Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast , na neduhy slast by benjichaouat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 17

Vím že je neslušné odpovídat otázkou, ale jsem chlap sprostá, takže proč chceš tu zelenou odstraňovat?

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 11-01-2011 v 18:10 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od AppleMan
Dále bych měl jeden dotaz:
jak bojujete se zelenou barvou? Dá se mast, která je zelená jak brčál uvést do jiné barvy? Myslím dostat zeleň z masti?


V jiném vlákně jsem četl, že se používá aktivní uhlí - koukni tady

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 11-01-2011 v 18:19 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zelenou barvu odstrani voda.pokud mas neco proti tmavsi barve masti,tak muzes povarit matros ve vode jeste pred samotnou priupravou a do vazeliny prilit dale jen cistou vodu.castecne se tak barviva zbavis.

Old Post 14-01-2011 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 20

chtel jsem se zeptat, ktery casti rostliny jdou vyuzit?? jedu momentalne indoor a premyslim, jestli nechat i velke listy ktere postupne otrhavam nebo pouzit jen sisky a listy okolo nic???

Old Post 17-01-2011 v 15:22 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od hardiron
chtel jsem se zeptat, ktery casti rostliny jdou vyuzit?? jedu momentalne indoor a premyslim, jestli nechat i velke listy ktere postupne otrhavam nebo pouzit jen sisky a listy okolo nic???


Přečti si pořádně prvních 6přispevku v tomto trýdu , je tam vše díky Hlava

Old Post 17-01-2011 v 15:48 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

benji díky ti.

Pár let mě trápila seborea - což je defakto neviléčitelné kožní onemocnění. Měl jsem to na hlavě a po 3 dnech se mi to sklidnilo a nejde poznat, že jsem měl toho plnou hlavu. A pravdou je - nesmrdí takřka vůbec - což mi vyhovuje

Ještě jednou díky - Brzo si udělám svoji

Old Post 08-03-2011 v 15:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Santcha
benji díky ti.

Pár let mě trápila seborea - což je defakto neviléčitelné kožní onemocnění. Měl jsem to na hlavě a po 3 dnech se mi to sklidnilo a nejde poznat, že jsem měl toho plnou hlavu. A pravdou je - nesmrdí takřka vůbec - což mi vyhovuje

Ještě jednou díky - Brzo si udělám svoji


Zdravim

Taky mam tu seboretickou dermatitidu (nebo jak se to svinstvo odborne nadava). Chtel jsem se zeptat na aplikaci, protoze se mi to do dlouhych vlasu moc nechce mazat.

Jinak ted mam spise utlum, takze staci vpohode sampon, ale nekdy si myju hlavu dvakrat tydne a je to malo. Tady hodne zalezi na psychicke pohode, na prostredi a na rocnim obdobi (normalne mam v zime hlavu jeden velky mokvajici strup, ted to je utlumene, tak musim zaklepat).

Jinak ta seborea zpusobuje i sucha loziska na zadech jen tak btw

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-03-2011 v 17:12 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Podobne mam dlouhy vlasy... mazu to proste v chvile kdy su doma nebo tak, kdy nevadi ze mam mastny vlasy. Kvuli prasne praci vlasy myju skoro kazdej den, takze nejaky figl jak namazat hlavu aniz nenamazat vlasy neporadim...

JJ neco jsem si o tom cetl... me sampony nepomahaj, jen jsem parkrat dal ty kortikoidy a to nechcu uz jen z principu...

tyjo ze zadama problem nemam.. jen ta hlava, na ktere to takrka zmizelo...

Old Post 08-03-2011 v 18:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 25

Tak já vařím už cca 3-4 roky a stále více ( cca 30kg - od listopadu do května).

Semínka jsem tenkrát dostal od kámoše myslivce,kterej našel kytku v lese.Jsou to z 99% hermouši,ale na mast to nevadí a jsou semínka na příští rok.
Používám v podstatě celou kytku,kromě stonku a větvý silnějších než cca 3mm. Vařím na el. sporáku,navellkou plotýnku dám hrnec a vedle si do malého kastrůlku dám vodu a do ní kyblík z lékařskou vazelínou,apnu na st.3 a počkám až se rozpustí,pak přeliju do velkýho hrnce a ten zapnu na st.2. Postupně takhle rozpustim 2,7kg (3 kelímky) vazelíny. Ne el. sporáku není voda třeba,to jsem dělal jen poprvé. Přidám konopí ( přiměřeně od oka),nedělám rozdíl mezi listy/palicemi a nechám rozpuštěné cca 3hodiny,pak vypnu a nechám vychladnout do rána. Na 14dní nechám odstát na tmavém chladném místě a pak rozehřeju opět na cca 3hodiny a pak cedím přes staré prostěradlo a cedník na těstoviny do hrnce odkud přelévám do kelímků.

OT:
zkuste na měsíc naloži do alpy paličku.Já dávám do 3L zavařovačky nějaké paličky a zaleju 3l Alpy.Měsíc ve tmě(po 2 dnech to je tmavý jak čaj) a je hotovo. Perfektní na masáže a namožené svaly nebo 2čajové lžičky na 1dcl vody jako ústní voda.Známá si takhle skoro vyléčila parodontózu.
POZOR! Namazané místo musí zůstat odkryté (cca 10-15min) jinak hrozí popálení kůže Alpou. Pro obklady ředit ještě vodou.

Old Post 15-05-2011 v 17:28 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 26

Moje první mast byla z hermouše a musím ti to, Hajzle, potvrdit. Všichni říkají že byla nejlepší.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 16-05-2011 v 15:14 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27




Cas pokrocil,zasoby se tenci,takze nezbyvalo,nez se pustit do dalsi varky.Pouzil jsem cca 10 litru zmrazenych spodku z indoorku.jde o odrudy blueberry,widowrella,casey jones,WW a blue hammer.vazeliny bylo 5kg.nevim,kolik je to v litrech.

Vse jsem prolil horkou vodou,aby se odboural chlorofyl pak pozvolna varil, tak ,aby teplota byla nekde pod bodem varu 6h nechal stuhnout a jeste jednou povaril 6h.na poslednich 5 minut jsem prisypal Litr bylinne smesi,kde dominuje kostival a hermanek.je tam toho vic,ale ted se mi to nechce vypisovat,protoze to z hlavy nevim :-).necham pres noc rozlezet,zcedim a rozleju do kelimku.tot vse.

Old Post 25-08-2011 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajzl
Stálý Člen

Karma uživatele Hajzl - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 28

Kámošky mamka vaří mast na lupenku a přidává Kycol. Prej je to taky dobrý.

http://vilcakul.extra.hu/modules.ph...e=print&sid=386

Já jsem teďka přidal pár chilli papriček do masti a mám z toho hřejivou mast na klouby.Někteří to dělají ze směsi loje a sádla. Já to zkusil do konopné masti a později to zkusím do čisté vazelíny.

Old Post 27-08-2011 v 12:05 PM
Hajzl je offline   Profil uživatele Hajzl   Find more posts by Hajzl   Foto galerie člena Hajzl   Click here to Send Hajzl a Private Message   Add Hajzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

JJ o chilli uvazuju v tehle varce taky,ale budu ch. pridavat jen do maleho mnozstvi.ten kycol zni zajimave.kamaradka pracuje v soc.sfere jako odbornice na peci o chronicky nemocne pacienty a pridava do konopne masti bylinku,ktera podporuje hojive ucinky primo u konopi,ale nemuzu si vzpomenout na nazev.je dost krkolomnej.zjistim to a napisu.jinak smes bylin,kterou mast aditivuji je smes,kterou mi pripravuje teta,ktera je vasnivou bylinkarkou uz par desitek let a dost se vyzna.hodim sem seznam,az se s ni uvidim.je tam asi 30 bylin.dava mi to uz namichane.dominuje hermanek,kostival a mesicek.ostatni si nepamatuju.

Old Post 27-08-2011 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30






Jinak uz je vse hotovo.mast jsem jeste jednou povaril,nechal vychladnout,precedil,nechal stuhnout,slil zbytek vody,ktera zustala na dne a slil do kelimku.

Tady par fotek z pripravy.

Old Post 27-08-2011 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krizek
Stálý Člen

Karma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Krizek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 31

Za 2 dny hotovo? Neměla by se mast připravovat cca měsíc, aby pořádně "uzrála"?

Old Post 30-08-2011 v 13:00 PM
Krizek je offline   Profil uživatele Krizek   Find more posts by Krizek   Foto galerie člena Krizek   Click here to Send Krizek a Private Message   Add Krizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 32

No já taky marně přemýšlím, proč by měla "zrát" dva měsíce, či dýl. Přece pokud se rozpustí všechny rozpustilé látky tak je hotovo ne?
A když si přečtu návody na výrobu bylinných mastí, tak nikde jsem zatím neviděl že by výroba trvala nějak dlouho. A ještě dokonce jak tady kdysi nejaká pani napsala, že nechat splesnivět.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 31-08-2011 v 14:54 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5994240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív