Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First Indoor 750 W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Dotaz First Indoor 750 W Příspěvek č. 1






Tak zdravím všechny čtenáře a čtenářky
grouwku.Po delším studování na těchle stránkách jsem se rozhodl taky přispet svým, prvním indoorem Jelikož jsem v tomhle jako ryba na souši tak ocením káždou cenou radu.

Vercajk:
Stan- Homebox XXL
Lampa- 750 W GE Lucalox PSL
Stínítko- Adiust-a-wing med.
Klimatický systém- ufo-ruck 740 m3/h
- 3x sunon 160 m3/h
Medium- cannaterra prof+ & 11l květináče
Živiny- Metrop Mr1 & Mr2

Děcka- 15 x Blue berry / řezy

Bohužel nemám pro vás připravenou komplet celou zbírku fotek od začátku,protože nastali nějaké komplikace,ale budu se vám všem snažit ukázat vše v následujících dnech a týdnech..

Takže děcka byli 25 dnu v periode 18-6 bez problému rostly před očima , radost koukat .. Teplotu a Vlhkost jsem udržoval optimal na rust den 27C°/noc 19C°/70% vlhkost +-.dostali 3 zálivky mr1 ..

Při přepnuti na 12/12 bylo všechno v pohodě až na dnešní 18 den .. Myslím si že je něco špatně , děcka z ničeho nic začli žloutnout.Že by nedostatek Dusíku ?

Old Post 25-10-2010 v 22:42 PM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 2

Hoj ak dobre vidím nemáš komplet Metrop,takže je dosť možné že im chybajú nejaké prvky(može to biť čokolvek,dusík, fosfor atď)..na túto fázu kvetu okrem MR2 ešte potrebuješ amino bloom a samozrejme calgreen. Metropy sú super ale rozhodne komplet tak isto ako iné hnoje napr AH..

jukni na tie Metropy http://www.metrop.info/4a_tj_soil.html

Inak veľ mi pekné GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 26-10-2010 v 01:33 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 3

hele amino bloom nepotřebuješ ale cal green ano ale myslím že ho snad máš a jenom si to nepsal . . ale co EC a Ph ?

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 26-10-2010 v 01:47 AM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

Bohuzel nemam calgreen , v growshopu me rekli ze me staci mr 1 a mr 2 ) .. Takze dneska zajdu koupit medicinku , a snad to klapne ... Jinak zitra davam prvni mr 2 zalivku a k tomu mam udelat dalsi zalivku s cal greenem ? .. Nerad bych to spalil , PH a EC nemerim .... Nejake dalsi napady , co je spatne ?

Naposledy upravil Manolo 26-10-2010 v 12:36 PM

Old Post 26-10-2010 v 11:34 AM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Re: First Indoor 750 W Příspěvek č. 5



citace:
Původní příspěvek od Manolo
Při přepnuti na 12/12 bylo všechno v pohodě až na dnešní 18 den .. Myslím si že je něco špatně , děcka z ničeho nic začli žloutnout.Že by nedostatek Dusíku ?

Jak již bylo řečeno, Calgreen určitě kup. Doufám, žes jim po přepnutí pořád lil MR1. Pokud si hned po přepnutí přešel na MR2, může to vysvětlovat žloutnutí. Teď bych jim dal pořádnej postřik MR1 (2ml/l -- výrobce uvádí 3ml/l, jenže lepší na první postřik rostliny šetřit, ať jim nespálíš listy), tři dny na to postřik Calgreenem (3ml/l) a pak od další zálivky přešel na MR2.

Jak na postřik? (doporučeno přímo zaměstnancem firmy Metrop)

  • Kytky mají otevřené průduchy, pokud mají RH > 60%, čili počkej než zhasne lampa, postříkej je čistou vodou (neupravuj pH), pusti ventilaci ať trochu vyschnou, dej jim třeba 15 minut.
  • Odstav minimálně na 2-3 hoďky ventilaci. Plísně se v tomhle stádiu vůbec nemusíš bát.
  • Zatím si namíchej MR1 a pořádně je postříkej. Hlavně nezapomeň nastříkat spodní strany listů, tam je absorbční schopnost největší.
  • Postřik MR1 (ani MR2) a Calgreen nikdy nemíchej a vždy dopřej rostlinám min 2 dny pauzu než aplikuješ druhou složku.

Amino Bloom není potřeba, klidně to půjde i bez něj. Jinak přeju hodně zdaru a hlavně žádnou paniku, všechno bude v klidu. Přílišnou péčí jim spíš uškodíš. Ať to roste!

citace:
Původní příspěvek od Manolo
Jinak zitra davam prvni mr 2 zalivku a k tomu mam udelat dalsi zalivku s cal greenem ? .. Nerad bych to spalil , PH a EC nemerim

pH proměř aspoň kapkama, je to sakra důležité. Pokud neměříš EC, lij to podle připojeného obrázku. Uprav pH, pak přidej MR2 a nakonec CG. Počítej s tím, že MR2 mírně snižuje pH, takže si ho původně uprav třeba na 6.5 a výsledné bude 6.3. A pak jen zalij. Jinak měření pH a EC silně doporučuji. Jěště jedna rada ohledně hnojení: méně je více!

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 26-10-2010 v 13:18 PM

Old Post 26-10-2010 v 13:08 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6

Space.pussy -> Zdravim te , takze MR 1 jsem daval podle prilozeneho letaku " coco / hydro " dostali 3 zalivky , co tyden , jak poradne porostli a zakorenili ... Abych rekl pravdu , dostal si me postrikem .. Tohle ja vubec nevedel O:-) ... Dneska udelam postrik podle tveho navodu mr1 ... a za 2 dny dostanou Calgreen ...
Pokud dobre ctu v tom plakatu "Folliar" takze mam dat 2x postrik za tyden , a v jakych intervalech ? .. Co 3 dny ?
Jak se to praktikuje v praxi Hnojeni + Postriky ? .. Urcite bych nemel delat postrik ve stejnej den jako zalivku ? Nebo se pletu ? .. Aby nedostali moc zivin , a neprehnojil to ...

Cenim si kazde tve rady a zodpovezene otazky ! Mir s tebou

Old Post 26-10-2010 v 13:45 PM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od marw
No po pravdě trochu nechapu proč by měl prvně upravovat ph a pak dolevat hnojiva,dle mého je mnohem jednoduší dát prvně hnojiva a poté upravovat ph,něž předpokladat že se mě ph sníží o nějakých 0,2%,vždycky jsem roztok upravoval tak jak pišu a v žívotě nebyl žadný problém a hlavně nemusíš nic předpokládat!!
V případě ,že jse pletu se nechám opravdu rád poučit.


Kvalitní hnojiva obsahují pH buffers (pufrovací složky, které zabezpečují stabilitu pH). Tzn. že po přimýchání hnojek do již upravené vody se složky držící pH "nevybijou" (nesreagují) a drží to pak líp. Tohle je jen moje emiricky ověřená teorie u Metropů, každej ať si to míchá, jak chce. Jinak v hlíně, kde je roztok prakticky okamžitě spotřebován, je to jedno, má to význam hlavně v hydro/aero systémech.

citace:
Původní příspěvek od Manolo
Zdravim te , takze MR 1 jsem daval podle prilozeneho letaku " coco / hydro "

Postnul jsem sem letak Soil, omlouvám se, přehlédl jsem, že médium je kokos. Jasně, hnoj podle Hydro/Coco.

citace:
Původní příspěvek od Manolo
Pokud dobre ctu v tom plakatu "Folliar" takze mam dat 2x postrik za tyden , a v jakych intervalech ? .. Co 3 dny ?

Ano, co 3 dny je v klidu.
citace:
Původní příspěvek od Manolo
Jak se to praktikuje v praxi Hnojeni + Postriky ? .. Urcite bych nemel delat postrik ve stejnej den jako zalivku ? Nebo se pletu ? .. Aby nedostali moc zivin , a neprehnojil to

Hnojení, podle mého, nijak postřiky neovlivňuje (v hydro systémech mají rostliny žrádlo pořád a postřik na to nemá vůbec vliv), takže v klidu stříkej, pouze dbej na pauzy mezi postřiky a nehroť to s koncentrací, klidně pouze podle letáku Foliar.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 26-10-2010 v 13:49 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 8






Zdravim vsechny priznivce tohoto indooru

Dneska to mame 28 den v kvetu , dal jsem na vase rady a vono to opravdu funguje Diky! Decka zacli dostavat postriky , a zalivku s mR1 & calgreen .. Zitra dostanou poprve mr2 tak jsem zvedav co to holkam udela

Cetl jsem ze bb se sklizi 55 den , ale jak koukam na sve tak tohle asi nevyjde ... a docela mam obavy s mnozstvi konecneho produktu ...

Naposledy upravil Manolo 03-11-2010 v 23:55 PM

Old Post 03-11-2010 v 23:33 PM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 9






Zdravím všechny tak jak jsem říkal,že se tu zas po nějaké pauzičce oběvím tam mám tady new fota Tak jsme zvědavej jak to bude vypadat z vašeho pohledu buď se bude líbit nebo ne posuďte sami


Tak mám tady pár věcí na srdci Chtěl bych se zeptat,děcka jsou v 39 dnu květu...dostali 3xMRR2 od Metropu+calgreen hnojím podle přiloženého letáku.Kdy vysadit hnojky a začít s pruplachem .. Předem děkuju všem,kteří se budou podílet o své rady S pozdravem Manolo

Naposledy upravil Manolo 14-11-2010 v 21:16 PM

Old Post 14-11-2010 v 21:06 PM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Manolo
Nový Člen

Karma uživatele Manolo - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 10






A jako bonus mensi pokus o makro

Old Post 14-11-2010 v 21:10 PM
Manolo je offline   Profil uživatele Manolo   Find more posts by Manolo   Foto galerie člena Manolo   Click here to Send Manolo a Private Message   Add Manolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6751450 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív