Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » summit NATO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Dotaz Příspěvek č. 1

zrawim,jakej je vas nazor na summit NATO?virus

roll,roll,roll a joint...

Old Post 19-11-2002 v 21:15 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

Zdravim!
No to je dost těžká otázka.
Já osobně mám názor, že organizace, která má zbraně a používá je, nemůže hlásat mír. To prostě podle mě dost dobře nejde. NATO by nebylo špatnej nápad,kdyby nebylo vojneský. Vždyť proti agresorům (v případě napadení některé z členských zemí) nemusí být obrana zase jen agrese. Co takle zmrazení obchodů té země s členskými zeměmi??Vlastně takový totální embargo. Jistě by to bylo mnohem humálnější než použití vojenský síly. Snad chápete co jsem tím chtěl říct...
Každá zbraň je vyrobená pro to,aby střílela a když už vystřelí, tak zabijí a to se mi nelíbí

PEACE

Old Post 20-11-2002 v 14:54 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

to Carverman Příspěvek č. 3

Humánější by to bylo určitě, ale tý napadený zemi by to v tu chvíli asi moc platný nebylo . Nebo nevím jak jsi to přesně myslel, ale pochopil jsem to tak, že by ostatní spojenci agresora nechali vyřádit jak je libo jen by s ním neobchodovali. A co pak asi udělá agresor, kterýmu odřízli dodávku produktů a surovin, kterých se mu nedostává? No vzhledem k tomu, že by mu podle tvojí teorie nehrozilo prakticky žádné nebezpečí, tak může celkem v klidu plundrovat zem za zemí aniž by se mu do toho kdokoli vměšoval a v takovym případě by mu asi nějaký embargo bylo u prdele.

Old Post 20-11-2002 v 16:13 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 4

hm hm pravda...
já jsem to myslel tak, že by byl nejdřív agresor vytlačenej z toho cizího území, jenže je pravda, že bez zbraní to jaksi v tomhletom divnym světě nejde... Takže se přiznávám, že jsem to nevymyslel zrovna skvěle...
Dost se zajímám o Tibet. Nechápu, proč se s touhletou problematikou žádná z organizací tzv. "chránící mír" moc nezabývá...:-(

Old Post 20-11-2002 v 16:37 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 5

to hruucoon

sorry,ale malinká zemička to neni určitě a "jenom" duchovnem žijící lidi tam taky nejsou. Např. Mt. Everest, Potála, tisíce vzácnejch klášterů...

Old Post 21-11-2002 v 13:05 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 6

no to je fakt.mohli by se zajimat treba o ten tibet,ale i o spoutu jinejch statu,ale serou na toNo,abych pravdu rek,tak muzu jen rict ze se mi to vubec nelibi...(ten jejich ''mir'')...A plne souhlasim s posledni vetou Carvermena!!(1prispevek)ale bohuzel bez nich to nejde

roll,roll,roll a joint...

Old Post 24-11-2002 v 17:32 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

blbci Příspěvek č. 7

Chytil bych sadáma za flígr, bushe za pačesy a vystřelil bych je na nějakej neobydlenej ostrov, ať si to tam užijou kluci.
Nejde to, já vím. Nejvíc mě štve to, že globalizaci se nakonec žádná země neubrání, protože když se šprajcne, uvalí na ni okolní země obchodní blokádu a ahoj babi. Proč do toho zatahujou víc a víc lidí ? A to nejsem levicovej extrémista, jen šedivej zhulenej průměr. Až se ta pomyslná ruka dotkne toho pomyslného tlačítka, který to všechno spustí, bude jedno tý ruce, jestli zabije sebe, nebo jeden milion, sto miliónů.........Každopádně to bude ruka pěknýho magora a doufám, že ho přes ní my normální lidi stihneme plácnout dřív, než se něco podobnýho stane.

rod

Old Post 24-11-2002 v 22:32 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

... Příspěvek č. 8

...ten moment pro to plácnutí, byl úspěšně promrdán právě na tomto Summitu.....

Old Post 26-11-2002 v 11:17 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carverman
Nový Člen

Karma uživatele Carverman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 9

osobně si nemyslim, že tady na tom summitu něco pánové řešili natožpak vyřešili. A když by teda něco vyřešili tak za dva dny...?!Minimálně bych si myslel, že je to nedořešený. Jak vůbec můžou mluvit o osudech stamilionů lidí jenom dva dny? Podle mě si tady prostě jenom nacpali pupky říčníma rakama.....

Old Post 26-11-2002 v 17:08 PM
Carverman je offline   Profil uživatele Carverman   Find more posts by Carverman   Foto galerie člena Carverman   Click here to Send Carverman a Private Message   Add Carverman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6447950 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív