Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 87 88 89 90 91 »
Autor
Téma 
zelenakoule
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakoule - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 1409


Ještě jednou já,co říkáte,cca týden, dva?Byla nalezena drobná ložiska plísně tak se obávám :-(

Old Post 28-09-2012 v 19:16 PM
zelenakoule je offline   Profil uživatele zelenakoule   Find more posts by zelenakoule   Foto galerie člena zelenakoule   Click here to Send zelenakoule a Private Message   Add zelenakoule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1410

citace:
Původní příspěvek od zelenakoule
Ještě jednou já,co říkáte,cca týden, dva?Byla nalezena drobná ložiska plísně tak se obávám :-(

Dva týdny bych ho nechal... Proti plísni 10% roztok odtučněného mléka

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 29-09-2012 v 18:55 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Takoš
Nový Člen

Karma uživatele Takoš - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1411

Zdar lidi mám na zahradě tři kytky ww. Je to má první pěstitelská zkušenost tak se chci zeptat na vrchních palících už mám už mám více jak 50% pestíků zralých ale ve spodu palic ještě dozrálé nejsou tak nevím kdy to má jít pod kosu. A taky by mě zajímalo co znamená celebrální :-D Díky moc Takoš

Old Post 30-09-2012 v 17:41 PM
Takoš je offline   Profil uživatele Takoš   Find more posts by Takoš   Foto galerie člena Takoš   Click here to Send Takoš a Private Message   Add Takoš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 1412

citace:
Původní příspěvek od Takoš
A taky by mě zajímalo co znamená celebrální

celebro (španělsky) - mozek
celebrální -mozkový

Old Post 30-09-2012 v 18:09 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 1413

Ahoj , pěkný , já bych jí nechal tejden a 2 dny cca , vrcholky chloupků u se začínaj zakalovat tak pečlivě sleduj ať z toho nemáš stoneheada jako já vždycky ;-)

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Naposledy upravil dalick 30-09-2012 v 22:01 PM

Old Post 30-09-2012 v 21:35 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1414


tak tady to je,, durban poisn zvětšení 96x-144x méně tento dětský mikroskop nepřibližuje co myslite?

Old Post 01-10-2012 v 16:40 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1415


a tady jedna palice

Old Post 01-10-2012 v 16:44 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 1416

chtěl bych to sklidit,, kytka ma něco kolem 3 mětru je to fakt macek,

Old Post 01-10-2012 v 16:46 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bocian
Nový Člen

Karma uživatele bocian - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1417

Zdarte!
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky

Old Post 01-10-2012 v 17:12 PM
bocian je offline   Profil uživatele bocian   Find more posts by bocian   Foto galerie člena bocian   Click here to Send bocian a Private Message   Add bocian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 1418


Sklidit nebo ne?

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 01-10-2012 v 18:17 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1419

citace:
Původní příspěvek od PaBlo
chtěl bych to sklidit,, kytka ma něco kolem 3 mětru je to fakt macek,

Pokud to teď sklidíš, tak se připravíš jak o kvantitu, tak o kvalitu Kytka má ještě tak 2-3 týdny soudě dle trichomů

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 01-10-2012 v 19:43 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1420

citace:
Původní příspěvek od sWei
Sklidit nebo ne?

Za sebe říkám ne, zkus vyfotit trichomy, mě se zdá, že má tak týden minimálně čas

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 01-10-2012 v 19:44 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bocian
Nový Člen

Karma uživatele bocian - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1421


Zdarte!
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky

Old Post 01-10-2012 v 20:46 PM
bocian je offline   Profil uživatele bocian   Find more posts by bocian   Foto galerie člena bocian   Click here to Send bocian a Private Message   Add bocian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 1422

citace:
Původní příspěvek od bocian
Zdarte!
mám takový problém,, mám Royal cheese,, už fakt nekecám 12. týden přeplý na 12/12, 600W a pořád to nechce dozrát... Je to moje premiéra, tak bych se chtěl zeptat, čím to je jestli mi někdo může poradit v čem sem udělal chybu... díky

Dosaneš se k trichomům? Mně přijde zralý...

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 01-10-2012 v 21:46 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bocian
Nový Člen

Karma uživatele bocian - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 1423

Tato už možná zralá bude, jiné kytky mají ještě víc bílích vláken. Na zvětšení trichomů bohužel žádný mikroskop nemám, ale zaráží mně, že dozrává po tak dlouhé době když by to podle banky mělo byt 8 týdnů..

Old Post 01-10-2012 v 23:46 PM
bocian je offline   Profil uživatele bocian   Find more posts by bocian   Foto galerie člena bocian   Click here to Send bocian a Private Message   Add bocian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 1424


Tak tady neco , je to cheese zklizeno dnes

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 02-10-2012 v 05:23 AM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 87 88 89 90 91 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6279910 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív