Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Konopná mast , na neduhy slast by benjichaouat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

konopná mast,na neduhy slast. Příspěvek č. 1

Zjistil jsem,že mám doma ještě cca 60g palic z jednoho indoorku a napadlo mě,že by nebylo od věci,udělat do foroty mast,která mi už dochazí.

Tady můj postup:60g prvotřírních palic,1,8 litru bílé vazelíny.Tu nechám na mírném plameni rozpustit a palice vařím 10 minut.Směs nechávám vychladnout a rozležet v lednici 2 dny.Po 2 dnech směs vařím s vodou opakovaně několikrát vždy 3 hodiny v kuse.tentokrát jsem pokus opakoval 7 krát.Vždy 3 hodiny varu,nechat ztuhnout a znova.21hodin varu.Pak už jen vše přecedit přes platno,vyvařit pozvolna vodu(pozor na tendenci vazeliny připalovat se,chce to jen minimální plamen) a rozlít do kelímků.
Toť můj stručný a velmi jednoduchý popis.

Old Post 29-06-2010 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2






Několik fotek,které jsem průběžně udělal.

Naposledy upravil 29-06-2010 v 07:49 AM

Old Post 29-06-2010 v 07:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

V minulosti jsem dělával mastičku z většího množství sušiny,jak palic,tak listí,ale z palic odrůdy,kterou jsem použil to není vůbec nutné,protože tolik trichomů,jako tahle bílá vdovka aspoň u mne žádná odrůda neměla.Mast má krásnou,jemnou vůni,která se při vaření linula po celém baráku a světe div se,žádná navštěva nepoznala,že je to ganja(v minulých případech se linul smrad,že jsem nestačil větrat).Prubnul jsem mastičku na sobě a funguje bezvadně.Unava a bolest svalů po cvičení přešly krásně.

Old Post 29-06-2010 v 08:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4





....

Old Post 29-06-2010 v 08:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dragan
Nový Člen

Karma uživatele Dragan - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 5

Preco si daval odstat 2 dni do chladnicky ? nechapem vobec

Old Post 21-08-2010 v 22:43 PM
Dragan je offline   Profil uživatele Dragan   Find more posts by Dragan   Foto galerie člena Dragan   Click here to Send Dragan a Private Message   Add Dragan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 6

Letos budu aditivovat rakytníkem a něco málo měsíčku. Žena má má lupénku a tak zkusíme a uvidíme zda to na tu svini (myslím lupenku ne ženu mou) zabere.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 12-09-2010 v 10:07 AM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Dragan
Preco si daval odstat 2 dni do chladnicky ? nechapem vobec

vypozoroval jsem,ze potom tolik nesmrdi.

Old Post 15-09-2010 v 20:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8





Protoze uz se zasoby masti dost ztencily(neco rozdalo,neco prodalo),tak jsem se rozhodl,ze pripravim novou.

material:zmrazene,nesusene palice(out),ktere jsem 4 minuty povaril ve vode,suche palice(out) a nejaky spodky+ listi z indooru.nevim presne kolik toho bylo,ale urcite vic,nez je treba.aspon bude mit grády :-).

Pouzil jsem 2kg bile lekarske vazeliny.vse promichal,pridal 1/3 vody a ted budu 3 dny postupne varit.tak 5 hodin cisteho casu denne.

Old Post 12-11-2010 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9





vaří se ve 2 hrncích,protože do jednoho bych to nenarval.

Old Post 12-11-2010 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

dnes po konsultaci s tetickou,ktera je zanicena bylinkarka pridany vytazky z kostivalu,jalovce,kastanu,mesicku lek.,hermanku,levandule a pridal jsem trochu mentolu.zitra ji dodelam a snad se mi podari prihodit sem fotky.

Old Post 20-11-2010 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
dnes po konsultaci s tetickou,ktera je zanicena bylinkarka pridany vytazky z kostivalu,jalovce,kastanu,mesicku lek.,hermanku,levandule a pridal jsem trochu mentolu.zitra ji dodelam a snad se mi podari prihodit sem fotky.

A pak hura do ulic hrat si na Jezise a lecit davy , ne zni to zajmave, zrovna taky varim mast a byl sem nakej nervozni jak mi zto zcernalo ale tvoje foto me uklidnilo.

Na tu ultramast jsem zvedav...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 22-11-2010 v 16:27 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od MojeMalickost

A pak hura do ulic hrat si na Jezise a lecit davy , ne zni to zajmave, zrovna taky varim mast a byl sem nakej nervozni jak mi zto zcernalo ale tvoje foto me uklidnilo.

Na tu ultramast jsem zvedav...


abych rekl pravdu,tak sjem dost skeptickej jak k alternativnim lekum,tak normal medicine.nemoc dle meho soudu je neco,co musi clovek zpracovat emocne,cili reakce na dlouho potlacovany problem(vzdycky spojeny s emocema) a pokud ho clovek nezpracuje,tak nemoc sice ustoupi,ale vetsinou se za nejakou dobu objevi znovu uz v horsim stadiu,nebo se presyune jinam.
Samozrejme mluvim o zavaznejsich potizich.na takovy ty bolistky a nemoci mnesiho razu,jsou leky na miste,ale vzdycky vim,ze nemoc tady neni nahodou,ale ma urcitou pricinu,za kterou si muzu sam.

Old Post 25-11-2010 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13




takze cas pokrocil a mast je hotova.nakonec priprava zabrala 14 dni.kazdy den zhruba 2-3 hodky vareni.nasledovalo pridani uz hotove masti z kostivalu,jalovce,kastanu,mesicku lek.,hermanku,levandule,kterou mela hotovou jedna prislusnice rodiny a mentol pro chladici efekt,ktery jsem koupil v lekarne.
nasledovalo precezeni a totalni zasrani koupelny:-).provareni za ucelem odpareni zbytku vody a mast je na svete.

prikladam nejake fotky,kterych je poskrovnu,protoze fotit s mastnyma rukama od vazeliny se da jen s urcityma obtizema.

Old Post 26-11-2010 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14




k pridani jinych druhu bylin jsem se nechal spis presvedcit,nez ze by to byl muj napad.nikdy jsem nechapal,proc nekdo do konopne masti pridava jine byliny,kdyz CBD a jine latky maji lecebny ucinek,ktery netreba umocnovat necim jinym,navic se daji tyhle masti bezne koupit v lekarne(viz. treba konska mast apod.),ale pry se tahle kombinace s konopim pouziva uz po staleti, tak proc to neprubnout.

Old Post 26-11-2010 v 11:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15



jeste fotka masti po odpareni vsechny vody a uz v kelimcich.

Old Post 04-12-2010 v 07:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AppleMan
Stálý Člen

Karma uživatele AppleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 16

Zdravím Všechny, tak jsem zkusil mast dle výše uvedeného receptu.

Při výrobě jsem objevil pár vychytávek.

1. Všechen materiál jsem nechal vyschnout úplně do sucha a potom pomlel v klasickém tučním mlýnku na maso . Vznikne z toho velice jemný prášek a s ním se potom mnohem lépe pracuje - cezení atd.


2. Kdž je mast povařena i s vodou, naliju vše ještě za tepla do PET lahví - požívám od tonicu, jsou průhledné. V nich nechám vodu i s mastí schladnout a pak jednoduše odříznu spodní část a vodu vyliju.


Dále bych měl jeden dotaz:
jak bojujete se zelenou barvou? Dá se mast, která je zelená jak brčál uvést do jiné barvy? Myslím dostat zeleň z masti?

Old Post 11-01-2011 v 14:54 PM
AppleMan je offline   Profil uživatele AppleMan   Find more posts by AppleMan   Foto galerie člena AppleMan   Click here to Send AppleMan a Private Message   Add AppleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7996050 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív