Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Speciality Grower.cz » Cannabizz Prague 2010 první mezinárodní konopný veletrh v ČR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Dorazíš na Cannabizz?
Jasně, nemůžu se dočkat...
Nezvládám, vyhulte se i za mě...
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
cannabizz
Grower Sponsor

Karma uživatele cannabizz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2 

Palec nahoru Cannabizz Prague 2010 první mezinárodní konopný veletrh v ČR Příspěvek č. 1


Cannabizz Prague je první ročník mezinárodního konopného veletrhu v České republice, který se uskuteční v termínu 17. - 19. září 2010 v populárních prostorách hal Thámova v pražském Karlíně. Po přijetí nového zákona, který dekriminalizoval konopí, nastal ten pravý čas uspořádát v srdci Evropy akci tohoto ražení za účasti předních domácích i zahraničních společností a aktivistů, zabývajících se činností spojenou s konopím.

Na veletrhu Cannabizz se vám představí široká řada vystavovatelů z celého světa, ať už se jedná o instituce, kosmetické firmy, výrobce semínek, zdravotních produktů, různých potřeb pro pěstování konopí nebo třeba výrobce konopného oblečení, vydavatele časopisů a různých médií a mnoho dalších zajímavých subjektů. Všechny vystavené věci si budete samozřejmě moci zakoupit a řada zmíněných firem vám jistě nabídne zdarma vzorky svých produktů.

Cannabizz bude zároveň skvělým meeting pointem pro ty z vás, které zajímá konopná kultura, o níž se na akci dozvíte mnoho nového. Připravujeme pro vás samozřejmě kromě výstavy i bohatý doprovodný program, zahrnující jak tématické přednášky, tak i soutěže, party, koncerty a mnoho dalších aktivit, takže si na své přijde opravdu každý. V rámci veletrhu budete moct debatovat například s Jiřím X. Doležalem z Reflexu, s Rickem Simpsonem - objevitelem léčivého konopného výtažku a také s dalšími aktivisty, zastupujícími konopnou kulturu v rámci jejich přednášek, trvajících po celou dobu veletrhu.

Prostory karlínských hal v Thámově ulici, kde se Cannabizz uskuteční, hostily v minulosti již mnoho atraktivních akcí, například mezinárodní přehlídku novinek z oblasti designu “Design Blok,” víkend nezávislé módy “Code Mode,” nebo i slavnostní vyhlášení volby “Česká Miss 2010,” díky kterým jsou veřejnosti již dobře známé. Jejich dopravní dostupnost je také velmi dobrá – v těsné blízkosti se nachází stanice Metra “Křížíkova” a jezdí sem také několik tramvají. A pro ty, kteří se rádi přepravují automobilem, zajišťujeme v místě konání dostatek parkovacích míst.

Udělejte si čas na třetí zářijový víkend, protože Cannabizz 2010 bude první neopakovatelnou událostí svého druhu v ČR, která maximálně obohatí vaše znalosti o konopí – rostlině s velkou budoucností!

Sledujte webové stránky veletrhu www.cannabizz.cz, kde se dozvíte spoustu dalších informací a kde si budete moct třeba i zasoutěžit o vstupenky a věcné ceny od partnerů akce.

Cannabizz Prague se na vás těší!

Ceny vstupenek
Předprodej / Na místě
1 den 100,- / 150,- kč
3 dny 200,- / 300,- kč

Předprodej vstupenek (+ poplatky) v síti Ticketpro. Další distribuční místa hledejte na webu akce. www.cannabizz.cz

Old Post 07-09-2010 v 19:36 PM
cannabizz je offline   Profil uživatele cannabizz   Find more posts by cannabizz   Foto galerie člena cannabizz   Click here to Send cannabizz a Private Message   Add cannabizz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cannabizz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabizz
Grower Sponsor

Karma uživatele cannabizz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 2 

Afterparties Příspěvek č. 2
A večerní kalby...

Old Post 07-09-2010 v 19:49 PM
cannabizz je offline   Profil uživatele cannabizz   Find more posts by cannabizz   Foto galerie člena cannabizz   Click here to Send cannabizz a Private Message   Add cannabizz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cannabizz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Zdravím pořadele, akce to byla vskutku vydařená .

Máte přehled jaká byla navštěvnost Vašeho veletrhu ?

Díky za odpověď.

Old Post 23-09-2010 v 16:40 PM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4724040 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív