Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » hydro jungle in da box under 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

čuz.. moc krásné šišky každopádně taky mě zajímají nějaké detaily k tomu průplachu..

Jak dlouho bys doporučil?
Těch 5 dní jak si psal stejně stačilo k dobré chuti a vůni?
Používal si nějakou hnojku na to? jako final solution, ripen,..

jinak K+

Old Post 02-01-2012 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.zzz
Stálý Člen

Karma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% PěstitelskáKarma uživatele pan.zzz - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 233  

Příspěvek č. 18

Ahoj. zadnej final, nekde jsem cet, ze to na chuti neprida, ba naopak. Proplach bych to tyden. mene ne. chut byla sice dobra, bez ocasu, ale mohla byt jeste lepsi...
a hnojky jungle in da box mohu jen doporucit. krasny zdravy kytky, drzi ph a nizka cena.
Jinak vsem dekuji za kladne hodnoceni



hydro jungle in da box under 250W

Old Post 05-01-2012 v 11:46 AM
pan.zzz je offline   Profil uživatele pan.zzz   Find more posts by pan.zzz   Foto galerie člena pan.zzz   Click here to Send pan.zzz a Private Message   Add pan.zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 19

nazdar,

tiez idem JIB, ale v kokose. hnojim podla tabulky, nevsimol som si problem s prehnojenim.

len nechapem, preco mi beha PH. namiesam PH niekedy 5,5-5,8 (zo zaciatku som miesal cisto 5,8), ale z kvetinacov mi vyteka 6,2-6,4.

Neviem, ako to napravit, aby som mal v kokose pozadovane PH 5,8.

inak ako si zabezpecil, ze si za dva tyzdne rastu vyplnil celu plochu? zastrihaval si pred presadenim?

prve kolo mam uz za sebou. prvych 6 rastlin som vobec neflesoval a chut bola dobra, popol bol z casti cierny. ale odhadom 90% popola bolo v sedej farbe.

dalsich 10 rastlin som flashoval tusim 7 dni (mozno 10). chut este lepsia.

Naposledy upravil C21H30O2 08-03-2014 v 11:24 AM

Old Post 08-03-2014 v 10:57 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointsforjesus
Nový Člen

Karma uživatele jointsforjesus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2017
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 20

Nechápu jak jsi to dokázal, absolutne to nepobiram, sedím tu zfajceny a jen ziram, nikdy jsem nejel hydro, nikdy jsem o tom ani nepřemýšlel, ale po tomhle jsem si jist ze az se vzbudim tak to fofrem objednam a na další kolo to zapojim, super prace chlape

Old Post 29-09-2017 v 21:59 PM
jointsforjesus je offline   Profil uživatele jointsforjesus   Find more posts by jointsforjesus   Foto galerie člena jointsforjesus   Click here to Send jointsforjesus a Private Message   Add jointsforjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-04-2014 - Jungle in da box 400W - 9 odpovědí
04-10-2013 - Jungle in da box - 193 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0717580 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív