Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Češť všeci :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Češť všeci :) Příspěvek č. 1



Zdravím všecky fajné lidi,

no snad bych o sobě mohl říct že s marihuanou sem se setkal tak před 4-5lety. No i když to může vypadat že o kytkách už asi vím hodně, není tomu tak... Mám doma 3kytičky, jednoho hermáče a 2 samičky, po 20-30cm každá má tak 4-5 pater, ale většin ajen lístky ale nahoře se už tlačí krásné bílé hlízy. S Hnojivem jsem na tom bídně používám Kapalné hnojivo pro pokojové rostliny od Firmy Agro CS Složení: dusík - fosfor – draslík: 6 - 5 – 5 zatím jsem je na ně použil jen jednou a to dneska . Jinak studuji Střední školu Zemědělskou v Místku.

Už mám hnojivo Plagron Agla-Bloom

Naposledy upravil Sysel4 18-08-2010 v 14:52 PM

Old Post 17-08-2010 v 16:55 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 2

Zdravim,
nevšiml jsem si nikde žádného dotazu. Kdy se je sadil? Ze semene, nebo z řezu? I když jak tak na to koukám tak asi ze semene a nějaký No Name co? Táhnou se ti za světlem a maj moct tenkej stonek. Zkus je hodit na okno kde je víc světla. A pustit na ně nějakej větrák...

Old Post 18-08-2010 v 14:38 PM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sysel4
Nový Člen

Karma uživatele Sysel4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3


No ze semene a sou to No Name, no na okno kde je víc světla je hodit nemůžu bo ždné jiné okno nemám , větrák no to abych si nějaký zašel koupit, ale mám doma 120mm ventilátor, ale nemám potuchy jak ho napojit na 240V když je jenom na 6V nebo 7V

No tak sem to nějak vymyslel ...... líp to už asi nesvedu:-)




Naposledy upravil Sysel4 18-08-2010 v 17:43 PM

Old Post 18-08-2010 v 14:46 PM
Sysel4 je offline   Profil uživatele Sysel4   Find more posts by Sysel4   Foto galerie člena Sysel4   Click here to Send Sysel4 a Private Message   Add Sysel4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0150090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív