Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Stihne dozrát??? (dotazy pouze sem!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 33


Co říkáte na tohle? Nenazrál už čas?

Old Post 11-10-2010 v 12:37 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 34

řek bych že pomalu a jistě ano

Old Post 11-10-2010 v 13:06 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od aejk
Co říkáte na tohle? Nenazrál už čas?


Ještě minimálně týden bych ji nechal... Pokud počasí dovolí, tak klidně ještě 2 týdny

Old Post 11-10-2010 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od aejk
Co říkáte na tohle? Nenazrál už čas?


Souhlasim co napsal Mara..nech to ještě tak 2 týdny..uvidíš..ale určitě bych to ještě nesekal..

Old Post 11-10-2010 v 13:52 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aejk
Stálý Člen

Karma uživatele aejk - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 37


Já nikam nespěchám, jen se bojím počasí. Když na to začne pršet, smyje mi to pryskyřici a koncem týdne se má brutálně ochladit.
Jinak, kytce se daří a plíseň jsem zatím nezaznamenal.

Old Post 11-10-2010 v 17:23 PM
aejk je offline   Profil uživatele aejk   Find more posts by aejk   Foto galerie člena aejk   Click here to Send aejk a Private Message   Add aejk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Ahoj Groweři.Takže tohle je můj první pořádnej GrowMám 3x herera z řezů.Dával jsem je ven cca na konci června.No a teď vypadaj takhle:
http://www.upnito.sk/imggal.php?vie...56643dd25e70ddf
Myslíte, že stihnout dozrát.Je to okolí Hlinska v čechách a já se bojím, aby nezmrzly.Už teď jsou v noci mrazíky.Nebo pomohl, by třeba kolem pařníček, nebo něco?Chtěl bych něco sklidit.To foto je teď ze soboty.Hnojil jsem plagronem a bylo hezky, tak snad se trošku pohnuli.Prosím o radu.

PS:Ještě jedna fotka.Kytka je nevím proč žlutá už dlouho, ale u palic vypadá normálně.Všechny tři jsou na tom s květem skoro stejně...
http://www.upnito.sk/imggal.php?vie...53b87d1c3579e00

Old Post 13-10-2010 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
galejda
Stálý Člen

Karma uživatele galejda - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 39

Mám dotaz ohledně počasí podobně jako kolega výše.Mám nějaký kytí venku už pár tejdnů v květu.Tendle tejden bylo opravdu moc pěkně tak doufám že to pokročilo.A s tím se chci i optat pokud bych je ještě tejden nechal začnu riskovat to že bude hodně pršet a večer bude zima pokud se tyhle dvě kombinace daj dohromady pujde to ještě vůbec do květu??? nebo kytka z růstem začne stagnovat.Další věc je samotnej déšt jak moc uškodí pryskyřici respektive jak dlouho musí pršet aby ji to smylo do značné míry ? Konec tohodle tejdne je rozhodujcí vzhedem k tomu že se začne rapidně zhoršovat počasí.

Old Post 13-10-2010 v 12:50 PM
galejda je offline   Profil uživatele galejda   Find more posts by galejda   Foto galerie člena galejda   Click here to Send galejda a Private Message   Add galejda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

http://www.yr.no/

Old Post 13-10-2010 v 13:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od aejk
Já nikam nespěchám, jen se bojím počasí. Když na to začne pršet, smyje mi to pryskyřici a koncem týdne se má brutálně ochladit.
Jinak, kytce se daří a plíseň jsem zatím nezaznamenal.


Zdar

Ty voe jak ti muze dest smyt pryskyrici :-D - toho se opravdu bat nemusis, to spise jak ti naprsi do kytiz tak ti to muze zacit plesnivet.

At to roste :-D

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 13-10-2010 v 14:55 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 42

Je urcita teplotni hranice kterou kyti dokazou zvladnout?
Co promrzne driv, korenovy system, nebo rostlina sama?
Popr. muzu rostlinu proti mrazu chranit?

Kyti mi rostou v kvetinacich a za neprizniveho pocasi je muzu schovat, jen se bojim aby v noci neprisel mrazik a kvetniky nepromrzly. Schovavat je na kazdou noc do tepla nejde a to je ceka jeste minimalne mesic.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 13-10-2010 v 15:16 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

Ahoj.Moc rád bych slyšel váš zkušený názor na mou otázku o pár postů nahoře.Díky Moc.Sry za spam.

Old Post 13-10-2010 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Seky
Je urcita teplotni hranice kterou kyti dokazou zvladnout?
Co promrzne driv, korenovy system, nebo rostlina sama?
Popr. muzu rostlinu proti mrazu chranit?

Kyti mi rostou v kvetinacich a za neprizniveho pocasi je muzu schovat, jen se bojim aby v noci neprisel mrazik a kvetniky nepromrzly. Schovavat je na kazdou noc do tepla nejde a to je ceka jeste minimalne mesic.


Vnější
1. teplota: klesání nebo zvýšení teploty nad určité hranice enzymy denaturují a fotos. se zpomaluje, u nás: fotosyntéza neprobíhá při teplotě nižší než -3 °C a rostliny nerostou při teplotěnižší než 5 °C (-3-5 °C: fotosyntéza a ukládání živin), maximální rychlost u rostlin s Calvinovým cyklem je při 25 °C, u rostlin s Hatchovým-Slackovým je při 30-35 °C

Stačilo pár sekund ve FAQu, hledání ve vegetaci.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 13-10-2010 v 15:40 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Joohny_Loo5er
Ahoj Groweři.Takže tohle je můj první pořádnej GrowMám 3x herera z řezů.Dával jsem je ven cca na konci června.No a teď vypadaj takhle:
http://www.upnito.sk/imggal.php?vie...56643dd25e70ddf
Myslíte, že stihnout dozrát.Je to okolí Hlinska v čechách a já se bojím, aby nezmrzly.Už teď jsou v noci mrazíky.Nebo pomohl, by třeba kolem pařníček, nebo něco?Chtěl bych něco sklidit.To foto je teď ze soboty.Hnojil jsem plagronem a bylo hezky, tak snad se trošku pohnuli.Prosím o radu.

PS:Ještě jedna fotka.Kytka je nevím proč žlutá už dlouho, ale u palic vypadá normálně.Všechny tři jsou na tom s květem skoro stejně...
http://www.upnito.sk/imggal.php?vie...53b87d1c3579e00

Mno všeobecně je známý a mluví se na tom na groweru, že Jack Herrer u nás dozrává pozdě a někdy to nestihne vůbec, záleží jak kterej rok. Žloutnutí listů je příchodem podzimu a nízkích nočních teplot, pálky zůstanou v pohodě zelený dlouho. S dozráváním nic udělat nemůžeš, leda to prdnout někam pod lampu, nebo prostě nechat zrát a sklidit až nasněží a doufat, že z toho bude něco na zhulení.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 13-10-2010 v 15:45 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 46


zdarec,kolik myslíte,že je ještě potřeba týdnů? je to momentálně v 6,5 týdne květu.. chtěl bych vědět jestli myslíte jestli to dozraje ..

Old Post 13-10-2010 v 17:44 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 47

Jestli to je white ice jak píšeš, tak ten květ maximálně 60 dní. Tudíž jestli bude přijatelně, nechat co nejdéle. Nehrozí že by ti to přezrálo, takže koukat na plíseň, teplotu a tak do 14 dnů sklidit. Já plánuju sklizeň taktéž za 14dní..

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 13-10-2010 v 19:12 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od krast
Jestli to je white ice jak píšeš, tak ten květ maximálně 60 dní. Tudíž jestli bude přijatelně, nechat co nejdéle. Nehrozí že by ti to přezrálo, takže koukat na plíseň, teplotu a tak do 14 dnů sklidit. Já plánuju sklizeň taktéž za 14dní..


Ahoj,ano je to White Ice..jinak splísní zatím problémy nemám..pokud počasí povolí tak bych chtěl to nechat co to pude,pokud ne tak asi jak píšeš 14 dnů..děkuju za odpověd

Old Post 13-10-2010 v 19:24 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5346080 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív