Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Chili JOLOKIA BHUT grow 2011 by MDe_
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Už jste někdy měly tuto papričku ?
Ano
Ne
Chci to
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Zdraví Chilli JOLOKIA BHUT grow 2011 by MDe_ Příspěvek č. 1

Zdravím Growers

Dnes sem se rozhodl ,že si na podzim nechám upadnout hubu touto papričkou . Koupil jsem si 10 semen tak uvidíme co z toho bude.Tato paprička patří mezi nejpálivější na světě .. Jak jsem viděl TOTO video tak mi až slzy z očí tekly .


Popis - Chilli Naga Jolokia Bhut výška rostliny se pohybuje v rozmezí od 30 do 70 cm



Plod - velikost plodu 5 -10 cm ,nepravidelný tvar barvy oranžové až červené,nejvyžší pálivost na světě ze všech chilli papriček 1 001304 shu.2-3x pálivější než Habanero.Zápis do Guinesovy knihy v roce 2006 .Doba zrání 90 dní.



Nároky - Teplé stanoviště ,dostatek živin.Vhodné je pěstování v nádobách,což nám umožní na podzim přenést rostlinu do místnosti kde dozrají všechny plody.



Výsev - semena vyséváme do propustného substrátu cca 1 cm hluboko .Klíčení probíhá při teplotě 25-30°C.

Naposledy upravil MDe_ 26-03-2011 v 07:59 AM

Old Post 26-03-2011 v 07:47 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 2

Budu sledovat...taky se tu ted pokousim o Nagu,jsem cca 2 mesice od zacatku kliceni semen(btw ze 3 semen mi vylezlo 1) ale rostlinky se maj k svetu a maji ted okolo 30cm

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 27-03-2011 v 08:12 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 3

Jsem rád že někdo se taky odvážl do papriček pustit Sem četl že pálivost se udrží klidně i 30 minut

Old Post 27-03-2011 v 08:58 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 4

Ahoj,odkud jsi objednával?
Já loni odsud:
http://www.salviaparadise.cz/chilli....html?cPath=125
a ta paprička se nechytla.Ani nevyklíčila.
Vůbec byl problém s klíčením od nich.
Samo,že jsem to možná zkonil,ale bůh ví.Asi špatný úpodmínky jsem jim dal.
Vlastně mi vzešel jen Cayen Pepř.

Pokud se ti podaří vypěstit semenex na příští sezónu,tak bych se přihlásil k odběru na zkoušku eventuelně pokud to nezkusim pořídit znova z toho shopu.Obávám se,ale že jen jako dekoraci.
Mě už ten Cayenskej pepř příjde dost nebezpečnej.Natož tohle.Na to budeš potřebovat plynovou masku,tivec a řádný rukavice


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 27-03-2011 v 10:04 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 5

Já to mám od prodejce na aukru , který se o to zajímá. Co jsem ale četl ,tak senema z mateční papriky už nejdou použít ( Asi že by nebyly tak pálivé nevím ) zkusit to ale můžem Kdo ví

EDIT : Ano,tři rostliny jsem měl v loňském roce .Jednu ve foliáči,dvě venku.Venku jsem měl asi 4X krát více plodů na rostlině.
Ze 7 semen dvě rostliny-ono je to tak,že tato paprika má ráda vysokou teplotu na klíčení.Já osobně dám semena do kokosového vlákna a klíčím v igelitovém sáčku při 30°C.
Pokud klíčíte při nějakých 20°C klíčivost je nízká.
Předpokládám ,že myslíte mateční rostlinu-tato paprika není hybrid ,není důvod proč by se nedala semena z matečné rostliny použít.
Neměly by se používat semena hybridních rostlin,vzhledem k tomu,že pouze cca 30% semen má vlastnosti matečné rostliny .

To jsem zjistil od mého dodavatele.

Naposledy upravil MDe_ 27-03-2011 v 14:03 PM

Old Post 27-03-2011 v 10:14 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 6

tyhle papricky jsem pestoval minuly rok a letos jdu do toho zas. Vysledne plody jsou opravdu pekelne palive, jedna papricka staci na nekolik gulasu krasne voni, pekelne pali. Vyrostlo mi asi 8 papricek na kazdym asi 40cm vysokym keriku. Drzim palce a preju keriky osypany paprickama

Old Post 27-03-2011 v 19:35 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Bratři v tripu
tyhle papricky jsem pestoval minuly rok a letos jdu do toho zas. Vysledne plody jsou opravdu pekelne palive, jedna papricka staci na nekolik gulasu krasne voni, pekelne pali. Vyrostlo mi asi 8 papricek na kazdym asi 40cm vysokym keriku. Drzim palce a preju keriky osypany paprickama


Díky za info , jsem rád že je tady někdo měl a chutnaly. Hlavně jsem slyšel že hodně ldí si myslelo , že papičky nebudou mít jak vůni tak ani chut , prostě že budou jen pálit jak blázen ale opak je prý pravdou. Už se těším

Old Post 27-03-2011 v 19:41 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bratři v tripu
Stálý Člen

Karma uživatele Bratři v tripu - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

ano, maji i vuni i chut. avsak co se tyce chuti, vice doporucuji cervena habanera. ty jsem pestoval take loni a prijdou mi nasladlejsi. samozrejme taky palej jak cert, ale celkove se hodej vice na vareni.. jolokia je spise nahorkla s mirne peprnou chuti. rozhodne drzim palce a budu sledovat!

Old Post 27-03-2011 v 20:40 PM
Bratři v tripu je offline   Profil uživatele Bratři v tripu   Find more posts by Bratři v tripu   Foto galerie člena Bratři v tripu   Click here to Send Bratři v tripu a Private Message   Add Bratři v tripu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 9

Habaňero se mi velice osvědčilo při nakládání utopenců. Čerstvé papričky nakrájet příčně na plátky a proložit. Jejich jedinečná chuť a aroma se krásně snoubily s tou výběrovou uzeninou i nálevem... Jokolii bych taky rád zkusil, ale shání se mnohem hůř. Mimochodem, vždycky když vidim takovýdle borce jak si dávat nějakou Nagu nebo něco podobnýho, mám pocit, že ty lidi vůbec netušej, do čeho jdou (a právě proto do toho jdou), že nemají ani žádnej pořádnej "trénink" ani zkušenost a žejde vlastně jen o hloupou sázku. Video jednoho obzvláštního borce, kterej skončil v záchvatu úplně paralyzovanej na gauči, lze taky snadno najít na youtube..

Old Post 28-03-2011 v 10:08 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Habaňero se mi velice osvědčilo při nakládání utopenců. Čerstvé papričky nakrájet příčně na plátky a proložit. Jejich jedinečná chuť a aroma se krásně snoubily s tou výběrovou uzeninou i nálevem... Jokolii bych taky rád zkusil, ale shání se mnohem hůř. Mimochodem, vždycky když vidim takovýdle borce jak si dávat nějakou Nagu nebo něco podobnýho, mám pocit, že ty lidi vůbec netušej, do čeho jdou (a právě proto do toho jdou), že nemají ani žádnej pořádnej "trénink" ani zkušenost a žejde vlastně jen o hloupou sázku. Video jednoho obzvláštního borce, kterej skončil v záchvatu úplně paralyzovanej na gauči, lze taky snadno najít na youtube..


Je to výzva víš co .. člověk jako já něví jak to pálí tak chci zkusit Osobně mám rád pálivé a čili v utopencích přímo miluju Určitě nejsem blázen abych sechroupal celou najednou když nevím do čeho jdu že jo Ze startu určitě bych dal na košt ke klobásce

Nicméně znovu opakuju , že jsem rád , že je tady už někdo měl . Jak jsem to kupoval tak jsem si nebyl jistej stoupnout do neznáma aby mi huba upadla ale jak slyším že sice je pálivá ale má dobrou chut i vůni tak se jen těším

Old Post 28-03-2011 v 10:17 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 11

Tak semena doma SUMASUMÁRUM 11Ks

Old Post 30-03-2011 v 14:06 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychoXXX
Stálý Člen

Karma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% PěstitelskáKarma uživatele psychoXXX - 38% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 98  

Jolokia Příspěvek č. 12



Zdravim,

Tak ja som nikdy nemal pocit u jolokie s nahorklostou - vseobecne plati a podla mna aj v tvojom pripadne mohla nastat nahorklost koli tomu ze mala vela vody, .. Vtedy chilli horkne- hlavne davat pozor na vlahu pred zberom.. Moje Jolokie boli vzdy chutovo vzdy velmi prijemne - take citrusove,mnami zaroven stiplavo moc zakerne.. ale ta chut je pre mna v porovnani napr. s W. Habanero neporovnatelne chutnejsia.

Old Post 30-03-2011 v 14:41 PM
psychoXXX je offline   Profil uživatele psychoXXX   Find more posts by psychoXXX   Foto galerie člena psychoXXX   Click here to Send psychoXXX a Private Message   Add psychoXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 13

Zasazeno na podklad s 3cm hlíny s jemnou podeslítkou a navrch nasypáno cca 1cm. Po vyklíčení půjdou opatrně i s kusem hlíny do větších. Dáno do sáčku a dal sem to pod obyč žárovku at jen topí. Tak sem to do boxu k prckum a rozdělil ohnutým plechem. Teplota se drží na 31 stupních.

Old Post 30-03-2011 v 16:17 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 14

Tak
3 jsou už venku a lezené lístečky se pomalu vedou bahoru
3 koukaji na svět jen z půdy
3 se nějak trápí s kořínkem

a zbytek ani ten kořen neukazala holota líná

Naposledy upravil MDe_ 08-04-2011 v 14:09 PM

Old Post 08-04-2011 v 11:14 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marty
Stálý Člen

Karma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% PěstitelskáKarma uživatele Marty - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 15

Máš to super, těším se na pěkný fota chilli palic
Osobně jsem Nagu měl a mohu říct, že po chuťový stránce je fakt super.. Když ji žvejkáte dlouho, vyvalí se na vás krásná sladká, až čokoládová chuť. A další věc, proč se mi Naga líbí je, že sice pálí jako ďábel, ale po cirka půlhodince už jste fakt v pohodě. Kdežto některý odrůdy cejtíte ještě druhej den.
K+

Up up you mighty race!
You can Accomplish what you will!
Marcus Mosiah Garvey

It always seems impossible until it is done.
Nelson Mandela

Old Post 08-04-2011 v 19:40 PM
Marty je offline   Profil uživatele Marty   Find more posts by Marty   Foto galerie člena Marty   Click here to Send Marty a Private Message   Add Marty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 16

Tak 50% klíčivost .. aspon že těch 6 kousků bude

Old Post 09-04-2011 v 16:36 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2143990 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív