Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Adjust - A- Wings-heatshield nebo CT??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 33

Zdravim,
zajímalo by mne jaký máte názor na SPUDNIK, a zda máte se spudnikem zkušenosti, přidávám odkaz
http://www.my-garden.cz/index.php?m...roducts_id=1281
vypadá to jako kombinace cooltub vs Wingem, plánuju box 600w 120*120*200 a nějaké psycho UFO tak 800m3???
zajímaly by mně vaše názory.
Předem díky

neřeš

Old Post 06-06-2011 v 20:10 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 34


Zdravím, nalezl jsem další vychytávku, tak ted nevím, snad někdo poradíte,
co říkáte na lampu chlazenou vodou?
zasílám odkaz
http://www.sunbeam-online.co.uk/sbo...ed_lighting.htm

Každopádně zatím přemýšlím nad lampu chlazenou vzduchem, ale nevím jak s tím chlazením buď vstupní filtr potom boxované stínidlo viz minulý text, pak ufo a ven z boxu.

Nebo druhá možnost průduch v boxu přes stínidlo, jen dovnitř a ven bez filtru, a filtr zvlášť s vlastním ufem???
tak nevím, určitě by byl znatelný rozdíl v teplotě mezi těmito metodami, prosím o radu 120*120*200 600w(možná 400w)

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 09:27 AM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 35

No, teoreticky to jde, ale jákoliv látka mezi výbojkou a kytkou, která má horší propustnost světla než vzduch je vždy ztrátou a je lepší (vzhledem k výnosu) to řešit jinak. Pokud není zbytí a ty pěstuješ v kuchyni závodní jídelny, nebo v podobně extrémních podmínkách tak ano. Jinak to řeš ofukem výbojky a silnějším odtahem a vhodným přítahem. Mě se ten sputnik moc nelíbí, to už raději A-wing. Tak zatím a GL.

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 07-06-2011 v 10:02 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 36

Takže chladit vzduchem, a sputnik, proč myslíš že není good?
že se špiní sklo?

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 10:26 AM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 37

Jen jsem psal že se mi nelíbí, páč mi přijde, že je to taková poklička, výbojka je moc uzavřená uvnitř, přijde mi zbytečné odrážet světlo, které má stejně namířeno dolů na kytky, to sklo také nepřidá, ale nechci tě odrazovat, ono rozdíly ve výnosu velké nebudou...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 07-06-2011 v 11:36 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 38

A co mi můžeš doporučit, jako profi stínidlo?
co třeba cooltube?

neřeš

Old Post 07-06-2011 v 11:59 AM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 39

Tak Cooltube není v žádném případě profi stínítko.. Je to jen nouzovka, když nedokážeš uchladit lampu.. To bych rači volil ŽÁDNÝ reflektor ala vertikál!

Old Post 07-06-2011 v 22:05 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cotipotom
Stálý Člen

Karma uživatele cotipotom - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 40

to bych musel kutit kytky do více pater a každý den si hrát že?co říkáš na tohle, prý je to nejprofi stinítku na trhu http://www.progrow.co.uk/acatalog/info_5043.html

neřeš

Old Post 08-06-2011 v 12:44 PM
cotipotom je offline   Profil uživatele cotipotom   Find more posts by cotipotom   Foto galerie člena cotipotom   Click here to Send cotipotom a Private Message   Add cotipotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pindras
Stálý Člen

Karma uživatele pindras - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 41

za 5.000,- mi to nejak extra neprijde. Nejsem uplnej zastance domacich bastlu, ale po mensi uprave nakyho velkyho stinidla bys dosahl na to samy za par korun

Old Post 08-06-2011 v 13:23 PM
pindras je offline   Profil uživatele pindras   Find more posts by pindras   Foto galerie člena pindras   Click here to Send pindras a Private Message   Add pindras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 42

S normálním vertikálem si vůbec nemusíš hrát, ty mluvíš určitě o vertikálnim SCROGu, ale ten já nemyslím.. Stačí jen naskládat kytky kolem lampy a do konce protahovaní po přepnutí mít lampu v půlce vrcholů až se přestanou vytahovat, tak ji dát tak nějak mezi.. A hlavně kytky NEOTÁČET! Ony sami rostou za světlem, stačí je přivázat k bambusové tyčce, aby se pod samou tíhou palic nezlomily
Vykašli se na stínítko.... je to jen poklička co drží teplo

Old Post 08-06-2011 v 18:37 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 43

Nastřelil jsem 400 HPS do mikro skříne a nejdřív jsem musel mít výbojku 70cm do vrsku abych udrzel teplotu kolem 30°C.

Podotýkám, že mám dost poddimezovaný odtah... cca 100m3/h

Z Al plechu stínidla hobby jsem si vystřihl obdélníček, ktery jsem dotvořil do podoby heat-shield. Našrouboval jsem ho pod výbojku, snížil jsem vzdálenost na 35cm a teplota pod 30°. Přidal jsem teda větrák 80mm, který odtahuje teplý vzduch nad stínítko.

Takže nějak to funguje... má to svý nevýhody, ale mě to pomohlo. A to jsem ho doma upek na koleni...

Později přidám foto s celým systémem.

1st round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=906246#post906246

2nd round: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52762

3th round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=967009#post967009

Old Post 02-11-2011 v 19:13 PM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 44

Já používám toto, stejný jak Adjust akorát levnější a řek bych že i lepší
http://www.e-grow.cz/products/diamond-reflektor-large/

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 24-01-2012 v 17:30 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 45

taky by mě zajímalo co řikate na Diamond Reflektor Large, jestli má dobré rozložení světla a osvítí rovnoměrně metr čtvereční

Old Post 24-01-2012 v 17:55 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 46

Na venek jsem ho nezkoušel ale rozložení má určitě dobré v boxu. Prijde mi lepší než Adjust, robustnější a prostě takovej, no nevypada to jak vlaštovka za 3litry

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 24-01-2012 v 17:58 PM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Onedan
Na venek jsem ho nezkoušel ale rozložení má určitě dobré v boxu. Prijde mi lepší než Adjust, robustnější a prostě takovej, no nevypada to jak vlaštovka za 3litry


Ty jsi ho kupoval v tom shopu viz. odkaz výše? Nějaká sakra levná cena cca 1000kč.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 24-01-2012 v 20:45 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onedan
Stálý Člen

Karma uživatele Onedan - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 48

JJ přišlo mi to originál v krabici zabalený, ještě sem si objednal dva stany hnojky phillipsku nevim za 7000 litru vcelku asi a dostal jsem zapalovač a naky blbosti reklamní a došlo to nadruhej den =) jen váhu něměli už, tak mi ji dodatečně poslali o dva dny pozdějc gratis doprava, nestěžuju si

Doporučuji tento Growshop

"Po trávě se nechodí, po trávě se směje"
říkával můj učitel tělocviku, dějepisu a matematiky

Old Post 25-01-2012 v 08:38 AM
Onedan je offline   Profil uživatele Onedan   Find more posts by Onedan   Foto galerie člena Onedan   Click here to Send Onedan a Private Message   Add Onedan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-02-2013 - Adjust A Wing vs ??? - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1019010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív