Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rákosovo 6.kolo,Cheeseberry haze, 400w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Obecné Rákosovo 6.kolo,Cheeseberry haze, 400w HPS Příspěvek č. 1




Tak sem zase zpátky

Po naprosto podělanym 5. kole co jsem jel přes léto a dopadlo katastrofálně (kombinace mojí nepřítomnosti a těch superveder venku, díky kterejm jsem měl v boxu někdy i 35C, došla až tak daleko, že kytky v cca 40. dni květu uschly) který jsem tu radši ani nepublikoval .. no prostě řek jsem si že to chce zas něco za co se nebudu muset (doufám) stydět

Při přehrabování se v nepřebernym množství různejch semínek doma padla volba na asi rok a půl starý Cheeseberry haze od Sannies seeds
http://www.sanniesshop.com/cheeseberry-haze-en.html

setup:
-400w sodíkovka osram plantastar (v druhý půlce květu možná nějaká šestikoule pokud seženu... tohle čtyřkilo už dosluhuje)
-kokos
-Bcuzz hydro a+b, Pk 13-14, uvidím jestli dokoupím ještě něco... nejspíš nějaký enzymy a něco na finální průplach
-ofuk jsou 2 malý klipsňáky
-box 1 x 1 x 1,8m
-květináče - zatim jsou v 1l, pak půjdou do 3,6l

z 10ti semínek mi 8 vylezlo a maj se čile k světu (jen 2 jsou trochu opožděný) tak doufám že bude hodně holek...

Naposledy upravil Rákosníček 13-11-2010 v 14:25 PM

Old Post 09-09-2010 v 23:03 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 2

hmm...hodně zajímavá genetika...
Dotaz:proč nepořídíš třeba DRIP když nemáš čas pozalejvat kytky?
Ale měl sem podobný léto jak ty a kurýruju matky doteď z mýho dovolenkování

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 23:33 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od WERD
hmm...hodně zajímavá genetika...
Dotaz:proč nepořídíš třeba DRIP když nemáš čas pozalejvat kytky?
Ale měl sem podobný léto jak ty a kurýruju matky doteď z mýho dovolenkování


no protože jsem líný prase co pořád všechno odkládá a takhle to dopadá
ty kytky hlavně nezvládaly to horko.. oschly skoro všechny lisly a pak konec ... no nevadí chybama se člověk učí tak se nám to snad už nestane

Old Post 10-09-2010 v 00:23 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 4






tak po delší době tu mám nový zprávy

rostou krásně
nakonec bylo 6 holek a 2 kluci (všechny už ukázaly preflowers)
takže kluci šli na balkón kde doufám vykvetou a daj mi pyl, jeden je krásnej indikovej keřík a druhej tak půl na půl... těch 6 holek je v podstatě 6 phen už teĎ je každá kytka trošku jiná(od kompaktní nízký indiky až po vytáhlou sativu co už je o třetinu větší než všechny ostatní )
ale alespoň bude z čeho vybírat matku
včera jsem z každé vzal vrchol a udělal řezy, abych si případně genetiku zachoval kdyby byla hodně dobrá

hnojim jim 30ml + 20ml toho hydro a+b, ph zatím neupravuju, protože v ph metru mam ňákou plíseň , ale nevypadaj, že by jim to zatim vadilo... rostou neuvěřitelně vitálně
jinak kytky jsou pořád v původních květináčkách
("1litr", ale spíš tak 0,5 ), ale už je fakt musim přesadit

za pár dní přepínám na květ

foto:
1,2 - celek ještě s vrchama
3 - pheno 1
4 - pheno 2
5 - pheno 3 - nejkompaktnější ze všech

Naposledy upravil Rákosníček 07-10-2010 v 17:06 PM

Old Post 07-10-2010 v 16:53 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 5






1 - pheno 4
2 - pheno 5 - zatim nejvíc sativka
3 - pheno 6 - nejvitálnější růst a větvení
4 - lístek z pětky
5 - řezy na uchování genetiky

Old Post 07-10-2010 v 17:01 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 6

tak včera přesazeno do větších květináčků a přepnuto na 12/12... přeroste mi to jak kráva

ty kytky chytly ňákej šílenej růst a jedou jak o závod... takže 2.den 12/12 a já už je mam tak akorát

myslim, že ke konci fakt přidám ňákou silnější lampu... bude to hrozný křoví a myslim, že to čtyřkilo by na to asi nestačilo

fota dodám večer nebo zítra

Old Post 11-10-2010 v 14:27 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
tak včera přesazeno do větších květináčků a přepnuto na 12/12... přeroste mi to jak kráva

ty kytky chytly ňákej šílenej růst a jedou jak o závod... takže 2.den 12/12 a já už je mam tak akorát

myslim, že ke konci fakt přidám ňákou silnější lampu... bude to hrozný křoví a myslim, že to čtyřkilo by na to asi nestačilo

fota dodám večer nebo zítra


Notyvole to jsou pekny mrchy!

rozhodne nasadit 600W Dobrá pestrost dost odlišnych phen,třeba se poštestí a nejakou šikovnou maminu najdeš.

Ty víc do sativy určite fest najedou,kor po tom přesazení- tak jestli to už trocha neohejbat nekde na krajích bedny.Nebo vypodložit ty menší.

Old Post 11-10-2010 v 17:07 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

21. dní 12/12 Příspěvek č. 8


jede to krásně

holky už se pomaličku přestávaj vytahovat taky bylo na čase
ale musim říct, že nakonec to neni tak zlý... vytáhly se dost, ale ze začátku to vypadalo, že vyjedou ještě tak 1/3 navíc

dneska jsem stěny boxu vylepil diamantovou fólií a musim říst, že s tim šestikilem ještě asi počkám... ten rozdíl je fakt dost vidět

hnojim tak 30-40ml na 10l od každý složky (bcuzz hydro a+b) a od zitra asi začnu přidávat PK 13-14
a holky pořád tak decentně od spoda žloutnou... žádný známky přehnojení nejevěj tak jim asi ještě osolim

a tady máte foto boxu... pak se mi vybil foťák tak další asi zítra nebo pozítří

Old Post 01-11-2010 v 23:00 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 9

Ahoj,

pokud se nepletu tak cheesebery haze je cross Cheeseberry x Lady Cane.

oba tyto modely mam a pokud ti to odspoda zloutne tak jim prihod neco dusikatyho i v kvetu... Lady Cane co mam ja ta to ma obzvlast rada.

Kazdopadne drzim palecky s timto krasnym crossem od Sannieho.

doufam ze najdes slusny pheno ktery si nechas. genetika je oboji nadherna a vitalni.

Old Post 02-11-2010 v 13:39 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 10






33. dní 12/12

holky jsou už 3 dny pod 600w a očividně se jim to líbí

květ už jede v plnym proudu, paličky bobtnaj myslim pěkně, začíná to solidně vonět i to jinejch místností

hnojim 40-40ml bcuzz hydro a+b a 20ml PK 13-14 na 10l vody
a žloutnutí od spoda pomalua ale jistě pokračuje

jinak všechny phena už se poměrně dost lišej, jen 2 jsou si poměrně dost podobný takže stabilita je dost mizerná, ale to je v mém případě jedině dobře

Old Post 13-11-2010 v 14:19 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 11






a zbytek

Old Post 13-11-2010 v 14:29 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 12

Pěkně se to vyvíjí, zajímavá genetika. Je zajímavé, že jsem teď jel taky bcuzz hydro a PKčko do kokosu a na květ mi to taky vykazovalo nedostatek dusíku a žloutnutí. Ta chuť výsledného produktu by mohla být zajímavá.

Old Post 13-11-2010 v 15:01 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 13

hmm tak sem to pekne posral
podcenil jsem to šestikilo a šeredně jsem je tim spálil.. ale tak snad to zvládnou no

fota dodám až bude foťák

Old Post 18-11-2010 v 17:37 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopatak
Stálý Člen

Karma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 14

krasne kytky a listy k pokoukani... jen tak dal fandim tim...

at se dari ... peace

mladej věk a hodně drog

Old Post 18-11-2010 v 18:21 PM
lopatak je offline   Profil uživatele lopatak   Find more posts by lopatak   Foto galerie člena lopatak   Click here to Send lopatak a Private Message   Add lopatak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 15

no tak listy k pokoukání už moc nejsou ... chuděry dostali teď pořádně zabrat to šestikilo jsem musel vyměnit zase zpátky za těch 400w... zas na něj přijde řada asi až vyřešim lepší chlazení no

dvě z nich jsou hodně spálený, ale snad to daj... 2 jsou méně a 2 vůbec
myslim, že výnosově to žádná pecka nebude

každý pheno je dost jiný... od kompaktních kulatejch paliček po vytáhlou řídkou sativku tak uvidíme jak se to ještě vyvine...

Old Post 18-11-2010 v 18:29 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 16

a co mas za ufo na to 4kilo??mozna by ti stacila i coltuba..

Old Post 21-11-2010 v 15:11 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6544710 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív