Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nie som novy, ale v podstate som ;)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sephiroth
Nový Člen

Karma uživatele Sephiroth - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 7  

Obecné Nie som novy, ale v podstate som ;) Příspěvek č. 1

Zdravim vsetkych growerov!
Nuz, co povedat... Co sa tyka pestovania, nie som uplny zaciatocnik, hoci si tak stale pripadam . Aktivne sa pokusam pestit od roku 2008, kedy mi paradoxne moje rastlinky skutocne velmi pekne rastli... 3 outdoor a 2 tzv. "Okenice", ako dany sposob pestovania nazyvam (skratka... "za oknom"). Smola spocivala v tom, ze hrozilo akutne stahovanie sa na celkom ine miesto, takze rastlinky boli koncom augusta predcasne odrezane . Dodnes to velmi lutujem, pretoze prave dany rok sa mi podarilo vypestovat okrem cca 2 ks (samci) asi 5 ks samic.
Avsak nic ma neodradilo, a tak som to minuly rok skusil znova... na rovnakom fleku, ktory povazujem za dostatocne "izolovany". Ak neratam strastiplny prenos malych rastliniek na inkriminovane miesto, plus podobne otrasne pravidelne cesty venovane kontrole rastliniek (a ich zalievaniu + ostatne veci), potom by bolo vsetko ok. Zasadil som 3 kytky, optimisticky a trochu humorne ich pomenoval konkretne staby "Spejbl", "Hurvinek" a "Manicka". Zial, dost ma nastavalo, ked sa zo Spejbla a Hurvinka vyklubali samci... Lez, co sa da robit. Vkladal som nadeje aspon do paradne rastucej Mainicky . Zhruba o tyzden neskor som dorazil na "policko" a co nevidim... BOBULE. Nechcite vediet, ake nadavky sa ozyvali do sireho okolia... Nasledne som este v zufalstve kapanek oneskorene zasadil dalsie 3 kusy a na mierne odlisne miesto... Nepocital som velmi s tym, ze by z toho uz vyrastlo cokolvek pouzitelne, lenze predovsetkym som nepocital s faktom, ze mi rastlinky NIEKTO UKRADNE!!! (grrrrrr)...
Nuz... a tak je tu dalsi rok, tentoraz som mal smolu uz pri samotnych semiackach (2 roky starych), ktore v podstate vobec nechceli vyklicit. Napokon sa naslo aspon JEDNO z drobatko ineho zdroja, a to som planoval tento rok pestit opat len ako "Okenicu", nakolko uz som pouceny, ze aj danym sposobom sa da dopracovat k relativne slusnemu vysledku... chce to vsak viac trpezlivosti.
Takze momentalne mi na okne rastie jedna rastlinka... a ta ma uz pocas minuleho tyzdna, kedy KONECNE ukazala svoje pohlavie... stihla patricne nasr... nasrdit, ehm. Nie som totiz uplne slepy, aby som nevidel, ze sa z nej vyklubal ZASE co? Ano... SAMEC!!! V suvislosti s danou skutocnostou by som mal i jednu zasadnu otazku, avsak tu radsej nebudem rozoberat v tomto topicu.

Takze... ako vidite, zaciatocnik sice nie som, no vskutku si tak stale pripadam, kedze zatial sa mi ani raz nepodarilo rastlinky dopestovat do ich finalneho stadia. Taktiez na Groweri som registrovany uz "nejaky ten paaatek", no k aktivite som sa odhodlal az dnes . Snad to nebude zbytocne... .

Old Post 04-07-2010 v 15:28 PM
Sephiroth je offline   Profil uživatele Sephiroth   Find more posts by Sephiroth   Foto galerie člena Sephiroth   Click here to Send Sephiroth a Private Message   Add Sephiroth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8956900 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív