Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pestovanie zatemňovaním
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Obecné Pestovanie zatemňovaním Příspěvek č. 1


Čaute Grooweri!Už dlho chodím na tento portál,ale dnes som sa rozhodol že sa zaregistrujem.Podelím sa s vami o svoje skúsenosti s pestovaním zatemnovaním.Pestujem týmto sposobom už tretí rok.Myslím teda že nejakú skúsenosť už mám. Som prekvapený že tomuto veľmi jednoduchému sposobu sa asi venuje len tak málo ľudí.Nebudem to písať naraz aby sa zachoval nejaký moment prekvapenia.Ale poďme teraz k téme.Čím je tento sposob iný a čím identický z klasikou.Aké sú jeho výhody a nevýhody. K nevýhodám patrí hlavne nutnosť odokrývania a zakrývania rastliny,ktoré je nutné na donútenie rastliny ku kvitnutiu.Niekomu to može pripadať ako naprekonateľný problém.Ja to tak nevidím.Stálym kontaktom si groower vytvára k rastlinke vzťah čo je z mojho pohladu dobré.To teda znamená že rastlina musí byť niekde v bydlisku alebo blízko.Z toho vyplíva další problém.Nie každý si može dovoliť mať rastlinku doma.Poznáme to všetci.Rodina,susedia, polícia, čorky...... Ak vás tieto veci neodradili čítajte ďalej,už nasledujú len pozitíva.Hlavné pozitívum je že rastlinu prinútim kvitnúť kedy ja chcem.A to samozrejme v lete,keď je intenzita svetla najvačšia.Druhou výhodou je že ganju mám vtedy keď sa iným ani nesníva. Treťou veľmi podstatnou vecov je cena výsledného produktu.A samozrejme kvalita!Tou som bol vždy veľmi príjemne prekvapený.Je to ideálny spôsob na záhradu terasu balkon alebo aj strešné okno otočené na juh.Od kvality svetla závisí kvalita aj množstvo produktu.Týmto spôsobom možno pestovaťaj vo veľkej nadmorskej výške alebo daleko na severe.A v našich podmienkach dve úrody za rok.Táto metóda umožnuje veľkú improvizáciu a má veľa možností a variánt.Toľko vo všeobecnosti.Poďme teraz na môj konkrétny prípad.Minulé roky som si pestoval bielu vdovu.Teto rok sa mi zachcelo sativy.A to hneď Super Silver Haze.Za 5 eur som si objednal jedno feminized semienko.Poslali mi dve,asi im to bolo blbé posielať jedno.Minulé roky som zatemňoval v krabici od televízora.Toho roku som sa rozhodol pre 60l.plastovú nádobu za 11 eur.Ešte 2 eurá za substrát a možno 1euro za kristalon start a kristalon kvet.Hnojivo som mal doma.A to je kompletný výpočet nákladov.Semienko šlo do zeme 10.3.Je to skoro z hľadiska fotoperiody.Ja som ale chcel výsledok čo najskôr.Preto som musel rastlinku dosvecovať nočnou lampou s obyčajnou úsporkou cca 10w.15.04.som rastlinku presadil doveľkého kvatináča.Dva krát zastrihnutá systémom FIM.Celú rastovú periodu bola za strešným oknom alebo na terase ak to dovolilo počasie.Zatemňovať som začal 1.5.Vtedy mala veľkosť asi na 30 g.To mne bohate stačí na rok.Nerátal som však s tým že táto sativa toľko porastie.Na foto je aj nádoba na zatemňovanie.Ďalej nabudúce...

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 17:37 PM

Old Post 25-08-2010 v 16:51 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 2



Čaute všetci ktorých táto téma zaujala.Vonku mi prší,a to je čas na ďalšie pokračovanie témy pestovanie zatemňovaním.Chcem sa povenovať práve téme zakrývania.Po minúlé roky som zakrýval rastlinky kartónovou krabicou.Má zjavné výhody v tom že dokáže pohltiť vlhkosť,ktorú rastlinka počas noci vyprodukuje.Tento rok som chcel zakrývaniu dať určitú fazónu.Preto som si vyhliadol elegantnú plastovú nádobu v záhradkárskych potrebách.Už od prvých dní bolo vidno nazrážanú vodu na vnútorných stenách nádoby.Tá ale stekala po stenách na zem.Rastlinka bola každé ráno trochu mokrá ale evidentne jej to nevadilo.Bál som sa ale plesne v posledných štádiách kvetu. Časy zakrývania. Myslím že každému pestovateľovi je jasné čo je fotoperioda.Teda 1.5.som začal zo zakrývaním 12_12.Dvanásť hodín temna,dvanásť svetla.Z hľadiska využitia slnečného svetla je najlepšie zakrývať o 19tej.Ráno o 7mej samozrejme odokryť.Tak si rastlinka užije največšiu dávku denného svetla.Každý si tento čas upraví podľa vlastných podmienok.To znamená podľa toho kedy má no danom mieste priame slnečné svetlo.Zvlastných skúseností musím uviesť že konope je rastlinka veľmi tolerantná.Odpustí bez problému zmeny času zakrývania alebo občasnú zábudlivosť v zakrývaní.Ja som jej to vynahradil vždy na druhý den keď som ju podržal zakrytú trochu dlhšie.Čo rastlinka neodpustí je zábudlivosť pri odokývaní.Nemusela by prežiť pod tým kytom horúce letné slnko.Mne sa to našťastie nestalo,mám v zálohe manželku.Tá je oboznámená čo a ako.A čo odvolenka?Z vlastnej skúsenosti viem že štyri peť dní nevadí.Stačí predlžiť čas zakrytia pred dovolenkou a hneď po nej.Samozrejme treba vtedy riešiť aj polievanie.To je už ale iná kapitola.Pridávam fotky z 12.5.Objavili sa už prvé prelowers,takže pohlavie je správne.Vidno aj úspešný zástrih FIM.Na kvety si musíme počkať na budúce.Veď je to sativa,nikam sa neponáhľa.

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 17:53 PM

Old Post 27-08-2010 v 17:59 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 3


Čaute drobnopestovatelia.Budem pokračovať v téme pestovanie zatemňovaním.Dnes hnojenie a substrát.Ja na rast používam kristalon start.Na kvet kristalon kvet a plod.Dobre sa mi osvedčil už po tretí rok.Rastlinky netrpeli nedostatkom živín,ani prehnojením.Keďže je konope rastlinka hladná,dávam dvojnásobok odporúčanej dávky.Substrát používam od nemeckej firmy gramoflóra.Nieje síce lacný, ale tu sa šetriť neoplatí.Kvetináč na obrázku má objem cca 12l.Jeho priemer je len o 5cm menší ako priemer zakrývacej nádoby.Na fotkách čo dávam do galérie už vidno prvé kvietky.Fotky sú z 22.5.Supersilverhaze je sativa tá si dáva načas.A stále rastie ako odtrhnutá z reťaze.Už teraz mi bolo jasné že mi pod ten kryt onedlho nevojde,a ja budem musieť urobiť nejamé opatrenia.O tom už ale nabudúce.

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:00 PM

Old Post 30-08-2010 v 13:53 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 4



Čaute všetci.To je opäť počko.Dúfajme že zvyšok septembra bude lepší.Dnes sa povenujem ochrane pred škodcami.Stalo sa mi že rastlinky mi napadli smutnice a roztoče.Sú to tí najbežnejší škodcovia.A sú veľmi nepríjemní.Som proti používaniu chémie.Však to pestujem pre seba a svojich priateľov.Používam preto výluh z tabaku.Dve sparty do 3dcl vody na 24 h.Rozprašovačom preventívne sprchujem rastlinku každý týždeň.To škodcov úplne nevyhubí ale ich udrží v bezpečnom množstve.To je nutné ale iba vtedy keď pestujem za oknom.Keď dám rastlinku na terasu už sa o ňu starajú prirodzení predátori. A teraz k mojej rastlinke.Pridávam fotky z 4.6.Bola už pekne rozkvitnutá,a stále rástla.Pod zakrývací kryt som začal podkladať plastové podložky aby bol vyžšie a rastinka sa tam zmestila.Nakoniec som ale dva najvyžšie vrcholce zastrihol.Neskôr sa to ukázalo ako správne riešenie.Rastlinka už nerástla do výšky ale sa ešte rozvetvila.Ďalej nabudúce...

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:03 PM

Old Post 02-09-2010 v 08:20 AM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 5


Čaute záhradníci.Dnes iba v skratke o ďalšom živote mojej Supersilverhaze.Fotky sú z 21.6.Rastlinka ešte trochu podrástla a naberala na objeme.Rozrástla sa aj do šírky čo začalo trochu robiť problémy pri zakrývaní.A blíži sa čas zberu.Pri pestovaní zatemňovaním využívam metódu zberu na etapy.Túto som skosil na tri krát.Prvý zber vychádzal na prvú dekádu júla.Posledné hnojenie pred prvým zberom som urobil 24.6.Následne 1.7.som substrát prelial vodou aby som odstránil nespotrebované hnojivo.A 5.7.prišiel čas prvého zberu.Ďalej ale nabudúce.

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:04 PM

Old Post 03-09-2010 v 20:08 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 6


Nazdár!Opäť som tu z pokračovaním môjho seriálu o pestovaní zatemňovaním.Nastal deň prvej žatvy.Keďže vrchné šišky sa mi ešte nezdali komplet zrelé,zameral som sa na tie bočné.Zostrihal som ich tak aby mi už nezavadzali pri zakrývaní.Krásne orosené,extrémne lepkavé.Tak by sa dala charakterizovať prvá úroda.Vôna citrusová,korenistá,intenzívna.Po zostrihaní som rastlinku opäť zahnojil kristalonom.Druhá úroda vychádza na 17.7.Mám skúsenosť že energia ktorá tiekla do šišiek ktoré som ostrihal sa rýchlo presmeruje do zvyšku rastliny.Po vysušení váha 16g.Pokračovanie nabudúce...

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:05 PM

Old Post 05-09-2010 v 18:04 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 7


Zdar záhradníci!Mám čas tak opäť dám pokračovanie.Blížila sa hlavná žatva.Rastlinku som preflushoval 13.7.A 18.7.nastal den D.Rastlinka bola už úplne zrelá,len vo vnútri na stonkách pár šišiek intenzívne kvitlo.Tie som ešte nechal zrieť.Zvyšok som skosil.Bolo z toho po vysušení 54g.Stavy z nej sú veľmi intenzívne a energetické.Vôňu dymu charakterizovať neviem.Ale neškrabe,a to som veľmi rád.Do galérie pridávam foto rastlinky pred kosou, detail na šišku a fotku zvyšku ktorý som ešte chvíľu nechal kvitnúť.Ďalej nabudúce!

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:11 PM

Old Post 06-09-2010 v 20:15 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 8


Čaute pestovatelia!Som tu opäť s pokračovaním.Zvyšné šišky rýchlo priberali a zreli.Fotoperiodu som skrátil na 10-14 v prospech tmy.Proflushoval som 23.7.A 27.7.som ju komplet skosil.Po vysušení 16g.Zdala sa mi ešte viac orosená ako hlavná úroda.Do galérie pridávam foto pred záverečnou kosou a detail šišky. Konečné hodnotenie. Celkový výnos 86 g.Kvalita A+.High energické až halucinogénne.Výpočty nákladov na gram ani nebudem robiť.Je to smiešna suma. Ešte jedna vychytávka.Myslím že sa oplatí postupom času skracovať fotoperiodu kvitnutia.Veď v prírode je to tiež tak.Začal by som pri 12-12 a končil by som pri 10-14.Súdim to podľa vlastnej skúsenosti.Takto pestovaná rastlinka mala ešte kompaktnejšie šišky a hlavne ešte viac orosené. Rád uvítam nejaké otázky,názory alebo kritiku.Dúfam že táto metóda osloví čo najviac vás drobnopestovateľov.Majte sa a pestu zdar!

Naposledy upravil MEGAN 12-01-2011 v 18:13 PM

Old Post 07-09-2010 v 21:00 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbus
Nový Člen

Karma uživatele kolumbus - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 9

MEGAN čau.. zaujimam s o tuto problematiku lebo by som to chcel najblizsiu sezonu skusit a toho roku mam mensi problem s kvietkami... proste minuly rok som mal out nejaký noname ale velmi v pohode vzorka rastlinky do dvoch metrov bez zastrihu sisky tvrde, stavy zive.. nechal som si jednu na semena vtedy som este nevedel ze to bude az take v pohode..ukazalo sa ze to bol dobry tah...no a toho roku som vysadil tie semiacka ..dnes je 13.9. rastlinky maju okolo dvoch metrov su krasne kosate a vonave ale este len zacinaju kvitnut aj to nie vsetky...vsetko som spravil tak isto ako kazdy rok je to i na tom istom policku...nechapem ako je mozne ze ich "mama" stihla dozriet i na semiacka a tieto este len zacinaju hadzat sisky, (minuly rok som zberal 15.10. tu na semiacka asi o dve tyzdne neskor) prestavam verit ze este nieco z toho bude lebo vkuse iba prsi a slnko nikde.. mal som zatemnovat a by om nemusel teraz riesit tento problem...chcel som sa ta este spytat ze po akom case zacne rastlinka kvitnut ked zacnes so zatemnovanim? a kebyze zatemnujes iba doftedy kym nezacne kvitnut a potom by si stym prestal rastlinka kvitne dalej sama ? alebo iba pokracuje v rate a sisky su minimalne? dik * čau,,

Old Post 13-09-2010 v 22:00 PM
kolumbus je offline   Profil uživatele kolumbus   Find more posts by kolumbus   Foto galerie člena kolumbus   Click here to Send kolumbus a Private Message   Add kolumbus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 10

Čau Kolumbus!Musím s tebou súhlasiť v tom že tento rok je fakt mizerný.Sledoval som počasie minulý rok.To bol mimoriadny rok.Dozreli aj genetiky ktoré by inak nemali šancu.Na začiatok kvetu môžu vplývať viaceré faktory.Jedným z nich je vraj aj splň mesiaca.Ak je vtedy jasno dokáže vraj oddialiť kvitnutie o pár dní.To už teraz ale nevyriešime.V budúcnosti by som vyskúšal nejakú osvedčenú genetiku.Durban alebo AK 47.Čo sa týka zatemňovania už je samozrejme neskoro.Má to význam v tvojom prípade medzi1.8.a15.8.Vysvetlím prečo.Medzi časom kedy vznikne vhodná fotoperioda na kvitnutie a časom kedy sa ti ukážu prvé kvety ubehne vždy pár dní.Z mojej skúsenosti napr.Biela vdova 11 dní Superskunk 10 dní a Supersilver Haze až 20 dní.Aj tá najneskôr kvitnúca odroda hodí prvé kvietky do 10.9.Keď od tohoto dátumu odpočítaš tú dobu rozbehu,vyjde ti dátum okolo 15.8.A keby si zatemňoval medzi 1.8.a15.8.urýchlil by si dobu dozretia o 15 dní.Navyše by si kvitnutie potiahol do krajšej časti jesene.Po 15.8.by už to kvitnutie fungovalo samo.Na otázku či sa rastlina ktorú dostaneš do kvitnutia zatemnovaním vráti späť odpovedám áno.Pokiaľ nastane opäť fotoperióda dlhá rastlina sa vráti k rastu.Terajšia fotoperioda je už samozrejme dostačujúca.Keď súdim že tvoja rastlinka je nejaká tropická sativa a začala cca 10.9. tak za dobrých podmienok vidím zber na 15.10.Dám ti pár typov ktoré som ja odskúšal.Na jeseň býva často vlhko.Rastlinka má nonstop mokré listy,a nemôže odparovať prebytočnú vodu.To znamená že sa prakticky zastaví prísun živín do rastliny od koreňov,a rastlinka čerpá živiny z listov.Čo robiť?Hnojiť priamo na listy a kvety.Nemusíš sa toho báť.Dážď to ešte veľa krát poumýva.Je to možné takmer z každým lepším hnojivom.Do hnojiva pridaj aj prostriedok DARINA 4.Dvojnásobok odporúčanej dávky.Rozprašuj to na listy každých 7 dní.DARINA ti zvýši vitalitu rastliny a tá bude viac odolná proti plesni.Navyše sa na obale píše že prostriedok pomáha rastline prekonávať problémy pri extrémnych teplotách.Vysokých aj nízkych.Fakt to funguje a majú to všade.Pomáha aj zvýšená dávka hnojiva ku koreňom.Outdor proste na jeseň prehnojíš len ťažko.Ďaľšia metóda na skrátenie kvetu a skvalitnenie výsledného produktu je prestrihanie rastliny.Túto metódu ma naučili srnky.Raz mi spásli pol rastliny.Ten zvyšok čo ostal ale dozrel skôr bol silnejší a šišky väčšie ako na druhej rastline tej istej genetiky.Preto od tých čias som každú rastlinku na začiatku kvetu prestrihal.Odstraňoval som až 1/3 rastlinky.Najmä spodné vetvy čo nemajú pre nedostatok svetla šancu priniesť kvalitnú úrodu.A tiež tam kde sú vetvy veľmi husté.Energia sa rýchlo presmeruje do zvyšnej časti rastliny.A výsledky boli vždy dobré navzdory zlým počasiam.Radšej menej ale kvalitu. Budem rád ak mi napíšeš či ti to vyšlo.Nestrácaj nádej ešte je čas.Nech slnko svieti.Veľa zdaru a trpezlivosť.Október bude iste pekný.Maj sa.

Old Post 14-09-2010 v 21:26 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbus
Nový Člen

Karma uživatele kolumbus - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 11

megan.. Durban mam tiez ale iba jednu rastlinku mi dal kamos semiacko myslim ze od nirvany to bral..ten zacal kvitnut 27.8. cca a ma okolo 2,5 metra onho sa nebojim..mam z neho radost a chcel by som ho objednat na dalsiu sezonu... no minuly rok bol slnecny ale koncom augusta prisli krupy a mi obili vsetky rastlinky som zberal nedozrete sisky po zemi z tych skorsich odrod.. a tie co neolamali ale iba obili boli nachylne na plesen v miestach ked ich lad pomliazdil vzdy som musel vytrhavat kusky splesnivenych sisiek ked trochu viac poprsalo..a keby bolo toho malo okolo 10.10. z nicoho nic napadlo asi 10-15cm sneho a poolamovalo to palice od hlavnej stonky povalalo cele rastliny vsetko premocene pod snehom a slnko nikde vizeralo to dost beznadejne tak 15.10. som to pozberal a bolo to uz zrele ale chcel som to este trochu nechat potom sa este vycasilo ale uz som nic nemal vonku....dik za rady daco z nich urcite pouzijem hned zajtra ich idem prestrihat a pozriem v zahradkarovi i tu DARINU 4. ..rozmyslam ze v krajnom pripade postavim nad policko foliovnik dnes som uz spravil drevenu konstrukciu a ked nebude ina moznost tak hodim na to foliu aj ked to bude vidno aj z marsu ale dufam za posledne dve, tri tyzdne tam nebudem mat ziadnu nevitanu navstevu.. co by som nespravil koly rastlinkam ..dam vediet ako to dopadlo popripade tu hodim par fotiek.. este raz dik..maj sa

Old Post 14-09-2010 v 23:20 PM
kolumbus je offline   Profil uživatele kolumbus   Find more posts by kolumbus   Foto galerie člena kolumbus   Click here to Send kolumbus a Private Message   Add kolumbus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skafto
Nový Člen

Karma uživatele skafto - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

Nazdar MEGAN:peckovy thread...dal som ti aj k+ za to...je to troška od veci asi,ale hneď na začiatku som si všimol,ako píšeš,že si objednal jedno fem. semiačko...chcel by som sa ťa spýtať odkiaľ si to objednával,lebo ja som videl všade len balenia minimálne po 5 semiačok...tak mi to nedalo...a inak pestuješ vždy na jar,alebo si skúšal využiť už aj letné,intenzívnejšie slniečko,to by malo podľa mňa určite pozitívne účinky...rastlinka by mala radosť :-)

Old Post 11-01-2011 v 12:18 PM
skafto je offline   Profil uživatele skafto   Find more posts by skafto   Foto galerie člena skafto   Click here to Send skafto a Private Message   Add skafto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 13

pěkný, jen kdybys ty příspěvky rozdělil do odstavců a fotky naházel k nim, bylo by to přehlednější a o moc hezčí.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 11-01-2011 v 13:03 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 14

to skafto. když pudeš sem http://www.cannabis-seeds-bank.co.uk/ tak na hl. straně dáš pik n mix. a tam si můžes vybírat, co hrdlo ráčí

Old Post 11-01-2011 v 13:35 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MEGAN
Stálý Člen

Karma uživatele MEGAN - 92% PěstitelskáKarma uživatele MEGAN - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 15

To skafto.Moja rastlinka kvitla od 1.5.do17.7.Najväčšia intenzita svetla je cez letný slnovrat,21.6.Ten čas si užila naplno.

Old Post 11-01-2011 v 17:14 PM
MEGAN je offline   Profil uživatele MEGAN   Find more posts by MEGAN   Foto galerie člena MEGAN   Click here to Send MEGAN a Private Message   Add MEGAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IgorGrinder
Stálý Člen

Karma uživatele IgorGrinder - 87% PěstitelskáKarma uživatele IgorGrinder - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 16

Máš karmu za tento grow + nápad. Proste mega fakt že mega ako za lacno môžeš mať fakt rýchlo super vec tak len tak dalej

KARMA - What goes around comes around. Keep your circle positive

&

believe in yourself.

Old Post 26-05-2011 v 11:38 AM
IgorGrinder je offline   Profil uživatele IgorGrinder   Find more posts by IgorGrinder   Foto galerie člena IgorGrinder   Click here to Send IgorGrinder a Private Message   Add IgorGrinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2006 - Automatické zatemňování - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0843640 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív