Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Zavedení tzv. "Obchodní karmy"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Jste pro zavedení tzv. Obchodní karmy?
This poll is closed.
Jsem pro! 22 51.16%
Jsem proti! 5 11.63%
Černá a Bílá listina stačí. 11 25.58%
Jsem proti všemu , protože tohle je další zbytečnost ... 5 11.63%
Total: 43 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od 46, XY
to Hlava:

ale o to přece vůbec nejde, Aukro - neAukro. Jde o to, že Bílá a Černá listina jsou strašně nepřehledný (je tam toho prostě moc, spousta členů je odlogovaných nebo zabanovaných).


No Bila listina ktera je v bazaru JE absolutně přehledná , s tim s tebou nesouhlasim , dal sem tam i navod pro ty co neuměji použivat svůj prohlížeč , najit nick kterej tam je trva asi 1sec . Co se tyče Černé Listiny , je trochu nepřehledna ale hodim ji do podoby jako je Bíla aby se holt každemu hledalo lépe a bude to na jedné stránce , jinak co bys kam vypisoval , je to jedno jestli nekam kliknu nebo do přispevku zkopiruju něcí nick a hotovo , dalši nějak tlačitka jsou asi navíc , ja se bez dalšich tlačitek teda normálňe obejdu .

Hele s tim přikladem , to ti fakt neporadim a nebudu ti řikat s kym máš nebo nemáš to je fakt jen každeho věc , řikaš ze nemáš čas , toho ma dost akorat Ghádi a Paroubek , ja taky nemam čas přesto tady sedim a pišu ti odpověd , ktere rozhodne trva déle než jen zkopirovat neči nick do přispevku a dopsat "vše proběhlo v pořadku" . Argument že tam neni spousta členů , spousta členů třeba nikdy nic tady nekupovala/neprodavala , tak proto , cau Hlava


PS: Už sem mohl bejt hodinu nekde vypalovat si zobák , no ješte jsem tady

Old Post 20-08-2010 v 19:34 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 18

ahoj, jak píšeš Hlavo v přís. č. 14, asi po 2 letech sem se opet prihlasil a cumel sem - registrace 2005 a nula příspěvků.. Prostě když sem něco potřeboval zjistit, tak sem si to tu našel a přečet a víc se nepotřeboval
Stejně to je jedno, nic prodávat nebudu a když nakupovat, tak osobně.
Zdar

Old Post 03-11-2010 v 07:57 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1296610 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív