Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Jaké hnojivo používáte do bubbleru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
burning bush
Stálý Člen

Karma uživatele burning bush - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 20 

Pohodička ocet tak na utopence... Příspěvek č. 49

to loki, ocet smrdí, fakt si kup tu kys. dusičnou, kytky chtěj hodně N, tak je pro ně nej... a neni ji potřeba moc

free

Old Post 21-04-2002 v 21:35 PM
burning bush je offline   Profil uživatele burning bush   Find more posts by burning bush   Foto galerie člena burning bush   Click here to Send burning bush a Private Message   Add burning bush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loki
Stálý Člen

Karma uživatele Loki - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

Chemie ocet Příspěvek č. 50

nekde sem tady cetl ze se ocet da pouzit, ale jeste to overim

Loki

Old Post 22-04-2002 v 08:08 AM
Loki je offline   Profil uživatele Loki   Find more posts by Loki   Foto galerie člena Loki   Click here to Send Loki a Private Message   Add Loki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Upozornění Příspěvek č. 51

No tak jsem v pátek uloupnul jednu malou paličku z mýho Skunku 1 a v sobotu jím zakouřil. No a byl to strašnej, ale strašnej hukot!!! Byl jsem 3hodiny uplně ve sračkách. Pak jsem začal přemešlet jestli takhle zhuluje Skunk 1 nebo Krystalon Plod a Květ, protože jsem zrovna den předtím hnojil. Brzo se chystám sklizet a zajímá mě do kdy před sklizní je bezpečný hnojit. Zajímaj mě hlavně vaše zkušenosti (né odpovědi typu: hledej, 14dní apod.).

Haman - Flying smokers

Old Post 22-04-2002 v 15:48 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 52

odpoved je 14 dni... ja preferuji tri tydny...

Old Post 22-04-2002 v 17:05 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manin
Stálý Člen

Karma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 53

14 dni urcite

MaNiN

Old Post 23-04-2002 v 10:03 AM
manin je offline   Profil uživatele manin   Find more posts by manin   Foto galerie člena manin   Click here to Send manin a Private Message   Add manin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Obecné JOJO Příspěvek č. 54

Presne tuhle zkusenost jsem udelal pri prvni sklizni... Kyti hnojeny Kristalonem byly STRASNYYYY ale strasny hukot (ale nechutnalo to moc dobre, takze to jiste bylo tim kristalonem)
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 23-04-2002 v 18:31 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Albi
Nový Člen

Karma uživatele Albi - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 55

Nedávno jsem hulil Orange Bud vod kámoše a byla to fuck šílená chemka, sice jsem byl zmaštěnej jak prase,ale byl to hroznej humáč(asi začnu hulit krystalon)

Albi

Old Post 23-04-2002 v 18:49 PM
Albi je offline   Profil uživatele Albi   Find more posts by Albi   Foto galerie člena Albi   Click here to Send Albi a Private Message   Add Albi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Palec dolů Kristalon je MegaDEATH Příspěvek č. 56

hele já loni hnojil můj outdoor kristalonem jenom při květu. A jak tak koukám, tak mám stejný zkušenosti jak vy. Ani ne dva tejdny po poslení dávce jsem to pokosil. Chuť byl dobrá, hukot moc moc dobrej. Někdo z tý ganji byl uplně death a sváděl to na kristalona ale mě to chutnalo, ještě aby ne když mi ty děťátka rostli jak z vody.

ThC^mAn

Old Post 23-04-2002 v 22:40 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Chemie ---- Příspěvek č. 57

Panove ja souhlasim s Leem, take jsem hnojil Kristalonem a zkousel jsem jednu kytku nehnojit vubec a vysledek byl, ze me to vyhulilo uplne stejne jako kytky hnojene Kristalonem, akorat kytka byla asi o 30 procent chudsi nez jeji hnojene sestricky.

End

Old Post 24-04-2002 v 20:03 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikce
Nový Člen

Karma uživatele fikce - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1 

chemie je hustá Příspěvek č. 58

Nevím jestli jsi někdy slyšel o Crystolosanu, ale chtěl bych ti o něm jenom říct, že mi přijde o dost lepší než krystolosan. Hlavně proto, že kytka potom roste fakt rychle, ale to nejdůležitější je, ze ho můžeš dát fakt mraky, ale kytku nespálíš - spíš naopak (zadky).
NENÍ DRAHEJ. Je to hlavně pro růst ! Pro květ je to klasika "KRYSTOLOSAN".

Old Post 24-04-2002 v 20:54 PM
fikce je offline   Profil uživatele fikce   Find more posts by fikce   Foto galerie člena fikce   Click here to Send fikce a Private Message   Add fikce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Palec nahoru Jo lee a sido maj asi pravdu Příspěvek č. 59

Už jsem testoval i kytí co jsem víc jak 14dní nehnojil a fachaj uplně stejně - brutal hukot!! No mám radost jaký dobrý hulení my vyrostlo!!

Haman - Flying smokers

Old Post 29-04-2002 v 14:13 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 60

Mě se stalo to samý co Hamanovi, nemoh jsem to už vydržet a tak jsem z Durga Maty (má dozrát tak za 14 dní) sebral docela malou paličku a to ještě z dolní části, kam nešlo moc světlo.
SÍLA!
Hnojím AH, ale přestal jsem hnojit už před čtrnácti dny. Takže hnojivem to není. Taková malá palička a jak mě postavila na záda
Může to být právě tou nezralostí, že mě tak dostala?

Old Post 29-04-2002 v 16:19 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noger
Nový Člen

Karma uživatele noger - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 16 

Zdraví nehul Příspěvek č. 61

kamo ty uz to fakt nehul

do pohody

Old Post 01-05-2002 v 20:50 PM
noger je offline   Profil uživatele noger   Find more posts by noger   Foto galerie člena noger   Click here to Send noger a Private Message   Add noger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

2Mr.Proper Příspěvek č. 62

Že by nezralý hulo zhulovalo víc než zralý je blbost nezdá se ti? NL mam už zralý a je taky hukot.

Haman - Flying smokers

Old Post 02-05-2002 v 18:04 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Akmall
Nový Člen

Karma uživatele Akmall - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 2 

Hydroponie pekelná hydroponie Příspěvek č. 63

Je to tu super stranka fakt sem se tu toho dost dozvěděl.Včera jsem nakoupil vše potřebné pro výrobu BUBLERu ,jen tolik vychvelovaný WUXAL SUPER ne a ne sehnat,nemají a nemůžou obědnat :-(( ale je to jen otazka času.Je tu popsaný snad všechno takže zatim bez dotazů....díky moc, průběžně budu informovat.

Ať ten joint je jako sen,ubal ho a kuřme jen!!!

Old Post 03-05-2002 v 08:24 AM
Akmall je offline   Profil uživatele Akmall   Find more posts by Akmall   Foto galerie člena Akmall   Click here to Send Akmall a Private Message   Add Akmall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 64

Akmall

Wuxal seženeš v OBI nebo tak prostě kvalitní obchod. Hydroponie je veliká alchymie. 1ml navíc a je to spálený. 1ml míň a kytka neroste. Není to sranda. Taky začínám. Zatim jsem jí vzdal. Kytka nerostla a nerostla. Ostatní v hlíně měli už 45 cm a v hydropinii měla 20cm. A je to prej 3 krát rychlejší. No asi mám chybu v hnojivu zkusim to časem s jinym. Nevzdám to když to roste ostatním musí i mě. Chce to jen správný recept. Tak jsem jí přesadil z bubleru do květináče a zkusim to znovu až zbytek sklidim.

Old Post 03-05-2002 v 21:44 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2020 - JAka hnojva od General hydroponics do bubbleru ? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4590440 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív