Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » teplota ve foliáku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Pár dotazů ... Příspěvek č. 1

Zdar lidi ... Chtěl bych se optat, jaká asi tak zhruba by měla být teplota ve foliáku, když v něm jsou kytí asi tak 10cm vysoké? a jestli v průběhu růstu nějak zásadně s teplotou hýbat ...
V mém foliáku mám +/- 34 °C..

Další dotaz...
Mám plagron: Alga Grow na růst a Alga Bloom na květ je tam psáno 4ml/1L stačí ten 1 Litr na 4 kytky (ty 10ti cm) , které tam mám?
Díky a pěstu zdar..
Ch´..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 01-07-2010 v 16:48 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 2

mam indor.
Taky vysoké teploty kolem 35 někdy i 38°C.
Taky alga bloom a míchám podle návodu.
Když dávám větší zalivku tak namíchám půlku s hnojivem a druhou bez.
příklad: normalně zalívám cca 3l. když ve vedrech zalívám tak třeba i 10l. a to dám do 5l hnojivo a do dalších 5l upravím jenom vodu a zaliju.

Old Post 01-07-2010 v 17:10 PM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Re: Pár dotazů ... Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od charvik
Zdar lidi ... Chtěl bych se optat, jaká asi tak zhruba by měla být teplota ve foliáku, když v něm jsou kytí asi tak 10cm vysoké? a jestli v průběhu růstu nějak zásadně s teplotou hýbat ...
V mém foliáku mám +/- 34 °C..

Další dotaz...
Mám plagron: Alga Grow na růst a Alga Bloom na květ je tam psáno 4ml/1L stačí ten 1 Litr na 4 kytky (ty 10ti cm) , které tam mám?
Díky a pěstu zdar..
Ch´..


By mě zajímalo, jak bys chtěl hýbat s teplotou u venkovního fóliáku, krom toho, že budeš větrat - což bych ti v těhle vedrech vřele doporučoval.

A ten tvůj dotaz na zalévání je divnej. Prostě ty kytky zalej tak, že důkladně proleješ půdu (ale ne až do "bahnitého" stavu). A u Algy klidně hnoj v koncentraci 5ml/l.

Old Post 01-07-2010 v 17:22 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

Buď vo pohodě. Já měl ve foliáku v létě i přes 50 stupňů a kytkám to prospělo. vyrostly i o 10cm za den.

Old Post 31-12-2010 v 17:19 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od frek
Buď vo pohodě. Já měl ve foliáku v létě i přes 50 stupňů a kytkám to prospělo. vyrostly i o 10cm za den.

Jo to on bude v pohodě, jen si nejsem jistej, jestli mu ta rada bude k něčemu dobrá teď v lednu

Old Post 01-01-2011 v 16:14 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

To je do budoucna...

Old Post 03-01-2011 v 10:00 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 7

Tomas2pet : Koukni se na stáří threadu..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 30-01-2011 v 20:30 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8

na stáří neáleží záleží na pointě.. D

Old Post 30-01-2011 v 20:48 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2013 - Teplota vody - 3 odpovědí
21-08-2008 - vysoka teplota v boxu - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8739620 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív