Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast , na neduhy slast by benjichaouat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 49

No v podstatě je jedno z jakého tuku budeš dělat mast.Známá to dělá z vepřovýho sádla,já z vazelíny (nekazí se tak rychle,mám ji v lednici rok a je OK).Je to jenom můj názor tak ať se vyjádří ostatní.

Old Post 20-10-2011 v 17:26 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Re: Konopná mast a Aloe Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od top47
ALOE.
mast se přefiltruje přes plátno (používám laboratorní síto...


Kde a za kolik jsi koupil síto a jak velká oka máš?
Koukal jsem tady http://www.eurositex.cz/cz/eshop/detail.php?z=l-s-338 ale nemaj tam ceny. 0,15mm by mělo bohatě stačit a vazelína bude protékat bez problémů.

Old Post 21-10-2011 v 15:45 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 51

Takže jsem do masti naházel nějaké chilli,po odzkoušení nutno naředit.Na postiženém místě topálilo jako když se člověk opře o rozpálený radiátor. Loket mě po jednom namazání přestal na 2-3 dny bolet,při pravidelném mzání možná vyléčí uplně.

Old Post 28-10-2011 v 17:49 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 52

top47:

rád bych vyzkoušel přidat aloe, ale opravdu netuším, jak do ztuhlé vazelíny přimíchám dužinu z aloe. Pak píšeš, že se nechá mast rozpustit, nikoli rozekřát a přefiltruje. To mě taky nejde to hlavy, jak budu filtrovat nerozehřátou vazelínu. Když ji cedím přes síto, tak jedině rozehřátou, jinak mi to přes gázu neprojde....

Old Post 13-11-2011 v 08:42 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 53

Chce to aloe sloupnout a pridsat takovou tu gelovatou cast.jinak by aloe melo byt stare aspon 5 let,pokud ma mit ty spravne lecive ucinky.pridas do rozpustene vazeliny,nechass par dnu prolezet,rozehrejes a precedis.tot vse.

Jinak jsem pred casem delal s kamosem nejakej Hash ledovou metodou a teprve ted me trkla jedna vec, vzdyt on by se tenhle material dal pouzit na vyrobu masti.vzdycky jsem to vyhazoval a nikdy me to nenapadlo.Pokud se to dela z listi,tak vem to cert,ale vzdycky mi bylo lito mokrej matros po mixovani vyhazovat,kdyz to bylo z indoor,out palic.

Old Post 13-11-2011 v 20:55 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 54

Zdravím, chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně vaření masti.

Vařil jsem podle 2 odlišných receptů. "Tety Bushky" a
code:
http://www.magazin-legalizace.cz/cs/articles/detail/31-recept-na-konopnou-bylinnou-mast?rubricId=4


Když jsem masti porovnával, mast podle receptu z legalizace.cz voní lépe. Účinky netuším jak porovnat, takže se chci zeptat, co si myslíte o těchto návodech? Podle kterého se řídit? Pokud s tím máte nějaké zkušenosti, tak vám nikdo nebrání se s nimi podělit :-)

Old Post 13-12-2011 v 17:41 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 55

Jo ten návod z legalizace.cz je dle mého názoru lepší. Nevaří se to společně s vodou, ve které se rozpustí cenný chlorofyl a to potom vyliješ (nehledě na to, že nějaká voda ti tam může zůstat a mast se může následně kazit) a dál ten poslední proces smažení je úplná blbost.

Old Post 14-12-2011 v 10:20 AM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 56

Nedělám ani podle jednoho,jen rozpustim vazelínu naházim podle oka palice + listy,3-4 hodiny povařit nechat vychladnout.Minimálně za týden rozpustit,znovu povařit 3-4 hodiy a zcedit. Nikdo si na nic nestěžoval a mast funguje báječně.

Old Post 17-12-2011 v 14:01 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 57

vyroba masti je strasne osobni zalezitost, je to jak namalovat obraz, kdo to dela rutinne, podle nejakyho receptu asi nezvitezi:-).

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 14-08-2014 v 05:40 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 58

Naprostej souhlas!

Old Post 18-08-2014 v 11:39 AM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dur@ngo
Stálý Člen

Karma uživatele dur@ngo - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 59

Čus,

chtěl bych se zeptat jestli nevadí když dám do masti listy z kytek který jsem celou sezonu hnojil (Plagron Alga-grow,bloom).Mast dělám několik let ale vždycky většinou jen z palic a pár listů z kytek co sem nehnojil vůbec.Můžu tohle to listí z hnojených kytek použít?Myslím tím aby ty hnojiva neměly nějakej negativní vliv třeba na vůni,vzhled a účinek masti.Prostě aby nebyla nějak závadná.

Jihomoravská outdoor zahrádka 2010-Frisian Dew,Sacra Frasca
Jihomoravská outdoor zahrádka 2011- Durban Poison,Passion#1,Shaman
Jihomoravská outdoor zahrádka 2012-Mazar,Early Skunk,Mekong High
Af outdoor 2012-Pineaple expres,Syrup,Think Diferent
Jihomoravská outdoor zahrádka 2013-Orange Bud,Frisian Dew,Passion #1,AutoMazar,Super Skunk automatic
Jihomoravská outdoor zahrádka 2014-Purple#1,Twilight
Jihomoravská outdoor zahrádka 2015-Frisian Duck,Hollands Hope,StarRyder,AutoUltimate
Jihomoravská outdoor zahrádka 2016-Forest Dream,Power Plant,Mazar Boy,Big Dog,Critical Burmese,Big Diesel
Jihomoravská outdoor zahrádka 2017-Pamir Gold,Hollands Hope,Shaman,CBD Auto Compassion Lime
Jihomoravská outdoor zahrádka 2018-Master Kush,Auto Orange Bud,Auto Charlotte's Angel

„Někdy to lehounce zhoršuje krátkodobou paměť,ale zase to pomáhá tý dlouhodobý“








Old Post 23-08-2014 v 10:58 AM
dur@ngo je offline   Profil uživatele dur@ngo   Find more posts by dur@ngo   Foto galerie člena dur@ngo   Click here to Send dur@ngo a Private Message   Add dur@ngo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redyth
Stálý Člen

Karma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% PěstitelskáKarma uživatele redyth - 67% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 60

Na vůni a vzhled a asi ani účinky to mít vliv nebude, ale můžeš do masti dostat plno sraček a to bych na sebe nechtěl dávat, takže bych se na to vykašlal a radši to udělal z pořádně propláchlýho. Hulit bys přece taky nechtěl zelí plný hnojek :-)

Old Post 16-09-2014 v 17:18 PM
redyth je offline   Profil uživatele redyth   Find more posts by redyth   Foto galerie člena redyth   Click here to Send redyth a Private Message   Add redyth to your buddy list     Navštiv homepage uživatele redyth! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 61

To je slozita otazka, treba eksemy bych tim asi nelecil, mohlo by se to naopak zhorsit, ale treba ne, na to ti tezko nekdo odpovi. Rid se heslem, ze vsechno te v zivote dostihne, tudiz kdyz hnojis chemicky, pravdepodobne se s tou chemii i v masticce, to by ten proplach musel byt brutalne dlouhej. Plagron neni chemie, ale uplne prirodni taky nebude. Na kozni nemoci bych to pro klid svedomi a pro blaho pacienta asi nedaval, na nemoci pohyb. ustroji klidne jo.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 16-09-2014 v 21:35 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dur@ngo
Stálý Člen

Karma uživatele dur@ngo - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 62

Takže když chci mít 100% jistotu ,nejlepší možnost asi je když si zasadím jednu nebo dvě rostlinky, z origo semínek-třeba Passiona a nechám ho celou sezonu bez hnojiv čistě na mastičky.Když někdo pěstuje in a dělá masti z palic taky ty kytky nejspíš něčím hnojil.Pochybuju že by si nechal několik bez hnojení jen na masti.Pokud je teda nemá všechny na masti.

Jihomoravská outdoor zahrádka 2010-Frisian Dew,Sacra Frasca
Jihomoravská outdoor zahrádka 2011- Durban Poison,Passion#1,Shaman
Jihomoravská outdoor zahrádka 2012-Mazar,Early Skunk,Mekong High
Af outdoor 2012-Pineaple expres,Syrup,Think Diferent
Jihomoravská outdoor zahrádka 2013-Orange Bud,Frisian Dew,Passion #1,AutoMazar,Super Skunk automatic
Jihomoravská outdoor zahrádka 2014-Purple#1,Twilight
Jihomoravská outdoor zahrádka 2015-Frisian Duck,Hollands Hope,StarRyder,AutoUltimate
Jihomoravská outdoor zahrádka 2016-Forest Dream,Power Plant,Mazar Boy,Big Dog,Critical Burmese,Big Diesel
Jihomoravská outdoor zahrádka 2017-Pamir Gold,Hollands Hope,Shaman,CBD Auto Compassion Lime
Jihomoravská outdoor zahrádka 2018-Master Kush,Auto Orange Bud,Auto Charlotte's Angel

„Někdy to lehounce zhoršuje krátkodobou paměť,ale zase to pomáhá tý dlouhodobý“








Old Post 16-09-2014 v 22:59 PM
dur@ngo je offline   Profil uživatele dur@ngo   Find more posts by dur@ngo   Foto galerie člena dur@ngo   Click here to Send dur@ngo a Private Message   Add dur@ngo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 63

No jasne, prumyslove vyrabeny masti taky nebudou z bio tech. konopi, jen rikam, ze je to individualni a otazka svedomi a presvedceni, ja treba bych uz nikdy chemii nehnojil ani zeleninu, out uz vubec ne a indoor klidne, ale proplachoval bych aspon mesic. Me zas vrta hlavou prechod z vazeliny na b.maslo, nebo kok.tuk, protoze vazelina je taky dobra sracka, ale financne je to uplne nekde jinde a pro okruh znamych, kterym nic neuctujes se to nevyplati.
Muj nazor, jak se k masti stavis, tak se ti ucinkem odmeni, takze s vyrobou se chce vymazlit, myslet na "pacienty", ne na zisk a pouzit do ni jen to nej.

PS: a poradim jednu vec, neres, jak to delaji ostatni, delej to podle sebe a svuj pocit.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 17-09-2014 v 05:31 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 64

Tohle tema jsem sice kdysi v minulosti zalozil ja, ale uz nejsem pod tim nickem aktivni, tak muzes psat sem...beru to jako pokracovani.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=66134

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 17-09-2014 v 05:34 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4519290 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív