Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Zavedení tzv. "Obchodní karmy"
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Jste pro zavedení tzv. Obchodní karmy?
This poll is closed.
Jsem pro! 22 51.16%
Jsem proti! 5 11.63%
Černá a Bílá listina stačí. 11 25.58%
Jsem proti všemu , protože tohle je další zbytečnost ... 5 11.63%
Total: 43 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Zavedení tzv. "Obchodní karmy" Příspěvek č. 1

Ahoj,

byl bych pro zavedení nové karmy (nebo jiné hodnocení uživatele), která by neodrážela fundované přispěvky na Groweru, ale schopnost uzavírat bezproblémové obchody a výměny.

To, že má někdo spoustu pěstitelské karmy neznamená, že nemůže podělávat a naopak...

Možná by to bylo přehlednější, než "Černá" a "Bílá" listina v Bazaru.

Prostě něco podobného, co využívá server Aukro

Old Post 13-08-2010 v 12:28 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

od toho je tady cerna vs bila listina.

Old Post 13-08-2010 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 3

Černá a Bílá listina jsou fajn na osvětlení celkového obchodu, ale pokud mi např. napíše x členů, o kterých si chci zjistit, co jsou zač (pěstitelská karma je nevypovídající), tak než se nima prohrabu je spousta času pryč.

Old Post 13-08-2010 v 12:56 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Já bych neřekl,že pestitelská karma je nevypovídající.Vetšina šmelcařů tady má jen pár příspevků jen s jednou kostkou.

Zase tak ten bazar tady nefrčí,aby si zasloužil zvláštní karmu.Časem dost lidí pozná komu se dá a nedá veřit.Sázka do loterie to je samo vždycky...

Old Post 13-08-2010 v 13:22 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nejsem
Nový Člen

Karma uživatele Nejsem - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

byl bych pro, nemam moc chuti pod stejnym nickem o sobe prozrazovat neco vic nez je nezbytne nutne pro uzavreni obchodu a takova obchodnicka karma by se skutecne hodila. Navic je imho mnohem vic zpomalenych groweru ochotnych poslat po uzavreni obchodu jednoduchou karmu, nez neco psat na bilou listinu.
M9r

Old Post 13-08-2010 v 13:50 PM
Nejsem je offline   Profil uživatele Nejsem   Find more posts by Nejsem   Foto galerie člena Nejsem   Click here to Send Nejsem a Private Message   Add Nejsem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Mě občas překvapuje že se tady někdo regne a hned v bazaru něco nabízí, pod nickem má nový člen, celkem přispěvků jeden a to je právě ten inzerát.

Old Post 13-08-2010 v 14:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

kdo tady prodava casto neco? vetsinou jen rezy (a to jsou matkari uz vyskouseni mnoha lidmi) jinac sem tam nekdo neco proda. kdyz nad tim zapremyslim tak by vetsina lidi mela malou obchodnickou karmu a tim padem by to stejne k nicemu nevedlo,krome matkaru kterym by vsichni sypali kacka. ostatni by meli malo ci startovni a to ti stejne nic nerekne. lidi co tady jsou delsi dobu a nejak se tu ukazuji nemaji potrebu podelat (krome vyjimek)

Old Post 13-08-2010 v 14:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

A co ojetý předřadníky, nebo výbojky, někdo s ní odsvítí tři jízdy a místo aby jí řádně zlikvidoval taxe tady zaregistruje jenom pro to aby ji moh prodat.

Old Post 13-08-2010 v 14:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 9

Tak já jsem sice Nový člen, ale jen kvůli tomu, že jsem zapomněl heslo, který jsem měl stejný i na mailu, takže nová registrace...

Jsem tu ještě z časů, kdy tu byl Svahadji, Jedubabka, Kapka1...

Karmy jsem měl taky dost a se spoustou zasloužilých členů se znám - v tom bych problém neviděl.

Jde o to - že když mi napíše x členů, tak bych rád věděl, s kým mám tu čest a v tom by právě "obchodní karma" mohla napomoci.
Mám na spoustu lidí pozitivní a na pár negativní ohlasy, ale nemám potřebu to někde rozmazávat. Prostě by jen stačilo - Doporučuji/Nedoporučuji.

Nejde o to, aby měl každý 100+. I tři pozitivní přízpěvky od různých členů a třeba jeden negativní o něčem vypovídají.
Rozhodně by to imho podpořilo prodej především elektroniky a jiného pěstebního zařízení.

Old Post 13-08-2010 v 14:57 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Mirex
A co ojetý předřadníky, nebo výbojky, někdo s ní odsvítí tři jízdy a místo aby jí řádně zlikvidoval taxe tady zaregistruje jenom pro to aby ji moh prodat.


je dobre trochu uvazovat. takove veci snad prehlizet. jako myslim nakupovat od lidi kteri tady hazi hned do bazaru

Old Post 13-08-2010 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 11

Jedna věc- Mám pocit, že zrovna životnost předřadníku není ten nejvíc limitující faktor a tedy, že je předřadník jetej 3 rundy není až tak problém, za kterej by se na frontě střílelo.

Ad 2- obchodní karma je naprd. Dospělej jedinec by měl umět nakládat se svým kapitálem. Osobně bych si přes bazar od někoho s čerstvým regem, koho osobně neznám a nemám na něj reference od lidí, co ho znají osobně vykašlal dopředu.

EDIT: A bílý listina je dle mého názoru podobně na hovno.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 17-08-2010 v 11:31 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r

A bílý listina je dle mého názoru podobně na hovno.



hej primo, vidim to stejne

Old Post 17-08-2010 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plexis
Stálý Člen

Karma uživatele plexis - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 13

Zavedení další karmy je podle mě k ničemu. Jsem tu už delší dobu, měl jsem možnost obchodovat s více zasloužilými pěstiteli a nikdy nebyl žádný problém. Je to o individuální domluvě přes pm a přitom se za ziskem zelených kostiček nijak neženu.

Musíme se smát dříve, než se staneme šťastnými, neboť bychom mohli zemřít, aniž bychom se zasmáli.

Old Post 18-08-2010 v 17:30 PM
plexis je offline   Profil uživatele plexis   Find more posts by plexis   Foto galerie člena plexis   Click here to Send plexis a Private Message   Add plexis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele plexis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Jedna věc- Mám pocit, že zrovna životnost předřadníku není ten nejvíc limitující faktor a tedy, že je předřadník jetej 3 rundy není až tak problém, za kterej by se na frontě střílelo.

Ad 2- obchodní karma je naprd. Dospělej jedinec by měl umět nakládat se svým kapitálem. Osobně bych si přes bazar od někoho s čerstvým regem, koho osobně neznám a nemám na něj reference od lidí, co ho znají osobně vykašlal dopředu.

EDIT: A bílý listina je dle mého názoru podobně na hovno.


citace:
Původní příspěvek od Kus hoven



hej primo, vidim to stejne



ad 1 , předřadník - tlumivka = kus zeleza to neubejva pro ostatni .

ad2 , obchod , občas ho udelam i človekem bez karmy a přispevku a je vše v pohode , jak řikaš je to na domluve dvou lidi , pak je to jedno jestli pres annonce nabo grower .cz

ad3 bíla listina se mi nezda uplne na hovno , kdyz je tam nekdo napsanej tak ma větši moznost udelat byznys nez clovek kterej tam neni , je jedno jestli dela kšeft jednou nebo po 20cáté , znam mnoho lidi s nula přispevkama ale reg maj mezi 2001-2005 a jsou naprosto v poho , divat se na lidi s nula přispevkama s tim ze te chtej ojebat je mozna chyba , nebo prevence , jak to kdo bere, ja budu dal delat Black lis , stejne jako White list , nekomu to pomůže , nekomu to je na hovno , , , no sory , Hlava

Old Post 20-08-2010 v 01:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od 46, XY
Ahoj,

byl bych pro zavedení nové karmy (nebo jiné hodnocení uživatele), která by neodrážela fundované přispěvky na Groweru, ale schopnost uzavírat bezproblémové obchody a výměny.

To, že má někdo spoustu pěstitelské karmy neznamená, že nemůže podělávat a naopak...

Možná by to bylo přehlednější, než "Černá" a "Bílá" listina v Bazaru.

Prostě něco podobného, co využívá server Aukro


Jo jeste odpoved pro tebe , hele NEJSME AUKRO , jasny !! Jestli chceš tady přes bazar ziskavat nejakou karmu , tak to běz prodavat na Aukro , tady se lidi zbavujou věci co maj navic , komerčni inzeraty nejsou zadarmo v bazaru , jsme na GROWERU a bude tady jen pěstitelska karma , nelibi se ti to , běz delat byznys na AUKRO nebo podobe weby ,tohle je web o pěstováni , bazar je tady jen jako doplněk , diky za pochopeni Hlava

PS: jo jeste sem upravil anketu o posledni možnost

Old Post 20-08-2010 v 01:45 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 16

to Hlava:

ale o to přece vůbec nejde, Aukro - neAukro. Jde o to, že Bílá a Černá listina jsou strašně nepřehledný (je tam toho prostě moc, spousta členů je odlogovaných nebo zabanovaných). Kdyby měl člověk pořád obě "projíždět", tak nedělá nic jinýho
Tím nechci nijak snižovat práci MODů! Je dobrý, že to kompletují a upravují, ale množství je množství a s tím ani MOD nic neudělá... v dobrým
Druhá možnost by byla, jakmile by se onen dotyčný objevil na jedné z těchto listin, zaznamenávalo by se mu to do profilu, nebo jinam...

Dám příklad:
inzerát: P - 250W výbojku
Ozve se mi deset lidí, jak si vybrat?

Podle času? To imho nemá smysl, protože je dost znevýhodňující pro lidi, co mají práci, sporty aj. a nedřepí tu 10 hodin denně.

Podle karmy? Fajn, ale co koukám, tak "výšeobjemoví" pěstitelé dostávají více karmy - to je jen rozdíl ve Wattech (už se mi to 2x nevyplatilo...).

Podle Černé a Bílé listiny? Fajn, byl bych pro, ale hledej... Navíc, spousta členů není ani na jedné z nich. Nějaký obchody (prodeje/nákupy) za sebou mám, ale opravdu nemám tolik času, abych vše vypisoval na tyto listiny (jo, je to moje lenost, ale i nedostatek času...). Raději bych, aby byly u člena dvě tlačítka, jedno + a druhé - a tím by se to vyřešilo...

Old Post 20-08-2010 v 09:33 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4661330 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív