně toho že v pozdějším květu už žádné velké listy nebudou a rozjede se to na listy na paličkách a to bude průser.

KONČÍM S HULENÍM.TOTO JE MŮJ POSLEDNÍ JOINT ANI HO NEDOKOUŘÍM.

Old Post 26-09-2010 v 09:32 AM
BLENT je offline   Profil uživatele BLENT   Find more posts by BLENT   Foto galerie člena BLENT   Click here to Send BLENT a Private Message   Add BLENT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman80
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman80 - 91% PěstitelskáKarma uživatele pyroman80 - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 28

Blente myslím, že tvůj problém nebude to samé.Vypadá to na plíseň.
to tomas2pet: Není pravidlem, že to postihuje listy od spoda, dělá se mi to uplně na celý kytce

Old Post 26-09-2010 v 10:05 AM
pyroman80 je offline   Profil uživatele pyroman80   Find more posts by pyroman80   Foto galerie člena pyroman80   Click here to Send pyroman80 a Private Message   Add pyroman80 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 29

To BLENT:
Tvůj problém je asi vápník, pH 6,2 je málo pro vápník. Více tady: http://grower.cz/forum/showthread....6422#post366422

Old Post 26-09-2010 v 10:22 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dev1lagain
Stálý Člen

Karma uživatele Dev1lagain - 82% PěstitelskáKarma uživatele Dev1lagain - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 30

A proto si o5 stojím za svým tvrzením že to je zasolený. nevím jak máš kytí veliký,ale jak psal easyrider jde to vyřešit výměnou zeminy.

Měl sem s timhle v minulosti problémů dost Od té doby co leju do zálivky enzymy bo H2O2 to mam jaksi pod kontrolou.

PH by se podle mě projevovalo jinak...navíc píšeš že PH měříš, takže to by problém bejt neměl...tak nevim proč to sem pořád všichni pletou..... Já jedu v hlíně ph 5.7- 6.0 a hele http://grower.cz/forum/showthread.p...4781#post914781 takže PH to fakt nebude. S PH bys mohl mít problém při ph 7.0+ a nebo tak cca 5.3- ..tyhle hraniční hodnoty jsou nejhorší. V případě že bude PH třeba 5.4 ..neprojeví se ti na kytce problém PH...ale problém s nedostatkem dusíku,protože na hranici to přestavá brát jen určité prvky..každý má svoji hodnotu... Člověk se to pak snaží dohnojit,ale kvůli PH to akorát ještě víc zasolí atd... A to tvůj případ neni pokud měříš PH někde 6-7 . A vlhkost?? To bys tam musel mít tak RH 10% a míň .

Držim palce na budoucno. čuz

1st Indoor zařivky 4x K2 --sklizeno
400w 10x papaya 2x DB sklizeno
600W 10x white widow -sklizeno
600w Chrystal 5x+ 4x skunk1/hindu kush-sklizeno
Bubbler vs hlína 600w Ap11,CM,ED,SSH,bubble gum--PRÁVĚ JEDE!!!

Devílkův out 4fun 2010 --PRÁVĚ JEDE!!!


Budoucnost patří těm kteří věří svým snům.

Občas děláme chyby tak hloupé,že se z nich nikdo ani nemůže poučit.

Co dělá lenochod když hoří les??? No hoří s nim

Old Post 26-09-2010 v 10:30 AM
Dev1lagain je offline   Profil uživatele Dev1lagain   Find more posts by Dev1lagain   Foto galerie člena Dev1lagain   Click here to Send Dev1lagain a Private Message   Add Dev1lagain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od pyroman80
Blente myslím, že tvůj problém nebude to samé.Vypadá to na plíseň.
to tomas2pet: Není pravidlem, že to postihuje listy od spoda, dělá se mi to uplně na celý kytce

To není pravidlo. Ale stává se to na spodních listech při vysoké vlhkosti, z důvodu špatné cirkulace vzduchu při hustém porostu. Prostě vysoká vlhkost.

Naposledy upravil tomas2pet 26-09-2010 v 11:51 AM

Old Post 26-09-2010 v 11:32 AM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 32

Ještě můj postřeh, nevím jestli k něčemu bude - vždy mi to začalo po přepnutí na květ. Tzn kytka má zase jiné potřeby, není vystresovaná z tak rychlé změny periody? Přeci jen v přírodě to jde 18/6 pak 16/8 14/10 atp... Ale proč by to dělalo jen nám, že.... Asi fakt více faktorů a nějaký ten stres.

tomas2pet: problém s vlhkostí, cirkulaci vzduchu, přelitím jsem problém neměl nikdy...

Přidejte se lidi, a přemýšlejte s námi

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 26-09-2010 v 12:09 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2842730 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív