Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomozte-Shiva Skunk- co to je s palicema?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Pomozte-Shiva Skunk- co to je s palicema? Příspěvek č. 1


Hoj zahradníci
Nezdají se mi moje kyti. Jedná se o Shivu Skunk.Jedu 400w cooltube. Mám to v hlíně Plagron royal mix, hnojky od plagronu.
Teplota a vlhkost v normách.
Nyní jsou v 50 dnů na květu( 12 hodinový cyklus svícení).

Palice se mi nezdají. Už od začátku květu jsem neměl skoro žádné blizny( jak jde vidět na obrázku ). Prostě se skoro vůbec nechlupatily ani nechlupatí. Plyskyřice je tam taky dost málo.Lepí a úplně minimálně a voní taky lehce.
Palice jsou tvrdé, nejsou lepkavé, ale celkem suché.

V průběhu pěstu se mi vyskytly tyto problémy:
1) řízky jsem zasadil dost pozdě. Cca 3 týdny byly na sluníčku v mini skleníčku.
2) Asi týden po přepnutí ve velkých vedrech zažily dost sucho.Prostě hodně pily a já neodhadnul pitný režim. Vypadaly ůplně povadlé, zalil jsem je a po chvilce se zase vzpamatovaly, některé nejnovější výhonky to nepřežily.
Potom začaly kvést, ale jak sem psal tak žádné chloupky. Ty co tam zkoušely růst byly černé, jako kdyby spálené a od té doby žádné výrazné chloupky nerostly.

Co vy na to říkáte? Máte zkušenosti ze Shiva Skunk?
Přikládám palice. Takhle vypadají všechny!
Předem moc děkuji za reakce a názory
Pěstu zdar

Old Post 23-08-2010 v 19:47 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 2

Jinak kyti jsou z řezu. Dobrá genetika by měla být zaručena ( ruku do ohně bych za to teda nedal ).
Zapomněl jsem že kyti mi napadly svilušky. Podařilo se mě je ale do 14 dnů zlikvidovat.
Nejprve sem myslel, že to jsou hermáči. Když jsem zkoumaly květy tak semínka jsem nenašel. Ovšem sem tam vypadlo něco jako malé zakrslé bílo zelené semínko.
Jsem z toho v dupě páč se mi to eště nikdy nestalo
Za každý názor budu budu moc rád

Old Post 23-08-2010 v 20:12 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

hermouš jak poleno...

skunek

Old Post 23-08-2010 v 21:23 PM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 4

vypadá to tak...
mám to na všech
Myslíš, že za to může genetika nebo třeba nějaký stres??

Old Post 23-08-2010 v 21:33 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
junfun
Stálý Člen

Karma uživatele junfun - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 5

nejspíš genetika, ale to už máš ted jedno. Tohle sundej a začni s něčim jinym...

skunek

Old Post 24-08-2010 v 05:23 AM
junfun je offline   Profil uživatele junfun   Find more posts by junfun   Foto galerie člena junfun   Click here to Send junfun a Private Message   Add junfun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

Cus, jasnej hermous..Muze to byt jednak stresem, kterej tady popisujes, nebo genetikou. Zeptej se matkare, jestli ma matky z regular, nebo feminized seeds.

live fast, die young

Old Post 24-08-2010 v 09:39 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 7

Tak dva dny jsem nechal kytky vypnuté, otevřený box a začínaji se na nich dělat bílé chloupky...celkem prdel...nabiju baterky a hodím foto

Old Post 29-08-2010 v 11:16 AM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Tak slibované foto Příspěvek č. 8


proste se rozjely blizny.Nechapu nic. Co vy na to? uz jste to nekdy videli?

Old Post 29-08-2010 v 17:43 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

a další Příspěvek č. 9



...

Old Post 29-08-2010 v 17:56 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 10

k takemu hegeši se nikdo raději ani nevyjadřuje cooo?

Old Post 01-09-2010 v 16:58 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 11

pěknej hermáč možná tak mast z toho uděláš

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 03-09-2010 v 18:03 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 12

chuju

Old Post 05-09-2010 v 14:45 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
To2xmi
Nový Člen

Karma uživatele To2xmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 13

škoda že se to takhle spotio.. mohl bejt dobrej model

Každý rád huli, já ještě raději pěstuji .

Old Post 05-09-2010 v 19:49 PM
To2xmi je offline   Profil uživatele To2xmi   Find more posts by To2xmi   Foto galerie člena To2xmi   Click here to Send To2xmi a Private Message   Add To2xmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Pomozte-Shiva Skunk- co to je s palicema? Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Bubabub
Hoj zahradníci
Nezdají se mi moje kyti. Jedná se o Shivu Skunk.Jedu 400w cooltube. Mám to v hlíně Plagron royal mix, hnojky od plagronu.
Teplota a vlhkost v normách.
Nyní jsou v 50 dnů na květu( 12 hodinový cyklus svícení).

Palice se mi nezdají. Už od začátku květu jsem neměl skoro žádné blizny( jak jde vidět na obrázku ). Prostě se skoro vůbec nechlupatily ani nechlupatí. Plyskyřice je tam taky dost málo.Lepí a úplně minimálně a voní taky lehce.
Palice jsou tvrdé, nejsou lepkavé, ale celkem suché.

V průběhu pěstu se mi vyskytly tyto problémy:
1) řízky jsem zasadil dost pozdě. Cca 3 týdny byly na sluníčku v mini skleníčku.
2) Asi týden po přepnutí ve velkých vedrech zažily dost sucho.Prostě hodně pily a já neodhadnul pitný režim. Vypadaly ůplně povadlé, zalil jsem je a po chvilce se zase vzpamatovaly, některé nejnovější výhonky to nepřežily.
Potom začaly kvést, ale jak sem psal tak žádné chloupky. Ty co tam zkoušely růst byly černé, jako kdyby spálené a od té doby žádné výrazné chloupky nerostly.

Co vy na to říkáte? Máte zkušenosti ze Shiva Skunk?
Přikládám palice. Takhle vypadají všechny!
Předem moc děkuji za reakce a názory
Pěstu zdar



TO vyhoď a rovnou řekni matkařovi at ti dá za to nový klony nebo vráti prachy , to je fakt pěknej hermáč jako krava , to co jsi popisoval za trable prozije spousta kytek a nezhermej se , tohle uz je z matky hrma , kdopak je ten šikovnej matkař ?? cau Hlava

Old Post 05-09-2010 v 21:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Žeby matka s feminizovanejch semínek?
To by mě zajímalo.

Old Post 05-09-2010 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 16

Mě by to taky zajímalo

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 04-10-2010 v 16:03 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2905910 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív