Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zakopání palic do země
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Archybald
Stálý Člen

Karma uživatele Archybald - 63% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 17

Jenom jedna rada. Běhám s detektorem a už se mi jednu sklínku podařilo kopnout. Tak bacha na detektoráře. Ono to víčko do zavařovačky veme detektor do cca 50cm, tak radši kopnout hloubš.

Old Post 21-07-2010 v 10:05 AM
Archybald je offline   Profil uživatele Archybald   Find more posts by Archybald   Foto galerie člena Archybald   Click here to Send Archybald a Private Message   Add Archybald to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od MDe_
Tu zavařovačku určitě udělám tady sem si našel nějaké lahůdky - http://www.ganjaweb.estranky.cz/str...-jidla-z-konopi Určitě koukni



http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=38041

Old Post 12-10-2011 v 11:41 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 19

Hola ja jednou dal kamosovi sisulu venku a on pozbiral od kazdeho neco a pekne to zakopal(jak ma byt) a kdyz to po nejake dobe vykopal uz nevim po jake dobe:-)tak sem nechtel verit ze to je odemne!nadhera!pekne dozrale!vic orosene me to prislo!ale dost kamosu zapomnelo kde to zakopali a nebo jim to nekdo vykopal:-)jako zmrdi
a klidne naloz sisule do koralky a uvidis tu jizdu.......ze na to nezapomenes

Old Post 12-10-2011 v 12:08 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lostypos
Stálý Člen

Karma uživatele lostypos - 68% PěstitelskáKarma uživatele lostypos - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20

jednou jsem měl v zemi schovaný asi 100g na horší časy, zavařovací sklinky, víčka zalepeny voskem, a celá sklinka zamotana izolačkou, kdyb chtěla prasknout...
Myslím, že kouření bylo trochu kyselkavy, jinak účinek byl stejný, možná i lepší, tím že jsem se na něj moc těšil...

jinak mám tu asi 3 roky uleželou placatici plnou dobrot a havany, Green Rum. ještě jsem se neodvážil to ochutnat..

Old Post 12-10-2011 v 12:58 PM
lostypos je offline   Profil uživatele lostypos   Find more posts by lostypos   Foto galerie člena lostypos   Click here to Send lostypos a Private Message   Add lostypos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 21

Některé modely mám zakopaný už šest let. Po až čtyřech až pěti letech už to ztrácí vůni, ale zhuluje je to prakticky furt stejně. Nějaký svíčky neřeším, stačí dobře vypnutej igeliťák s gumičkou a pak hódně izolepy a to celý nakonec do igelitky a minimálně půl metru hluboko.

Old Post 12-10-2011 v 14:44 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2303860 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív