Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Který typ kuřáka marihuany jsi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Který typ pravidelného kuřáka marihuany jsi? (viz níže)
Individuální
Rekreační
Chronický (dlouhodobý)
Nejsem pravidelný kuřák
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 113

Asi chronik. Hulim kazdy večer přes vapík. Jinak bych to nedal. Mám diagnostikovanou astmu a i přes vapík když přeženu teplotu tak sípám. Huleni mam ještě tak na 2 týdny, tak jsem zvědavý na absťák.

Old Post 24-02-2019 v 18:10 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon8791313
Stálý Člen

Karma uživatele anon8791313 - 87% PěstitelskáKarma uživatele anon8791313 - 87% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 114

Dříve rekreant, po přestěhování se z Prahy a svatbě se ze mě stalo individuum

Old Post 09-03-2019 v 05:28 AM
anon8791313 je offline   Profil uživatele anon8791313   Find more posts by anon8791313   Foto galerie člena anon8791313   Click here to Send anon8791313 a Private Message   Add anon8791313 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolajmorozov
Stálý Člen

Karma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% PěstitelskáKarma uživatele nikolajmorozov - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 324  

Příspěvek č. 115

ja treba davam wake a bake kazdej den z bongu, to uz je asi ritual.. ale ze se musim kazdej den pred spanim zhulit abych usnul je unreal.. t uz je neco v neporadku ne?

ja i kdyz si vecer dal 6 plzni, 3 bechery a sel psat bez bongu(resp. bez thc) tak cumim do notebooku jak kkt treba 4 hodiny(ted hodle cumim na akta x).. ale dam si dva bongy a jdu spat jak miminko behem 15minut.. zna to nekdo??

"cejtim vůni tý trávy, miluju to tak hrozně moc. nemůžete to strávit, ty stavy žerete radši koks."

PRVNÍ OUT 2016 - 2x CHEESE
DRUHÝ OUT 2017 - 2x CHEESE, SKUNK, WHITE RHINO
TŘETÍ OUT 2018 - 2x BLACK D.O.G, 2x VANILLA KUSH, 2x CRITICAL MASS, SHARK SHOCK, TANGERINE KUSH, 3x auto AK47 2018

Old Post 29-01-2020 v 23:22 PM
nikolajmorozov je offline   Profil uživatele nikolajmorozov   Find more posts by nikolajmorozov   Foto galerie člena nikolajmorozov   Click here to Send nikolajmorozov a Private Message   Add nikolajmorozov to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 116

čučet na televizi, do mobilu nebo na jakoukoliv obrazovku před spaním je naprosto nejhorší věc co ti oddálí usnutí jelikož vyzařovaná spektra těchto devastátorů spánku ti narušují cirkadiánní rytmus a tvorbu melatoninu v palici.
Alkohol pomáhá s usnutím ale zase naopak velmi narušuje REM fázi spánku. Defakto člověk sice spí ale mozek si neodpočine a pak si člověk připadá nevyspale.
Na internetu se dá dohledat mnoho studií a prací na téma spánek.
Za mě není nic lepšího než místo kokotin v televizi a na internetu poslouchat navečer svou oblíbenou hudbu a pak si číst knihu při decentním osvětlení wolframové žárovky

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 30-01-2020 v 08:16 AM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 117

Jsem chronický individualista 😁...drive jsem hulil od rana do vecera,prace neprace nebo rizeni auta.
Ted uz hulim jen na klid po praci a kdyz vim ze nikam nebudu ridit ale kazdy den si dam na vecer nebo pred spanim par prdu (malé špé nebo sklenenku - dve) s pivkem a myslim si ze je to pro me i lepsi a nejradeji hulim sam teda.Teda krome obcasnych party 😁


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 30-01-2020 v 10:07 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od Jamés
s pivkem


pivo mam rád ale ke špeku ne, často hulim ikdyž piju, jen mnohem méně...

ale už nějakej čas pozoruju že po špeku mi zrovna pivo moc nechutná... nevim proč, jinak tu zrzavou vodu miluju, ale jak si dám prda tak už pivo ne-e a radši vobyčejnej ovocnej džus a když už se pije tak aspoň panákuju - pomalu, neleju jednoho za druhym.

Btw když nemusím celej den nic, tak miluju ranní rituál ve formě kávy a gramovýho špeka místo snídaně, skvělá životospráva, čekám na infarkt... ze mě si příklad neberte

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-01-2020 v 12:54 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 119

A to ja prave jo kdyz mam volno tak vyzeru klidne i 10 piv za den 😄😄 a ktomu pokuruju dokud neodpadnu to miluju..ale panaky nepiju skoro vubec,spis uz vubec."Uz mi neni 20let uz mi neni ani 25" a moje telo to na druhy den nejak nedava.A jinak taky hulim od rana kdyz nic nemusim,ale kdyz vim ze mam nekam ridit tak si dam radeji az pak vklidu,nez stresovat jestli me nechytnou benga a resit stema curakama sracky se mi fakt nechce 😄


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 30-01-2020 v 13:05 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 120

Tak ja mam vetsi problem na druhej den prave s pivem... mozna jak toho musis vypit vic aby to neco udelalo, nevim. Zas moc nepiju tak si dam kdyz uz neco poradnyho, ne flasku za 120... ono je to taky znát na druhej den jestli piješ tuzemskej božkov nebo kubánskou havanu např. nic proti tuzemáku, ale rum je prostě rum, tam brambory nepatří.

S řízenim chápu, ale jestli hulíš chronik styl tak je to jen psychickej pocit, že nejsem zmaštěnej tak můžu, ale snadno nalížeš i po tejdnu a i na krvi to může bejt pořád nad limitem. Mohl bych vyprávět, dělal sem to stejně, když sem někam měl jet tak ten den sem nehulil a stejně papíry 2x v čistírně.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-01-2020 v 05:41 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 121

No jasne,ze kvalita chlastu je dulezita,jediny chlast co jsem ochotny vypit je Befeater s tonikem 😃.
A stim psychyckym pocitem mas pravdu,ale musim zaklepat ze me benga uz nezastavily min.5let a ani jsem jeste nelizal,ale taky se jim zamerne vyhybam a jezdim po vedlejsich cestach a v mobilu mam x skupin kde lidi hlasi hlidky.
Ale i tak kdyz me zastavi radeji byt v klidu nez s ocima jak ziletky a stresovat.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 31-01-2020 v 06:02 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon3574337
Stálý Člen

Karma uživatele anon3574337 - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2018
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 122

Chronik, bez toho se nedá spát.

Old Post 31-01-2020 v 15:27 PM
anon3574337 je offline   Profil uživatele anon3574337   Find more posts by anon3574337   Foto galerie člena anon3574337   Click here to Send anon3574337 a Private Message   Add anon3574337 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fénix
Stálý Člen

Karma uživatele Fénix - 66% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 123

Já jsem tak někde na půl mezi individuálem a chronikem Prošel jsem si jak chronickými, tak individuálními, rovněž tak i rekreačními obdobími A aby to nebylo málo, tak mezi ně si občas střihnu pár měsíců (či i let) úplně bez hulení, ale hůř se mi spí :/

Každopádně není nad to, když člověk nemá daný den žádné povinnost, nastartovat se hned po ránu dobrou sativou

Old Post 31-01-2020 v 17:59 PM
Fénix je offline   Profil uživatele Fénix   Find more posts by Fénix   Foto galerie člena Fénix   Click here to Send Fénix a Private Message   Add Fénix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 124

Já osobně z chroniku přešel na relax. Začal jsem šoferovat z povolání tak sem přestal úplně. Teď sedím v kancu, takže už můžu relaxovat :-D

Old Post 15-02-2020 v 20:44 PM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benefit
Stálý Člen

Karma uživatele Benefit - 88% PěstitelskáKarma uživatele Benefit - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2020
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od nikolajmorozov
ja treba davam wake a bake kazdej den z bongu, to uz je asi ritual.. ale ze se musim kazdej den pred spanim zhulit abych usnul je unreal.. t uz je neco v neporadku ne?

ja i kdyz si vecer dal 6 plzni, 3 bechery a sel psat bez bongu(resp. bez thc) tak cumim do notebooku jak kkt treba 4 hodiny(ted hodle cumim na akta x).. ale dam si dva bongy a jdu spat jak miminko behem 15minut.. zna to nekdo??




Presne tak to mam take ;-)

Old Post 01-05-2020 v 19:21 PM
Benefit je offline   Profil uživatele Benefit   Find more posts by Benefit   Foto galerie člena Benefit   Click here to Send Benefit a Private Message   Add Benefit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stan43
Stálý Člen

Karma uživatele Stan43 - 57% PěstitelskáKarma uživatele Stan43 - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2019
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 126

Haha, ja si zahúlim keď je čo.. s niekým, sám, ráno, na obed, v noci.. kedykoľvek s hocikým Na druhej strane mám aj pauzy, bez toho by to pre mňa nešlo, sem tam treba makovicu zrekreovať.

If you can smoke weed and think smart, you have big chance to be successfull.

Old Post 01-05-2020 v 21:29 PM
Stan43 je offline   Profil uživatele Stan43   Find more posts by Stan43   Foto galerie člena Stan43   Click here to Send Stan43 a Private Message   Add Stan43 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 127

Chronicky

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 17-05-2020 v 18:06 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 128

Just the Chronic

Old Post 21-06-2020 v 20:24 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-05-2021 - Povolání kuřáků marihuany II. - 61 odpovědí
16-10-2006 - Re: Povolání kuřáků marihuany - 28 odpovědí
04-10-2016 - Povolání kuřáků marihuany - 1027 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9334640 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív