Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Prosim o radu s PH pudy v rustu!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Prosim o radu s PH pudy v rustu! Příspěvek č. 1

Zdarec lidi jak zacit?
Muj prvni indoor a tri roky cteni groweru nez jsem se k tomu dokopal.

Kyticku (rizek Afghán) mam zasazenou v GramoFlor blumenerde,neni dobra je tezka.Jinou jsem nesehnal spis jsem byl linej. ph pudy 5,2-6,2 pisou (neda se jim verit ani pozdrav :-))
kvetinac prumer 22cm je v rustu asi mesic a tejden,nemam dodelanou skrin ji mam ve sprse.
darilo se ji dobre ale je to asi 5 dni zacali zloutnout listy a na par mistech nacervenaly stonek a "zily" a trochu nazloutlej celej prostredek kyti ,po brouzdani jsem zjistil ze je to ph. asi
zalivam upravenou vodou (uprava kyselinou dusicnou) na 5,7 a kdyz zmerim odtok mam 7,2.
Zatim ji netrapim hnojivama aby nebyla moc velka. hnojeny asi jen dvakrat.
Ofuk sunon 160m3 7min nic 2min jede
Svetlo metalhalid 70W 18/6
zalivani automaticky po 30h

Jak PH srovnat? nechce se mi moc presazovat mela by to bejt mamka.
nejde PH srovnat jinak?

Naposledy upravil indian0 02-08-2010 v 16:33 PM

Old Post 02-08-2010 v 15:41 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 2



nejaky foto

Old Post 02-08-2010 v 15:44 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3



jeste

Old Post 02-08-2010 v 15:51 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 4


a?

Old Post 02-08-2010 v 15:52 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5



cela bonsai. Foceno N73 tak se nezlobte.

Naposledy upravil indian0 02-08-2010 v 16:29 PM

Old Post 02-08-2010 v 16:01 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 6

http://grower.cz/pestovani/navody/...ojeni/7.html#23

Old Post 03-08-2010 v 12:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

Tak vodu mam upravenou na ph 5,4. Kyselinou dusicnou 50%. Rostu:-)
Zalivam uz dva dny upravenym ph. Ven mi to teklo 7,2.
Uvidime jak se to zmeni.

Old Post 06-08-2010 v 15:02 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 8

Nemusi to byt ph,jestli si to moc nehnojil tak tomu muze neco chybet,podle fotek na tom maz taktez tecky jako ja,ale asi trochu min.Mohl by tomu chybet dusik nebo draslik nebo mozna neco jineho,tak to zkuś pohnojit nakym hnojivem a uvidis.Me se to trochu zlepsilo potom co jsem tomu dal fishmix,jak mi radil jeden grower.Je to jen tip,tak to treba zkus a uvidis.

Old Post 09-08-2010 v 22:58 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

tak to vypada dobre ven to tece uz 6,2 a uklidnuje se. A taky jsem ji trochu pohnojil plagronem grow. poznatek-vodu jsem mel upravenou na 5,5 pridal jsem hnojivo a ph bylo najednou pres 7 hnojka ta svine to zveda jako bejk.

:To hlava dik ale to jsem cetl jako prvni vec jen jsem chtel nejaky ujisteni.
:To aladin tez dik za radu

Old Post 13-08-2010 v 09:54 AM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

To indian0: nejprv dej hnojku do vody a potom teprve doupravit na požadovaný pH. Ne obraceně.

Old Post 13-08-2010 v 11:58 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkwalker
Nový Člen

Karma uživatele darkwalker - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 11

To zas ja keď pridám do odstatej vody hnojivo (Plagron Alga Grow) v pomere akom píše výrobca (4ml hnojiva na 1l vody) tak sa pH upraví na hodnotu okolo 6,0. Potom neni treba zálievku ďalej upravovať kyselinou..

Old Post 14-08-2010 v 06:58 AM
darkwalker je offline   Profil uživatele darkwalker   Find more posts by darkwalker   Foto galerie člena darkwalker   Click here to Send darkwalker a Private Message   Add darkwalker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indian0
Nový Člen

Karma uživatele indian0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 12

Dik za rady ja to delam jeste slozitejc upravim odstatou vodu pridam hnojku a pak doupravim na 5,5 ven tece furt 6,2 uz je na tom docela dobre jen sem tam nejakej list a pomalinku chyta peknou zdravou barvicku. akorat me stve ze ta voda nedrzi ph dlouho musim ji upravovat kazdy tri dny. a jeste neskodi ji voda stara ctrnact dni? mam 25l barel je to moje prvni holka tak potrebuju ziskat nejaky zkusenosti.

Old Post 16-08-2010 v 20:17 PM
indian0 je offline   Profil uživatele indian0   Find more posts by indian0   Foto galerie člena indian0   Click here to Send indian0 a Private Message   Add indian0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 13

To darkwalker: to je k nezaplacení, když Ti teče takováhle voda. Já dřív míval pH 7 a EC 0,1, takže jsem nemusel každou zálivku měřit, stačilo vůči množství vody dát určité množství pH- pokud byla zálivka bez hnojek a bylo hotovo. Teď zde teče pH 7,5 - 8,5 EC 0,4, takže musím měřit pořád.

To indian0: opravdu míchej až před zálivkou, a to nejdřív hnojku a potom kyselinu. Pokud není barel průsvitný (tvořila by se řasa) tak čtrnáct dnů stará voda nevadí. Pár prvoků a láčkovců nic neudělá. Můžeš přidat peroxid vodíku. Ať se daří. Dolfa

Old Post 17-08-2010 v 14:18 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2007 - Prosim o radu , svilušky ?? - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3031120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív