Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Cikán vysvětluje jak to u nás chodí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Cikán vysvětluje jak to u nás chodí Příspěvek č. 1

1/ Nejdůležitější příjmy jsou, že každý rok musí moje
žena porodit dítě, na to můžeš vybrat jednorázově
dopředu všechny přídavky, což dělá Kč 230 000,- .
Dají tě to pěkně na ruku a nebo šek a v bance to máš za
pět minut. Za to si koupím trocha zlata na krk já i
žena, ojeté auto, nějaké luxusní hadry a voňavky, i do
herny zajdeme s manželkou a ukážeme gadžům, kdo jsme my
Romové, že pro nás pustit Kč 20 000 až Kč 30 000 za
večer nic není. A to jdeš ráno domů z herny, gádžové
běží do práce a mají rasistický kecy.
Tak jsem jim to minule nandal, říkám, koukejte víc makat
ať my romové máme větší dávky, takhle už se nedá žít.
Hele ti čuměli.

2/ Pak se musíš domluvit s domácím na pronájmu tak, aby
to nasadil co nejvýše a protože nájem nám platí město,
tak řekněme, on chce do kapsy Kč 10.000, řeknu mu hele
dej nájem Kč 15 000, - oficiálně a mě vrátíš Kč 5 000,-
... Všichni na to kejvnou šéfíku! Všichni jsou spokojení.

3/ S vodou, elektrikou a topením si nemusíme dělat žádné
starosti, to nám platí sociálka, protože já ani moje
žena jsme nikdy nepracovali a nic nemáme, tak to je snad
jasný, že se o nás musí postarat né?

4/ Pak ještě dostáváme sociální dávky na jídlo a
oblečení, uhlí atd., hele s třema dětma je to kolem Kč
30 000,-. Takže dobrý né!

5/ Hele šéfíku, protože nám platí sociálka elektriku,
tak zajdeme na EON a zvýším si drasticky zálohy na
elektriku, tak abych to nikdy nemohl propálit. Nikoho to
nezajímá. A sociálka je šťastná, že tam nechodíme a
nenadáváme jim do bílejch sviní, však víš, to soudní
rozhodnutí, minule řekli u soudu, že to není rasizmus.
No a když nám něco nedají, kurva tak tam jdeme celá
rodina a to bys viděl jak to funguje. Jsou posraný až za
ušima a dají nám co chceme.
No a protože je elektroměr na moje jméno, ten přeplatek
vrátí mě za rok na moje konto v bance.Hele někdy dobrý,
dělá to i Kč 35 000, za rok, dobrý jsou, né!

6/ To co jsem říkal o elektrice děláme i s vodou a
plynem, takže taky něco kápne, na konci roku dostaneme v
průměru tak Kč 28 000,-

7/ No a protože nemám práci a něco chci dělat, tak si
vezmu katalog na nejnovější mobily a televize a další
elektroniku, zajdu do zastavárny, domluvím se s
majitelem o jaký výrobky by měl zájem, co se mu nejlíp
prodává. On mě to označí v katalogu, domluvíme se na
ceně. Jsou to svině, většinou mě dají jen polovinu ceny
v katalogu, ale dobrý, za hodinu práce,kurva, balík. No
a my se starou jdeme do prodejny elektroniky, napřed se
mračí, ale když jim ukážu kolik dostávám každý měsíc od
sociálky, a že mohu splácet, tak to dají. My s mámou
vybereme elektroniku co nám označil majitel zastavárny a
koupíme to všechno na půjčku.
Někdy dvě televize, máme hodně dětí kurva né,dva
telefony, radio, video, CD atd. Ihned ještě nově
zabalené mu to odvezeme do zastavárny a on nám vyplatí
tu půlku co jsme se domluvili. Hotově. Dobré né?
Samozřejmě nic nesplácíme, kurva vždyť jsou pojištěný.
Mě žádnej exekutor nic nesebere, já kurva nic nám..

A jsou gadžové v prdeli. No, to zvládneme i dvakrát týdně,
je to dřina a nemůžeš to dělat pořád. Myslím tak Kč 200 000,- máme za rok.
Když přijde exekutor, nikoho nikdy nenajde a taky se ty
lumpové bojí k nám chodit. My je postrašíme a jdou do prdele.

8/ Výborné jsou měsíce před školním rokem, to máme nárok
na brašny do školy a další věci jako školní potřeby, je
třeba to nepodceňovat, obuv,sešity a další pomůcky,
třeba na tělocvik, no dobrý šéfíku. Moje máma vymyslela
dobrej tah. Jde do obchodu a koupí tu nejdražší tašku za
Kč 1 500,- a další věci za dalších Kč 1000,- jde na
město a oni jí to proplatí, pak vezmeme tašku a věci a
jdeme nazpět do obchodu to vrátit, ale nemůže jít sama,
oni ty svině nechtějí bez dokladu vrátit peníze, ale jak
nás tam přijde pět a začneme řvát, paní ještě ráda vrátí
všechno a takže taky dobrý. Hele korunka ke korunce a
minule jsem to celý vsadil na 19 červenou na ruletě, tu
školní tašku,no a kurva padla a jsme v balíku.
Na co si vy gadžové tady pořád stěžujete? Tohle je ráj
na zemi.

9/ Jo a na konci měsíce dojdeme na sociálku, že děti
nemají co jíst, poprvé ta vedoucí nechtěla nic dát, tak
jsem děti seřezal, aby pěkně řvali a nechal jsem je v
paneláku na chodbě, tam co bydlí. Od té doby vždycky
něco dá.
za rok, hele, počítejte:

1/ Dítě každej rok...........................Kč 230 000,-

2/ Rozdíl nájmu...............................Kč 60 000,-

3/ Rozdíl na elektrice.......................Kč 35 000,-

4/ Rozdíl voda´ a plyn......................Kč 28 000,-

5/ Sociálka na žití............................Kč 360 000,-

6/ Na elektronice..............................Kč 200 000,-


Takže ročně...........................Kč 913 000.-



No a to dělá měsíčně Kč 76 083.- .


Nějakej další meloušek také děláme po nocích, ale to Vám
povídat nebudu.
Takže připočtěte nějakejch Kč 300 000, - k tomu a
měsíční doplatky ze sociálky, no šéfíku, dobrý, na co si
pořád stěžujete vy bílý.
Mě to hodí měsíčně 100 000.
A když přijde policajt a něco se ptá, pošlu ho do
prdele, rasistu! Tohle je ta pravá amerika, to je země
snů , mějte se!"

Old Post 27-11-2020 v 12:58 PM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 2

Ahoj kamaráde.

Co k tomu napsat.?
... jedna Smutná skutečnost , jeden velkej SHIT

Old Post 27-11-2020 v 18:08 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 3

Do toho to všechno rozkrádá ten zmrd Babiš a spol. Co víc si přát ?

Old Post 27-11-2020 v 18:29 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 4

"uff" být dnes dobrým morgošem zdá se zvyšuje nároky na kvalifikaci a specializaci jak vidno ehehe .

aa dobří holubi se vracejí
Čus Simore

Old Post 28-11-2020 v 10:26 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 5

To je nejakej spatnej vtip,ne?Takhle to vazne funguje??

Old Post 02-12-2020 v 07:18 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 6

Pripada mi to jak nejaka propaganda na zblbnutie ludi s IQ 88. Za akym ucelom tu pises take bludy???

Old Post 02-12-2020 v 21:29 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 7

... kolego klid, třeba zkusit číst mezi řádky v té nadsazenosti, aneb "néé, já jsem nic neudělal, jáá sem jenom rom"
I našinci umějí být vychcaní, jim ovšem chybí, jak bych to napsal ............. páka pseudoRasismu.?? Asi tak

Hezký svátky ogaři

Old Post 03-12-2020 v 09:27 AM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 8

Simor, pisal som o tych cislach ze su to bludy. Kto vie citat a ma internet, najde si patricny zakon o roznych davkach. Ale to by bolo uz moc prace dohladat to, radsej ludia uveria bludom v dosledku latentnej frustracie/nasranosti/lenivosti.
Btw nejak mi unika zmysel podobnych tem tu na groweri.

Old Post 03-12-2020 v 09:50 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeadBrain
Stálý Člen

Karma uživatele DeadBrain - 30% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 9

Komunisty na ne...nemakas,nemakals,nedostanes ani k...obnovil bych prizivnictvi.mmj.i trest smrti..

Old Post 03-12-2020 v 09:55 AM
DeadBrain je offline   Profil uživatele DeadBrain   Find more posts by DeadBrain   Foto galerie člena DeadBrain   Click here to Send DeadBrain a Private Message   Add DeadBrain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Pripada mi to jak nejaka propaganda na zblbnutie ludi s IQ 88. Za akym ucelom tu pises take bludy???



Tohle je výcuc z jednoho nejmenovanýho fóra.

Dost věcí tam sedí.

Z osobních zkušeností, kdy jsem měl možnost nahlídnout do bežných životu romáku, můžu potvrdit minimálně 1/2 co jsem zde postl "for fun".

Dál jsem slyšel storky od lidí, co k tomu měli co dodat, fakt hustý.
Očividně je to hustý, oni využívaj příležitosti o kterých se nám ani nezdálo.
Největší zlo tu je v podstatě stát, který jim umožnuje takhle parazitovat na pracujících lidech v naší zemi.

a ted k tobě

Milý Chlapečku,

"88" si napiš na čelo a nejlépe tlustou lihovkou, nebo si tam plácni nějakou samolepku kua! omluva všem! ale tenhle č*bol zasmrádl as fuck.

Nějaký protiargumenty ? nebo tu chceš jen plácat ad hominem ?

btw žiješ vůbec v ČR ?!

Old Post 03-12-2020 v 10:19 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux
Simor, pisal som o tych cislach ze su to bludy. Kto vie citat a ma internet, najde si patricny zakon o roznych davkach. Ale to by bolo uz moc prace dohladat to, radsej ludia uveria bludom v dosledku latentnej frustracie/nasranosti/lenivosti.
Btw nejak mi unika zmysel podobnych tem tu na groweri.


Ne, nepsal si že máš na mysli čísla.

Pokud jde o čísla, postni ty zákony, když si nebyl línej je hledat.
Lidi si rádi počtou, včetně mě

btw téma je v kuřárně, co k tomu dodat víc, vážně nevím.

Old Post 03-12-2020 v 10:34 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 12

Ať je to jak chce, Dycky když projíždím přes Předlice, nebo Mojžíř, ztrácím všechny iluze o těhle "lidech". Co za argument tohle vyváží? Takže všem postřeleným doporučuji držet hubu a jít do sebe.

PS: A podotknu, že moji nejlepší kamarádi, se kterými jsem vyrůstal, jsou romské krve, takže si vyprosím narážky na jakýsi rasismus z mé strany.

... důležité je mít všechno krapet v píči, žádné očekávání - žádné zklamání

Old Post 03-12-2020 v 13:30 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13

Tomu HOAXu ešte niekto verí?
Možno je to na pobavenie, ale najdu sa aj takí, ktorí, tomu veria a roznášajú to ďalej bez toho, aby si overili fakta.

Old Post 04-12-2020 v 09:36 AM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 14

Idodo, nekaz mu to

Old Post 04-12-2020 v 09:48 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The OG
Stálý Člen

Karma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% PěstitelskáKarma uživatele The OG - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 267  

Příspěvek č. 15

Slováci komentují dění ohledně potlačované romské komunity v ČR stylem
"není to pravda, propaganda, iQ88"
pánové jste ozdobou tohohle vlákna, gratuluji eh.

Maxeaux, už jsem tě sestřelil jednou a zase se tu cukáš, máš nějaký proti-argumenty nebo jedeš opět svoji way nakakat na debatu ?

Nějak nechápu o co ti jde, už asi tuším o co tu jde, smrdí to až běda to ti teda řeknu, potrefená husa se vždy ozve viď, neber si to osobně..


Btw, mezi svoje prátele řadím i bandu cigošu, ukrajince, slováky, moraváky kohokoliv, kdo není líné hovado, nemakačenko a parazit společnosti

Edit: ty čísla bych řekl též že jsou přestřelený, jak co každopádně, ty možnosti kde "vydělat" škvarky je nejspíš víc a teď mám na mysli ze státního rozpočtu, černotu tam netahám tu si muže dělat kde kdo že a kdy chce ..

Naposledy upravil The OG 04-12-2020 v 11:54 AM

Old Post 04-12-2020 v 11:30 AM
The OG je offline   Profil uživatele The OG   Find more posts by The OG   Foto galerie člena The OG   Click here to Send The OG a Private Message   Add The OG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowPlace
Stálý Člen

Karma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% PěstitelskáKarma uživatele GrowPlace - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 677 

Příspěvek č. 16

Ahoj všem, rád bych se vyjádřil ke 2 bodům, se kterými mám osobní zkušenost.

- ohledně bydlení, ano, někteří lidi mají být k pronájmu pouze sociálním lidem. Vím to, jelikož vedle ve vchodě jeden takový máme, co vím, tak tam bydlelo několik posledních nájemníků a dělali bordel, chudáci děti, zahuleny byt 1+1 a matka vypita troska, která tam měla pořád nějakého vypitka. Podotýkám, že nepatřili k menšině. Majitel bytu v podstatě nic nechtěl řešit. Takže takový se najdou v každé společnosti.

- nákup zboží
Pracoval jsem elektru 7 let a můžu potvrdit, že chodili nakupovat na fakturu pračky, ledničky, TV, ntb s tím, že jim to zaplatí socialka, vytvořila se faktura a po pár dnech byla proplacena a přišli si pro zboží. Dokonce po nás chtěli abychom jim vystavovali faktury na vyšší částky než stalo zboží, s tím, že rozdíl si nechají. Pokud si pamatuji, tak 95% všech těchto obchodu bylo menšině. Toto je prostě fakt, jelikož jsem jim osobně ty věci prodával a vystavoval faktury.
Ke zbytku nemám osobní zkušenost, tak nehodnotím.
Musím přiznat, že když jsme se s tím setkali poprvé, tak jsme z toho byli všichni dost vykulení.
Pišu to jen proto, aby se tady zase nerozjel nějaký Flame ohledně toho jestli je nebo není to pravda.
Pokud má někdo zkušenost s nějakou další položkou na seznamu, tak ať ji sem přidá.

Grower sponzor

Old Post 04-12-2020 v 11:53 AM
GrowPlace je offline   Profil uživatele GrowPlace   Find more posts by GrowPlace   Foto galerie člena GrowPlace   Click here to Send GrowPlace a Private Message   Add GrowPlace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrowPlace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5231090 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív