Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Amigos - vytvořte mi logo, prosím
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Amigos - vytvořte mi logo, prosím Příspěvek č. 1

Ahoj kamarádi

Asi před rokem jsem si založil firmu na automatický zatemňovací skleníky. Mám něco na outdoor galery .

Vývoj pomalu končí a první prototypy pouštím do světa a upravuji atd.

Nemám stále ale vhodné logo a uznáte že bez toho to nejde
Umělci které jsem oslovil za půl roku nedodali nic

kdybyste někdo ve volné chvíli udělal logo který se mi bude líbit dobře ho zaplatím

moje firma je : Jimmy Jungle - Sophisticated gardens

S tím, že nejsou žádná omezení ve zpracování, textu stačí JimmyJungle...., prostě co vás napadne - Logo který bych používal na výrobcích i na tričku ....

Díky a těším se Espado

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 29-06-2010 v 08:17 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 2

zdravim...........chci se zeptat co by si v tom logu chtěl mít..........

Old Post 02-07-2010 v 13:48 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eazer
Nový Člen

Karma uživatele eazer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

mno nevím sli je to ještě aktuální ale jak budu mít čas něco ti vytvořím

Old Post 20-03-2011 v 21:48 PM
eazer je offline   Profil uživatele eazer   Find more posts by eazer   Foto galerie člena eazer   Click here to Send eazer a Private Message   Add eazer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scorpheus
Nový Člen

Karma uživatele Scorpheus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 4

Pokud by to bylo aktuální tak to dám do kupy

Old Post 16-06-2011 v 20:50 PM
Scorpheus je offline   Profil uživatele Scorpheus   Find more posts by Scorpheus   Foto galerie člena Scorpheus   Click here to Send Scorpheus a Private Message   Add Scorpheus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

Ahoj Amigos

Děkuji Vám za ochotu, ale vlastně už to aktuální není. Už mě ta práce unavila.
Čau Espado

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 17-06-2011 v 20:00 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Espado
Ahoj Amigos

Děkuji Vám za ochotu, ale vlastně už to aktuální není. Už mě ta práce unavila.
Čau Espado


Praca slachty cloveka ja som zacal vyrabat pestebny skrine ako lajik teraz v tom fungujem naco zahadzujes dobre projekt ?

Old Post 08-07-2011 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

Projekt je super, ale odjíždím za chvíli na druhý konec zeměkoule a tak nebudu mít minimálně půl roku čas. A kromě mne to nikoho nezajímá natolik, že by chtěl pokračovat.

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 09-07-2011 v 06:20 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4442450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív