Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Kontrolovane opyleni male casti kiti...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Zlosin*
Stálý Člen

Karma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% PěstitelskáKarma uživatele Zlosin* - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 49

jj ty spodní větve dojedou...

Pozdní pole 2010 n.l

Zlosinův harémek 2009 n.l

1. ZlosinBox* 150 sodík..Superskunk - sklizeno....AK-47 a Durga Mata - SKLIZENO

Shiva Shanti II 2x26 w cfl ---> 150 w Hps -----> kytky šli do OUT 2011

Zlosinův* harémek 2011,ano,rok před koncem světa

Afghan Delight,Shaman,Bubblebeer,Doublegum


"Čím víc se o to staráš,tím dřív se ti to posere... [/COLOR]

Old Post 10-10-2009 v 10:04 AM
Zlosin* je offline   Profil uživatele Zlosin*   Find more posts by Zlosin*   Foto galerie člena Zlosin*   Click here to Send Zlosin* a Private Message   Add Zlosin* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hostage
Stálý Člen

Karma uživatele Hostage - 3% PěstitelskáKarma uživatele Hostage - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 50

11 dni od opylenia ale niake zmeny v spodnych vetvach nepozorujem. Vysvetli mi niekto kde sa tie semena tvoria ako ich rozoznat ako zistit ci su zrele etc.? stacilo by mi 5 semien nech zachovam geny..

...
If you are the big tree, let me tell you that
We are the small axe, sharp and ready
...
Moj prvy salvia grow

Old Post 11-10-2009 v 11:58 AM
Hostage je offline   Profil uživatele Hostage   Find more posts by Hostage   Foto galerie člena Hostage   Click here to Send Hostage a Private Message   Add Hostage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 51

Chtěl bych se zeptat lidí, který maj zkušenost s úspěšnym kontrol. opylenim, jestli po opylení postříkali zrovna tu větev rozprašovačem s vodou?
V roce 2008 jsem to takhle udělal a přišlo mi, že semen bylo poměrně málo (cca 30 semen na 20cm dlouhou spodní větev), v roce 2009 jsem se na vodu vykašlal. Neměl jsem jediný semeno, ale to přičítám skladování pylu v nevhodnejch podmínkách...
Nedávno jsem někde četl (bohůžel už nevim kde...), že právě voda působí jako antikoncepce pro zbylý pálky, který nechceme nechat oprcat. Pokropíme celou kytku, krom jedný pálky, kterou pak opylujeme a i když pyl přelítne na zbytek tý mokrý kytky, semena se nevytvoří. To ale odporuje tomu co se tu píše, i moji zkušenosti z roku 2008...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-08-2010 v 11:15 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Chtěl bych se zeptat lidí, který maj zkušenost s úspěšnym kontrol. opylenim, jestli po opylení postříkali zrovna tu větev rozprašovačem s vodou?
V roce 2008 jsem to takhle udělal a přišlo mi, že semen bylo poměrně málo (cca 30 semen na 20cm dlouhou spodní větev), v roce 2009 jsem se na vodu vykašlal. Neměl jsem jediný semeno, ale to přičítám skladování pylu v nevhodnejch podmínkách...
Nedávno jsem někde četl (bohůžel už nevim kde...), že právě voda působí jako antikoncepce pro zbylý pálky, který nechceme nechat oprcat. Pokropíme celou kytku, krom jedný pálky, kterou pak opylujeme a i když pyl přelítne na zbytek tý mokrý kytky, semena se nevytvoří. To ale odporuje tomu co se tu píše, i moji zkušenosti z roku 2008...

Já většinou hodim květ samce do mikrotenovýho pytlíku, pytlík nasadim opatrně na větev kterou chci opylit, trochu s tim zaklepu a pak ten pytlík zas opatrně sundám a zmuchlám do kapsy, žádnou vodou nestříkám, samozřejmě to chce dělat když nefouká moc vítr.

Old Post 06-08-2010 v 08:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 53

Vodu stříkat jenom na místa kde semena nechceme, vlhkost spolehlivě a rychle ničí pyl. Doporučuje se alespoň 24 hodin nekropit a před deštěm chránit opylená místa, aby došlo k úspěšnému "oplodnění".

" Yeah, i know "

Old Post 06-08-2010 v 16:10 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od TheKeptn
Pred nekolika dny mi kamos poradil zkusit tzv kontrolovane opyleni a to tim zpusobem ,ze ustrihnu vrsek ze samce a tim pylem "potru" jiz nejakou palici. Muj dotaz zni , 1.Jestli vyrostou plne feminizovany semena, 2.Jestli to bude nejakej novej model a 3. Jestli se to nemuze nejak vymknout k nekotrolovatelnemu opyleni...

Vsechny rady,kritiky,komentare a napady uvitam a verim v dlouhy a obsahly thread...

Zdar...


hele nekde jsem tady uz kdysi davno hledal stejny tema a nejlepsi jak oprcat jen jednu paldu a ne zbytek je ze ten pyl smichas s troskou vody a pak steteckem potres palici ktereou chces aby mela semena.
Peace and grow more weed!

Old Post 23-01-2011 v 10:14 AM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 55

Bavil jsem se z jedním nejmenovaným kamarádem tady z G a dobré je smíchat pyl s jemnou moukou - pyl se drží na mouce a je prý malá pravděpodobnost že bude "lítat" (tak to říkal) . Všechny palice pokropit vodou z rozprašovači a tu kterou chceme oprcat , tak nechat suchou.Taky si je dávat traba pozor na tan vítr jak už tady bylo řečeno

Old Post 23-01-2011 v 12:03 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 56

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak uchováváte pyl aby byl "funkční"?

Old Post 18-08-2013 v 21:52 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 57

Pyl (+ zrnko rejže), do pytlíku s uzavíránim a do mrazáku.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 19-08-2013 v 20:20 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 58

mam pyl 4roky ve filmovce a noproblem - v kulne

na vatičku do usi - ofouknu a jdu na spodni palicku - pak otiram vatičku o blizny (v IN urcite vypnout ventilaci )

jinak jsem nikdy nekropil a vse ok, ale je pravdou, ze se semeno občas objevi onde... je to zanedbatelny

je to koníček

Old Post 20-08-2013 v 09:38 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 59

ja opyluju steteckem a to jen mensi vetevku a na ni vetsinou potru blizny u trech palicek a semen je vzdy dostatek a nejdulezitejsi podminka v IN je par dnu nevetrat ofukovejma vetrakama.

indoor 600w

Old Post 30-08-2013 v 16:56 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8428420 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív