Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stihne dozrát??? (dotazy pouze sem!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 49

Minulý rok to šlo do 26.10. pak kytky zlikvidovala plíseň na stonku. Ale jak to máš na zahradě, můžeš denně kontrolovat a v případě deště to přikrýt. Tudíž by tě měla omezovat pouze plíseň a teplota. Ať se daří!

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 13-10-2010 v 21:47 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 50


Protože se mi na kytkách objevila plíseň, Viz foto, dneska jsem to sklidil.

Výhled na další dny vypadá nedobře.

Podle barev blizen a trichomů byl ten pravý čas.
Větvičky už visí na šňůrách na půdě, plíseň jsem odstranil.

Kytku jsem úplně nezkosil, jen osekal vrcholy, aspoň budu moc zpětně sledovat, zda jsem udělal dobře. Je tam ještě pár nezralých paliček, tak schválně, zda dozrají či zplesniví.

Foto dodám později.

Old Post 15-10-2010 v 09:36 AM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od Pepas

Mno všeobecně je známý a mluví se na tom na groweru, že Jack Herrer u nás dozrává pozdě a někdy to nestihne vůbec, záleží jak kterej rok. Žloutnutí listů je příchodem podzimu a nízkích nočních teplot, pálky zůstanou v pohodě zelený dlouho. S dozráváním nic udělat nemůžeš, leda to prdnout někam pod lampu, nebo prostě nechat zrát a sklidit až nasněží a doufat, že z toho bude něco na zhulení.


Mno což o to.ona už je žlutá už přes měsíc.Ale ostatní jsou normál.Zajímavé.Tak já to tam prostě nechám do prvního sněhu a snad tam nněco do papírku budeDíky za odpověď.

Old Post 15-10-2010 v 11:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob0015
Stálý Člen

Karma uživatele bob0015 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 52

Ahoj tak co mate jeste nekdo kytky venku? Ja stale cekam az palice nabudou aspon trosku na objemu, zatim neplesnivi, ale jsou male (voni vsak pekne).. Doufam ze kytky vydrzi a dozraji i v tomto chladnem pocasi. Growu zdar!

Zapni se, vylaď se, dej si odchod.

Old Post 17-10-2010 v 23:16 PM
bob0015 je offline   Profil uživatele bob0015   Find more posts by bob0015   Foto galerie člena bob0015   Click here to Send bob0015 a Private Message   Add bob0015 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
figaro
Stálý Člen

Karma uživatele figaro - 93% PěstitelskáKarma uživatele figaro - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 53

Jojo, mám venku ještě 2xES, jednu vdovu a zbytek powerplantu. Je fakt dost hnusně ale plíseň se mi zatím vyhýbá, tak ještě čekám, esi z teho zbytku něco sklidím nebo už jsem to měl radši šecko zpracovat na mlíko

Viz můj thread.

BTW, máte tu někdo zkušenosti se zakrýváním kytek do netkané textílie kvůli zimě? Má to vůbec smysl?

První out 2010 -- 4xES, 1xPPP ze semen v 20L kalfasech

Old Post 18-10-2010 v 00:36 AM
figaro je offline   Profil uživatele figaro   Find more posts by figaro   Foto galerie člena figaro   Click here to Send figaro a Private Message   Add figaro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 54


Casey Jones

údajně ((Trainwreck x Thai) x East Coast Sour Diesel)
dostala se ke mě od typa přes Vídeň. vyloženě outdoor strain .
preflowers jsem zpozoroval v první půlce srpna, od tý doby pomaalu najíždí a bobtná. Zatmívání je jistota, bez něj to v mírném pásmu raději nezkoušejte .

Jeví se velice rezistentně, ale dostává od počasí dost přes piču.
Aktuálně vidim sklizeň nejdříve na půlku listopadu, co na to další zkušené zkouřené oko?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Naposledy upravil Slick-ace 19-10-2010 v 19:19 PM

Old Post 18-10-2010 v 21:47 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace

Jeví velice rezistentně, ale dostává od počasí dost přes piču.
Aktuálně vidim sklizeň nejdříve na půlku listopadu, co na to další zkušené zkouřené oko?


Zdarec, při tomhle počasí nevím nevím jinak asi taky bych tak tipl nějak půlka listopadu + - týden..at to vyjde

Old Post 18-10-2010 v 22:13 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

Hellou Slick-ace: Moje zkouřený levý oko to vidí tak na 2-3 týdny. Pak cítím, že přijde plíseň + nemilosrdný děda mráz = sklizeň tutová

Jinak ovšem ten CJ vypadá fakt krásně, takový pryskyřice, vůni citím aj přes monitor... Nahoď foto, až budeš sklízet. Měj se

Old Post 19-10-2010 v 19:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bob0015
Stálý Člen

Karma uživatele bob0015 - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 57

Ja to s tema svyma vidim tak na 14 dni a konec.. Samozrejme by bylo fajn tak 3 tydny, ale to uz asi nevyjde. Potrebuju radu jak dlouho pred sklizni doporucujete zacit s rippenem? (pisou na nem totiz ze se ma pouzivat 10 dni pred sklizni na urychleni zrani, takze me napadlo ze bych to pouzil 2-3 tydny a pomohlo by to kytce dozrat...jaky je vas nazor?)

Zapni se, vylaď se, dej si odchod.

Old Post 20-10-2010 v 08:19 AM
bob0015 je offline   Profil uživatele bob0015   Find more posts by bob0015   Foto galerie člena bob0015   Click here to Send bob0015 a Private Message   Add bob0015 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kc33
Nový Člen

Karma uživatele kc33 - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 58

uz mi nema co zrat co mi neukradli tak splesnivelo a ted zas obcas koupit od nekoho jo mit toho na celou zimu to by bylo ok....no nic ...

Old Post 25-10-2010 v 16:33 PM
kc33 je offline   Profil uživatele kc33   Find more posts by kc33   Foto galerie člena kc33   Click here to Send kc33 a Private Message   Add kc33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr. Green
Nový Člen

Karma uživatele Dr. Green - 23% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 59

Překrásná květina slick-ace ! Gratuluju !!. Začínám mít opravdu rád venečky,je to super na pokouření a ten růůůůst příroda,relax,rostlina,špek.
Těším se na grow 2011!!! Přeju nejen tobě hodně zdarů do dalšího roku,ale všem zeleným kamarádům
Green

Old Post 01-01-2011 v 08:55 AM
Dr. Green je offline   Profil uživatele Dr. Green   Find more posts by Dr. Green   Foto galerie člena Dr. Green   Click here to Send Dr. Green a Private Message   Add Dr. Green to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr. Green! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
qu1ks1lver
Nový Člen

Karma uživatele qu1ks1lver - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 1  

Dotaz Dozrajou?? Příspěvek č. 60

Čao groweři, myslíte že v našich podmínkách venku (ne ve skleníku) dozrajou tyto odrůdy ? :
Dinafem:Blue Hash, Blue Widow, White Widow
Royal Queen Seeds: Power Flower

Dík

Old Post 04-04-2013 v 08:45 AM
qu1ks1lver je offline   Profil uživatele qu1ks1lver   Find more posts by qu1ks1lver   Foto galerie člena qu1ks1lver   Click here to Send qu1ks1lver a Private Message   Add qu1ks1lver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 61

Každej rok je na podzim jiný počasí, podle toho dozrávaj různy modely, kolikrát mi dozrál venku vyloženě skřínovej model a kolikrát nestih dozrát.Takže moje rada, je vyzkoušet, jinak to podle mě s jistotou říct nejde. A těd jsem koukal na info o tom blue widow, tam píšou 10 října, takže to by mělo dozrát, pokud v říjnu nebude ty poslední 2 tejdny furt zataženo a nebude lejt každej den jak z konve. to by to místo dozrávaní spíš zač plesnivět. pokud to maj ostatní modely stejny, tak by taky určitě mohli dozrát. a WW jsem viděl z venku u nás dost nádhernou-skoro jak ze skříne.takže ww vim z kamošovy zkušenosti, že dozraje.

Old Post 04-04-2013 v 09:08 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 62

NE ,


čepra edit: ten odkaz jsem vymáznul a přesunul to.

Old Post 04-04-2013 v 09:10 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Re: Dozrajou?? Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od qu1ks1lver
Čao groweři, myslíte že v našich podmínkách venku (ne ve skleníku) dozrajou tyto odrůdy ? :
Dinafem:Blue Hash, Blue Widow, White Widow
Royal Queen Seeds: Power Flower

Dík


Zdar, BlueHash jsem loni sklízel kolem 10.11. a zralej nebyl

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 28-04-2013 v 20:20 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kostík
Nový Člen

Karma uživatele Kostík - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 64

Zdravím ve spolek. Objednal jsem si z Barneys Farm semínka L.S.D. (skunk krizeny s mazarem). Zítra dojdou a všechno již je připraveno ke klíčení a následnému vysazení na zahrádku. Kamarád mi ale řekl, že takhle odrůda nestihne dozrát, pokud ji zasadím až teď (počítám že 10. - 11. bych jem mohl dát ven. Co si o tom myslíte?

Nikdo není dokonalý i hovno má své mouchy :-P

Old Post 06-05-2013 v 20:22 PM
Kostík je offline   Profil uživatele Kostík   Find more posts by Kostík   Foto galerie člena Kostík   Click here to Send Kostík a Private Message   Add Kostík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5020380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív