Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Rodina Dutch Passion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Organika Rodina Dutch Passion Příspěvek č. 1






Zdravím všechny milovníky pěstování, ať už čehokoliv, rád bych se s Vámi podělil o můj grow 7 genetik amsterdamských Dutch Passion.
Shaman, Euforie, Mazar, Blueberry, Frisian Dew, Skunk 1 a Orange Bud. Jo a taky máta,bazalka a rajčata.Pěstuju ve fóliáku na zahradě a kytičkám se parádně daří nato jak bylo hnusný jaro. 3 mám v zemi(substrát Guanokalong mix) a 4 v květináčích(substrát canna profesional plus a plagron royalty mix). Rozměry fóliáku po vyvíšení jsou d=3m,v=2,4m,š=2m. Používám ohýbání a lámání už v růstu a snažím se kytky naformovat( malá, větší, největší)podle dráhy slunce, aby mi to pěkně všechno prosvítilo. Hnojky na růst Plagron Alga grow, na květ nachystané Canna Bio Flores, Canna Bio Boost a Canna PK 13/14, výplach Final solution. Připojuji pár skromných foto

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:42 AM

Old Post 03-07-2010 v 11:43 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2





Další fota
1.fotka - Kyti 11.5.2010
2.fotka - Shaman
3.fotka - Orange Bud
4.fotko - Frisian Dew

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:42 AM

Old Post 03-07-2010 v 14:09 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 3





A další fota
1.fotka - Shaman v popředí před zlomením
2.fotka - Shaman 5dní po zlomení
3.fotka - Zlom Shamanu
4.fotka - zlomený Frisian bez prasknutí

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:42 AM

Old Post 03-07-2010 v 16:03 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 4






A zatím poslední fotky
1.fotka - Blueberry ohýbaná pomocí kolínek a drátku
2.fotka - zleva Blueberry, Skunk1, Euforie a Mazar
3.fotka - Mazar
4.fotka - Zlomení Orange Budu se nepovedlo úplně ideálně, ale je to silná rostlina a poškození zládá jako by se nic nedělo. Snad porostou o to víc boční větve
5.fotka - Orange Bud naohýbanej a nalámanej

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:42 AM

Old Post 03-07-2010 v 16:13 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 5




Čau, díky. Mno na růstu sou holky už od dubna, ale to sem eště dlouho nehnojil, když byly v předhnojeným substrátu. Těch hnojek je dost, ale vycházel jsem z loňskýho roku. To jsem jel v substrátu Plagron Royalty Mix a hnojky Plagron Terra grow, Terra bloom, Plagron PK 13/14 a final solution a spotřeba byla značná na míň kytek než letos. Sem měl Woodoo, Himalaya Gold a Euforie a byly to dost velký mrchy nato jakej byl k dispozici prostor. Počítám stím, že hnojky zbydou jak růstový, tak květový a o to míň mě to bude stát next grow. Hnojím v podstatě při každým zalití v rozumným poměru a kyti si neztěžujou. Připojuju fota loňskýho outu na zahradě. Měl jsem takovej ručně spláclej fóliák plus zbytek tak pod širákem. Až na jedno krupobití to byla paráda, ale sem byl vystreslej skrz sousedy a tak. Smrad na sto honů a šlo to dost i vidět. Nakonec to bylo v pohodě a problémy se vyhly, ale pořídil jsem radši fóliák a tolik to neprovokuje:-)Jo a fandím dýni a hlavně melounu, taky další parádní mňamka:-)Ať se daří

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:43 AM

Old Post 05-07-2010 v 08:40 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manillaPaece
Stálý Člen

Karma uživatele manillaPaece - 95% PěstitelskáKarma uživatele manillaPaece - 95% PěstitelskáKarma uživatele manillaPaece - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 6

Zdravím, velice pěkné to máš... Budu sledovat, ať se daří...

Old Post 05-07-2010 v 09:16 AM
manillaPaece je offline   Profil uživatele manillaPaece   Find more posts by manillaPaece   Foto galerie člena manillaPaece   Click here to Send manillaPaece a Private Message   Add manillaPaece to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 7

Díky všem za K a postřehy, kyti krásně zaplňují prostor. Furt lámu a lámu, protrhávám listy, který se po tuningu překrývaj nebo moc cloní. Euforka se táhne do nebe, už má od hlíny 1,6m takže jí zítra zlomím v pase. Brzy dodám fotos

Old Post 06-07-2010 v 22:31 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 8






Tak tady jsou nějaký dnešní fota, kyti sem polámal a trocha přeorganizoval.
1.fotka - Kyti dnes
2.fotka - Šaman, byla by zněj super matka na řízky. Po zlomení má tak milion výhonů.
3.fotka - Orange Bud a Frisian Dew se krásně větví
4.fotka - Šaman, OB, FD. Šamana vlevo a Frisian Dew vpravo sem odtahoval od prostředního OB. Teď mají krásně místo všechny 3holky. Snad to jde trochu vidět..
5.fotka - Mazar, fakt krásnej Afghan. Ale měli to spíš pojmenovat MAZEC. Už se těsím na degustaci

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:43 AM

Old Post 07-07-2010 v 15:51 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 9






A další fota
1.fotka - Blueberry se zpočáku roztrojila, Hlavní výhon se sám od sebe zastavil v růstu a kytka se chová jako zastřižená a byla tím splněná i má podmínka(neustřihnu ani jeden vrch..)
2.fotka - řízky z borůvek
3.fotka - zlomená Euforie. lámal jsem jí v metru a ten zbytek má přes 60cm, fakt se vytáhla tak jako loni,krásně se větví, ale řídká na listy a parádně svítí slunko na snad každou větev. Loni sem měl ze svýho řízku na zahradě na plano vyrostlý a pokusně nehnojený 2metrový hovado.Je to pecka strain
4.fotka - Zlomený Skunk 1, lámal jsem jí v 90cm, a ten zbytek má 55cm
5.fotka - Nový uspořádání, Mazara sem dal na stoličku. Ten doufám nebudu muset lámat, má 120cm a je to krásnej vánoční vánoční stromek

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:43 AM

Old Post 07-07-2010 v 16:13 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 10






A pár foto ze zahrádky, na rozptýlení
1.fotky - paní kosáková přilítla na jointa
2.fotka - meduněc a bazalec
3.fotka - Slunečnice obrovská
4.fotka - FGK(first grow kečup)
5.fotka - Slunečnice, nějaký skalničky a kvetoucí levandule
Takže zatím vše a za pár dní naviděnou, ať se daří

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:43 AM

Old Post 07-07-2010 v 16:23 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

Čau, moc hezkej skleník a fotečky z minulýho roku!
Akorát moc nepobírám lámání kytek, mno spíš ještě nejsem takovej skilla pěstitel. Já to ve skleníku s kámošem akorát ohnul. Jakej je rozdíl mezi ohnutím a zlomením? Mohl bys pls poslat fotku detailu lomu po zlomení a po zahojení? Jak dlouho tak trvá než se zlomená část vzpamatuje? Díky za odpovědi. Pepas :-))

Old Post 07-07-2010 v 18:34 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 12






Zdar, díky. No rozdíl, ja vždy jen lámal. Podle mě to má vyhodu, že zlomením mám vršky tam kde je chci mít, udělá to tak kloub a nemusím to mít k ničemu připevněný. Co sem to zatím dělal, tak ganja je fakt těžkej nezmar a vzpamatuje se snad i z výbuchu atombomb. Já se snažím, aby k prasknutí nedošlo. Když vemeš stonek tak nahoře je takovej pěkně měkej a dá se parádně zlomit, tak aby to neprasklo, ale níž už je takovej dřevnatej. Tam to taky lámu, ale opatrně. Stonek v místě zlomu promačkávám, abych ho změkčil a pak opatrně ohýbám až ho mám vodorovně. Ono vždy dojde ktomu, že třeba trošku napraskne vnější plášť nebo z místa zlomu vytíká tekutina(kapka..), ale to vůbec neřeším..Kdybych to zlomil jen tak hned, tak to prdne jak větev od stromu a přerušíš transport živin a oto dýl se kytka vzpamatovává, pokud přežije. Ukážu a popíšu na fotkách

1.fotka - Zlom Skunku 1 dnes v 16h, to se lámalo vcelku dobře. Mám to do vodorovný polohy a vršek uvázanej drátkem k horní konstrukci fóliáku, aby to neprasklo.
2.fotka - Tady vidíš zlomený Frisian Dew, to se povedlo krásně. Ani nepípl a valí dál, čímž sem ho snížil o 30cm bez stříhání a tím zachování té největší palice. Na fotce je vidět i špagát, který drží pro jistotu zlomenej vršek.
3.fotka - Zlom Šamana, prví letošní lámání. To sem posral, prasklo to jak řepa až to skoro upadlo. Drželo to tak na 15-20procentech. Myslel jsem si, že to budu muset ufiknout, tak tři dny jevil známky mrtvoly, ale pak se začal vzpamatovávat. Teď je tam kloub, během hojení kytka valila energi do postranních větví pod zlomem a jak sem tady četl v některých treadech, že se Shaman nevětví dobře, tak po mým zákroku má milion vršku a valej další a další. Prostě ganjajungle
Pro porovnání jak se kytka vyrovnává s dobrým zlomem
4.fotka - Euforie zlomená v 16h, celý vrch ohlý dolů
5.fotka - Euforie v 20h, jak vidíš vršky už se natáčejí nahoru.
HLAVNĚ NUTNOST ZLOMENOU ČÁST ZAVĚSIT DO POTŘEBNÉ POLOHY ABY JSTE SE VYHLI PRASKNUTÍ! Zítra dodám foto jak se vzpamatovaly. Takhle to dělám já a nikomu nenutím, sory je to dlouhý, ale snažil sem se to nějak zdokumentovat. Dík

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:43 AM

Old Post 07-07-2010 v 20:02 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 13



Takže zde jsou ranní fota, jak je vidět kyti se ze zlomem vyrovnaly dobře
1.fotka - Skunk 1 dnes v 8h ráno
2.fotka - Euforie dnes v 8h ráno

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:44 AM

Old Post 08-07-2010 v 07:26 AM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bublajzna
Stálý Člen

Karma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% PěstitelskáKarma uživatele Bublajzna - 35% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14

lámání je fakt zajímavý...
Budu sledovat dál. Za mě K+

Old Post 08-07-2010 v 19:47 PM
Bublajzna je offline   Profil uživatele Bublajzna   Find more posts by Bublajzna   Foto galerie člena Bublajzna   Click here to Send Bublajzna a Private Message   Add Bublajzna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 15

Díky moc za vysvětlení, vypadá to lákavě takže pravděpodobně taky ozkouším. Hlavně díky skvělej a detailní popis jak to dělat, čemu se vyhnout včetně fotek. Taky posílám K+ :-))

Old Post 09-07-2010 v 09:57 AM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panewfs
zahradník

Karma uživatele panewfs - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 16





Tady jsou nějaké dnešní fotečky, všechny tři kytky(OB,Shaman a Frisian Dew)jsou zasazené do země. Půda jim evidentně prospívá a jsou patřičně robusní. Udělal jsem dobře, že jsem dal zbytek do květináčů, protože bych se tady teď už asi nehnul:-)
1.fotka - Dvakrát zlomený Orange Bud
2.fotka - Orange Bud
3.fotka - Frisian Dew
4.fotka - Shaman,ten je fakt pěkně rozvětvenej

Naposledy upravil panewfs 23-08-2011 v 09:44 AM

Old Post 10-07-2010 v 16:06 PM
panewfs je offline   Profil uživatele panewfs   Find more posts by panewfs   Foto galerie člena panewfs   Click here to Send panewfs a Private Message   Add panewfs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2013 - AF projekt- Dutch Passion - 127 odpovědí
06-02-2012 - Outdoor 2011-by Dutch Passion - 135 odpovědí
22-03-2008 - OUT 2007 (Rok s Dutch Passion) - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0004980 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív