Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Ganja a migrény
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Ganja a migrény Příspěvek č. 1

Zdravím ,chcem sa Vás opýtať na Váš názor o tom ,že keď zahúlim ,tak približne po 12 hodinách dostanem pravidelne silnú migrénu bez aury ,hulil som asi 3 roky ,viac menej pravidelne a nikdy som to ešte nezažil ... a teraz posledných pár zahuleni sa mi to vždy stáva ,keď nehulim nieje migréna ,ale akonahle keď zahulim tak ju dostanem .Môže mať marijuana nejaký súvis ? Alebo to je len zhoda okolností ? Stalo sa mi to zatial 5x . Rozmýšlam že to môže byť aj vzorkou ,tak idem vyskúšať niečo iného ,no ale bojím sa že zase sa to vráti . Ďakujem za vaše názory.

Old Post 25-06-2010 v 15:15 PM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muso
Stálý Člen

Karma uživatele muso - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

Nieco podobne sa mi stavalo pri prehnojenej "vzorke", skus nieco ine : ) Ak nie si alergicky na latky obsiahnute v trave (takych je fakt malo), tak samotna ganja ti migrenu vyvolat nemoze. To je moj nazor

Old Post 26-06-2010 v 01:23 AM
muso je offline   Profil uživatele muso   Find more posts by muso   Foto galerie člena muso   Click here to Send muso a Private Message   Add muso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele muso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

Včera som vyskúšal inú vzorečku a ráno to isté ,silná pichavá migréna ,kebyže nemam lieky na to tak si asi rozbijem hlavu ! Nenormálne niečo ... žeby som musel prestať fajčiť ? :/

Old Post 26-06-2010 v 06:39 AM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 4

A nebereš teď nějaké prášky?

Old Post 26-06-2010 v 09:13 AM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5

hmm ,nič také čo som nebral aj pred tými bolesťami :/ ,okrem sumatriptanu - liek proti migréne . Ako tak nad tým stále rozmýšľam ,môže to byť len nejaké moje zlé obdobie ... možno to prejde ... ,teda dúfam .

Old Post 26-06-2010 v 09:23 AM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
muso
Stálý Člen

Karma uživatele muso - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

Samotna marihuana pomaha na migrenu tak mi to nejde do hlavy... Skus vaporizovat ak mas tu moznost

Old Post 26-06-2010 v 10:13 AM
muso je offline   Profil uživatele muso   Find more posts by muso   Foto galerie člena muso   Click here to Send muso a Private Message   Add muso to your buddy list     Navštiv homepage uživatele muso! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Tak přestaň hulit třeba do sklizně (jestli teda pěstuješ), a pak si zahul a uvidíš... a nebo nehulíš třeba nějakou silnou trávu? Mně třeba z nějaké silné trávy taky bolí hlava.

Old Post 26-06-2010 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 8

Taky bych se přikláněl k názoru, že to je nějakou silnou indikou nebo pozdě sklizeným modelem s větším obsahem CBD(nebo CBN? teď přesně nevím).Zkrátka gaučový model mi vyvolal bolení hlavy dřív, než vysmátá sativa. Taky se nesmíš moc extra překuřovat, teda pokud už to nepřináší požadované opojení..

Každopádně mě při migréně kouření nepomohlo, spíš naopak..

Btw: výzkumy ukazují , že lidé co poslouchají několik hodin denně hlasitou hudbu, trpí častěji bolestmi hlavy než ti ostatní. Já solím DnB tak 8hodin denně a to docela nahlas a při silném nakouření mě taky občas rozbolí hlava..

Takže není v tom ještě nějaký další faktor?

A na závěr: na bolení hlavy je dobrý sex. Pokud člověk fakt neblije, tak to pomáhá

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 26-06-2010 v 16:58 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dripER
Stálý Člen

Karma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% PěstitelskáKarma uživatele dripER - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 9

Taky je dobrý pravidelný přísun tekutin (ne alkohol), když člověk nepije taky trpí bolestí hlavy.

Old Post 27-06-2010 v 07:35 AM
dripER je offline   Profil uživatele dripER   Find more posts by dripER   Foto galerie člena dripER   Click here to Send dripER a Private Message   Add dripER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Re: Ganja a migrény Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Bergo
Zdravím ,chcem sa Vás opýtať na Váš názor o tom ,že keď zahúlim ,tak približne po 12 hodinách dostanem pravidelne silnú migrénu bez aury ,hulil som asi 3 roky ,viac menej pravidelne a nikdy som to ešte nezažil ... a teraz posledných pár zahuleni sa mi to vždy stáva ,keď nehulim nieje migréna ,ale akonahle keď zahulim tak ju dostanem .Môže mať marijuana nejaký súvis ? Alebo to je len zhoda okolností ? Stalo sa mi to zatial 5x . Rozmýšlam že to môže byť aj vzorkou ,tak idem vyskúšať niečo iného ,no ale bojím sa že zase sa to vráti . Ďakujem za vaše názory.

Čau!!mě se to stávalo když jsem v sobě dým držel delší dobu(20sek.)Možná je to tím že prostě moc šlukuješ.Skus brko nebo to z čeho hulíš kouřit jako cígo(menší šluky).Ps.Hulíš víc sativu nebo indicu?Tento nepříjemný stav mohou vyvolávat hodně silný indica(mazar,afghani,hash plant)

Old Post 27-06-2010 v 20:06 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Re: Ganja a migrény Příspěvek č. 11



citace:
Původní příspěvek od Bergo
Zdravím ,chcem sa Vás opýtať na Váš názor o tom ,že keď zahúlim ,tak približne po 12 hodinách dostanem pravidelne silnú migrénu bez aury ,hulil som asi 3 roky ,viac menej pravidelne a nikdy som to ešte nezažil ... a teraz posledných pár zahuleni sa mi to vždy stáva ,keď nehulim nieje migréna ,ale akonahle keď zahulim tak ju dostanem .Môže mať marijuana nejaký súvis ? Alebo to je len zhoda okolností ? Stalo sa mi to zatial 5x . Rozmýšlam že to môže byť aj vzorkou ,tak idem vyskúšať niečo iného ,no ale bojím sa že zase sa to vráti . Ďakujem za vaše názory.

Čau!!mě se to stávalo když jsem v sobě dým držel delší dobu(20sek.)Možná je to tím že prostě moc šlukuješ.Skus brko nebo to z čeho hulíš kouřit jako cígo(menší šluky).Ps.Hulíš víc sativu nebo indicu?Tento nepříjemný stav mohou vyvolávat hodně silný indica(mazar,afghani,hash plant)
A tak z projevu dobré vůle jsem vám ofotil malý článeček z kanabible.Sorry za nekvalitní foto

Old Post 27-06-2010 v 20:07 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 12

Zdar, thread o bolestech už tady jeden máme http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=38874 - celkem rozsáhlej , plus další thread
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2
Jinak moc dobrý si přečíst tohle http://www.bolestihlavy.cz/priznaky-bolesti-hlavy.html ,kde máš všechny fáze + spouštěče, takže dobrá rada, jak tomu předejít
ad akupunktura, z doslechu, někomu pomohla, někomu ne. Zdar

Chválím tě země má, tvůj žár i mráz, tvá tráva zelená, dál vábí nás

Old Post 30-06-2010 v 09:15 AM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 13

Nazdar lidi ,diki za všetky tie reakcie ... no dal som si pauzičku s húlenim...už asi tak 5 dní a počkám si pre istotu ešte také ešte 2 týždne .Či fajčím Indicu alebo Sativu vám neviem s presnosťou povedať ,je to take zmiešané ..ale tie moje problémy začali keď som zafajčil nejaký out ...dosť slabý out ,odpiekol som 1/2G brčis sám a na druhý deň BIM migréna ..ako som už spomínal ,následovne som sa odfajčil ale už z nejakého skunku a tiež to isté ..silná migréna (ten kto niekedy zažil migrénu ,vie o čom hovorím ,peklo strašné na ktoré mi nezaberali žiadne panadoli ani paraleni proste nič ,až potom ak som bol na neurologickom ..dali mi nejaké triptany ...sumatriptan... ale tak to nieje riešenie. Počkám si ,oddýchnem si ,detoxnem sa a potom to skúsim znova ,dúfam že úspešne .

Old Post 04-07-2010 v 16:42 PM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 14

a ešte jedna vec ... ako som o tých migrénach čítal a čítal tak som sa dozvedel že vačšina migrenikov má spúšťače ,svoje spúšťače ako sú naprp. jedlá najma Čína lebo obsahuje vela glutamanu ,potom napr. čierna káva ,veľmi hlasná hudba atd atd. .Najviac sa bojím toho či nemám svoj spúšťač gandžis :/ ,to by bolo veľmi kruté ,čo vy na to?

Old Post 04-07-2010 v 16:44 PM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bergo
Nový Člen

Karma uživatele Bergo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 15

Pomaličky ale isto zisťujem ,čo mi tie migrenózne stavy vyvoláva ,nedávno presnejšie pred 3 dňami som si kúpil chipsy od slovakia chips ,také poddlhovasté s kečupom a ich hlavné dochucovadlo je "GLUTAMAN SÓDNY" známejši ako aj neurotoxín ,ktorý je prísne zakázaný v mnoha štátom včetne USA. Akonáhle som ich zjedol ,migréna sa vrátila a trvá až doteraz . Húliť som ešte nehúlil ,ani to zatuaľ skúšať nebudem ,nechcem riskovať zase tie bolesti ,je to niečo nepredstavitelné. Dávajte si pozor na také dochucovadla ,vedia pekne poku*viť život.

Old Post 08-07-2010 v 12:15 PM
Bergo je offline   Profil uživatele Bergo   Find more posts by Bergo   Foto galerie člena Bergo   Click here to Send Bergo a Private Message   Add Bergo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 16

ahoj,MIGRENA je nejhorsi SHIT co znam,. ja mam problemy se silnyma migrenama s auror,po nejake vetsi fyzicke zatezi(nejspis), huleni nebo nehuleni na to vliv taky nejspis nema. Ale co sem zjistil (nevim jestli to na to ma 100% vliv nebo ne ale cetl sem o tom i na wikipedii a dalsich nelegalnich vyzkumech) ze na migreny pomaha LSD!! nekecam, dal sem si tenhle rok par tripu a ta silna zasrana migrena po kazdym vetsim vycerpani uz je bud uplne slabounka nebo jen mirna,ktera se da prezit, nejsou to takovy mrdy v hlave a 12hodin bliti do hajzlu jak predtim nez sem mel prvni LSD...no neradim ti at se des sjet ale me to fakt pomohlo..no a ted kdyz o tom tak premyslim,tak sem uz asi 2 mesice nemel LSD a po vcerejsim 2hodinovym fotbale sem uz citil jak ta klasicky silna migrena na me jde,nastesti sem to prespal a prepraskoval ale to delam velmi nerad,takze si asi pudu brzo dat LSD. peace

Old Post 14-07-2010 v 13:18 PM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3508320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív