Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první plantáž
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Moje první plantáž Příspěvek č. 1


Ahoj lidičky , předem bych chtěl poděkovat všem growerům a přispěvovatelům na tomhle báječném serveru , který mi tolik pomohl při realizaci mého prvního pěstitelského "úspěchu" .

Budu psát nejspíš v první osobě , nicméně musím poznamenat , že jsme na to dva , já a má drahá polovička ( ale ženatej ještě nejsem :flick
Prosím o schovívavost , je to můj první příspěvek.

Asi před 3 měsíci jsem se sakra naštval a naprosto mě přestalo bavit shánět nějaký "skoro" géčko za nekřesťanský love , strašně jsem se zhulil a rozhodl se , že bych si taky konečně mohl vypěstovat svoji první kytičku.

Podmínky:
Malej špajzík asi 0,7 m2 ( velmi nepravoúhlá a nepravidelná místnůstka ) s jedním wokýnkem.
Do wokýnka jsem nacpal nějakej větrák ze soustruhu nebo z čeho ( pak jsem zjistil , že se dá koupit přibližně za 500 ) 21W 160 m3/hod a celý wokno hodil do alobalu.
Jeden otočnej stolní větrák asi 25W , průměr kolem 30cm - cirkulace vzduchu v pěstírně , odfuk od lampy( zatím nemám vyřešené odsávání) , na začátku posilování kytiček.
Zakoupil jsem v growshopu za težký prachy 400W Sylvania Grolux HPS se stínítkem atd. no prostě kompletek.
Když už jsem byl v tom rozhazování , koupil jsem i hlínu (původně jsem ji chtěl míchat) údajně z holandska , obsahuje guano a další bioňamky , odleželá a údajně kvalitní , což se mi opravdu potvrdilo. Ale 700 Kč - 50 litrů , na dvě sklizně , což není zas tak strašný , alespoň tam není žádnej plevel a škůdci.
Hlínu jsem nacpal do samozavlažovacích truhlíků a umístil 8 krásných princezen (řízků) masterkush + blueberry . Bohužel nevím která je která , nicméně mám svůj tip (uvidíme jak vybarví).

1. fáze - růst 19 dní 18/6
přibližně 15 den nainstalováno pletivo h/Scrog
2. fáze - květ 47 dní 12/12
44 den vyndáno z mříže , oholení většiny listů
3. fáze - dozrávání (dneska začala) 9/15
tak po 5 dnech to hodím na 6/18

Když jsem volil hnojivo , přemýšlel jsem o kristalonu , dal jsem na radu kámošovy moudré babičky , a použil hnojivo tisíckvět NPK přibližně 9,5/11/10 .
Začal jsem po přepnutí na květ v malých dávkách a postupně zvyšoval až na 1,5 násobek doporučeného množství.

Jedinej vážnější problém , kterej jsem byl nucen řešit , byla invaze těch všem známejch malej mušek , ale jahodový sirup + později mucholapky ve tvaru šipek vše vyřešily (na med se mi chytla jenom jedna , no co tak jsem ho sežral já).

teplota ze začátku až k 30 , to byly ještě velký vedra , teď 21-25 v noci 15-20.

No a tady jsou nějaký fotečky z 46 dne květu.
Fotil jsem v rozlišení přibližně 2200x1700 ale pro vás 640.
Nejdřív celkový pohled , chybí jedna kytka vlevo + nějaký paldy okolo.




[Edited by Ventura on 07-11-2002 at 02:46 PM]

Old Post 06-11-2002 v 10:23 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné A další Příspěvek č. 2


další pohled

Old Post 06-11-2002 v 10:28 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Paličky Příspěvek č. 3


úplně k sežrání

Old Post 06-11-2002 v 10:29 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Stonky Příspěvek č. 4


bonsai - sekvoj

Old Post 06-11-2002 v 10:34 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Twins Příspěvek č. 5


Two towers

Old Post 06-11-2002 v 10:37 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Palec dolů Hmm žlutá Příspěvek č. 6


Lampa byla asi až moc blízko

Old Post 06-11-2002 v 10:41 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Poměr velikosti Příspěvek č. 7


Tohle není rozhodně největší palice , pouze nadprůměrná , ta největší je samozdřejmě nejdál.

Old Post 06-11-2002 v 10:43 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Čumulangma Příspěvek č. 8


Ta kytička , úplně vzádu bude nejhustší , jinak její palice jsou největší a dokonce má i nejvyžší palici , ční do výšky 55 cm od substrátu - chtěl jsem prcky a docela se to povedlo , jenom si budu muset příště dát více práce s tvarováním , aby byly palice přibližně ve stejné výšce , to se mi moc nepovedlo.

Old Post 06-11-2002 v 10:48 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Ještě jednou čumulangma Příspěvek č. 9


Bude to hustej Masterkush ( tahle určitě) včera jsem si kousek uštíp z jedný malý paldy ( usušil za 1,5 hod u topení) dal do brka tak půlku toho co dávám normálního skéra a super mě to rozseklo na 2hod , no prostě úžasný. ( Ještě tak 10 dnů a bez topení , bože jak já se těším)

Old Post 06-11-2002 v 10:54 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Growrůmek Příspěvek č. 10


A na závěr moje zahrádka , další foto bude až po sklizni , tak za 10- 15 dní , samozdřejmě dodám i suchý výnos ( to tady zas tolik lidiček neudělalo , což je veliká škoda)

Old Post 06-11-2002 v 10:57 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Tipování Příspěvek č. 11

Tak , co kdyby jste mi k tomu řekli svoje , hlavně co by jste na mém místě vylepšili , každý názor je vítán.

A ještě tipovací soutěž , kolik toho asi tak sklidím (suchýho) , s vítězem se sejdem na pořádný brko , možná ještě něco dostane . (samotnýho mě to sakra zajímá ,ale vůbec netuším)


[Edited by Ventura on 06-11-2002 at 12:04 PM]

Old Post 06-11-2002 v 11:01 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 12

No původně sem vůbec nechtěl zasahovat do tvojí galérky, ale vyzvals mě

No existuje ještě několik vychytávek:
Hnojivo........já třeba jedu v květu alga blute (Plagron), ale pomer NPK máš ok
Laskominy....Phyt-amin (Plagron)
Světelnej šok 24/0.....uprostřed květu na 3 dny

Ale tvoje kytky sou super, co se tejcě tipu na hmotnost tak mokrý typuju jedna 150g-200g suchý budou 20% z mokrýho. takže 30-40g jedna. Celkem 8(?)x30-40=240-320g. To by byla fakt úroda. Hmm ale zkušenost mi říká že to bude spodní hnanice tipu. Sklidíš 240g(prorok)

[Edited by Mut on 06-11-2002 at 12:33 PM]

Old Post 06-11-2002 v 11:29 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Ono to tak možná vypadá Příspěvek č. 13

To MUT:
Díky za reakci , super první vlašťovka , jen tak dál , ale tvůj odhad mě skoro vyrazil dech - to je asi trošku moc
, no uvidíme ....

Já jsem totiž ze začátku udělal jednu pěknou blbost , ty truhlíky nebyly v rovině , takže jedna strana kytiček jela daleko víc než druhá a podle toho to taky vypadá , 1 kytka je mrzáček , začala růst až tak po 16 dnech , takže má 1 palici ( nicméně pěknej salámek - nejspíš BB)
3 maj palice fakt hustý a ten zbytek takovej průměr nic moc salámy , ale paličky jsou pěkný ( z jedný takový jsem bral vzorek) Co se týče chemek , tak toho jsem se chtěl vyvarovat ( jen hlína a tisíckvět) a o Phytaminu jsem začal uvažovat asi 3 týdny před sklizní a to jsem usoudil , že je už moc pozdě . Příště ho určitě vyzkouším.

Dotáze: O kolik procent se tak můžou ty palice ještě zvětšit do sklizně (10-15) dní , já bych řekl , že moc ne, co vy na to ? ( jinak jsou nádherně tvrdý )

Old Post 06-11-2002 v 11:43 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Ještě jeden detailek Příspěvek č. 14


To hruucoon: Moc děkuji za karmičku , ale i tvůj odhad se mi zdá trošku moc

Za to ti pošlu ještě jeden detail

Old Post 06-11-2002 v 12:21 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Přesnější typ Příspěvek č. 15

tak ještě jednou se vlezu

Můžeš kytky vyfotit z boku(delší strana truhlíku), pak bude vidět kolik jich je a jaký vlastně sou. Tak jek si to vyfotil předtim toho neni moc vidět. Kolik jich tam vlasně je?

Jestli je 10-15dní znát na palicích...jo tak to fakt je. Já jedu režim květu takhle 12/12 3-4tejdny, 24/0 tři dny, 12/12 než sou zralý na šmik cca 3tejdny. No a protože sem udělal 24/0 na tři dny, tak posledních 10-15dní je fakt hustej nárůst, je to dáno růstem sekundárních palic (palice co jedou z primární vertikální palice horizontálně), palice nabyde na průměru

Old Post 06-11-2002 v 12:33 PM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné fotečky Příspěvek č. 16

Info o počtu kytek je napsaný nahoře 7+1 mrzáček,
Ta vyfikundace s 24/0 se mi líbí , příště to asi zkusím.
Vyfotit už je nemůžu , 4M pixel d.fóťák jsem měl pučenej - budu mít ještě jednou příští víkend - sklizeň.
Pak určitě vyfotím ze všech stran a úhlů. Mám jenom pár trapnejch fotek z kamery přez usb (320X240), je na nich prd vidět , dost tmavý a stejně většinou vyfocený vršky. Ale mám pár menších videos 50-70MBn po zdifixování min. 40MB a to nevím kam vám fouknout.

To jako , že ti z veliký palice (viz např moje foto) , vyrostou do stran další palice ( to vypadá jako kříž ?)-
to jsem ještě neviděl , jestli jo tak to zkusím určitě!!!!

Old Post 06-11-2002 v 12:55 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
06-12-2016 - Moje první kvítí 2016 - 20 odpovědí
16-01-2010 - Má první lampa - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4886880 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív