Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomoc hnědé mrtvé listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Asawa
Nový Člen

Karma uživatele Asawa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4 

Nápad Pomoc hnědé mrtvé listy Příspěvek č. 1

Ahoj mám problém s hnědými lístky, lampa už nejde více zvednout a nové lístky rychle umírají, přemýšlel jsem o skle nebo plexi poradíte ? model: Mother Finest 4 týden na květu výška 50 cm paličky žádné hnojiva biobizz grow bloom fish mix a BN vitrasol. díky za rady

Old Post 23-05-2010 v 16:59 PM
Asawa je offline   Profil uživatele Asawa   Find more posts by Asawa   Foto galerie člena Asawa   Click here to Send Asawa a Private Message   Add Asawa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 2

Zdravíčko

To je nějaké divné,aby to zničehonic takhle začalo ne? Jakou máš watáž a jak vysoko to máš nad těma kytkama?
Podle mě je příčina jinde,než ve vysoké teplotě od lampy.Takže zvyšováním světla si nejspíš nepomůžeš.

Zkus přihodit nějakou fotku,takhle ti nikdo nemůže poradit.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 23-05-2010 v 17:08 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asawa
Nový Člen

Karma uživatele Asawa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 3

fotky bohužel, 400w lampa asi 20 cm od vršků cituji: Listy jsou zkroucené, potom hnědnou nebo odumírají.------- Světla jsou příliš blízko rostliny, zřídka i nedostatek vápníku nebo boru. Pokud ne, může to být prostě slabá rostlina. ještě bych možná viděl problém v odtahu (pouze pc větrák s odtahem 90m3)

Old Post 23-05-2010 v 17:37 PM
Asawa je offline   Profil uživatele Asawa   Find more posts by Asawa   Foto galerie člena Asawa   Click here to Send Asawa a Private Message   Add Asawa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

meris teplotu?
kolik mas u vrsku rostlin?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 23-05-2010 v 17:50 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asawa
Nový Člen

Karma uživatele Asawa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 5

teplota vyšplhá ke 30 ale problém je s lístky spíš ve spodní části rostlin, ale nedává to smysl protože lístky začali hnědnout cca před 2 týdny. díky za další typy

Old Post 23-05-2010 v 19:26 PM
Asawa je offline   Profil uživatele Asawa   Find more posts by Asawa   Foto galerie člena Asawa   Click here to Send Asawa a Private Message   Add Asawa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

bez fotek setupu tady můžem akorát věštit, pěstu zdar. Zatím to vypadá že je pečeš.

Old Post 23-05-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Asawa
Nový Člen

Karma uživatele Asawa - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 7

aha tak tedy díky zkusím mokrý ručníky a koupím lepší odtah, to je zatím vše co můžu dělat kdyby měl někdo lepší nápad tak sem sním nebo do PM ať to tu moc nehltím. zdar groweru

Old Post 23-05-2010 v 20:00 PM
Asawa je offline   Profil uživatele Asawa   Find more posts by Asawa   Foto galerie člena Asawa   Click here to Send Asawa a Private Message   Add Asawa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

když tam nacpeš ručníky tak dostaneš navíc řádnou plíseň.

edit: teď jsem si přečetl popis toho boxu, takže ty máš 400w v boxu co má 70cm na výšku, z toho maj kytky 50cm? hele asi masakr,taková pícka
takže:
1) buď zainvestuješ do pořádnýho boxu
2) nebo zkusíš cooltube s dostatečným odtahem a pak lámat a ohýbat
3) nebo pojedeš příští kolo jinak a to že zasadíš co nejvíc klonů a hned je dáš na květ.Takovej koberec z palic.
4) nebo zapomeneš na 4kuli a pořídíš si ůsporku nebo malej sodík.

Naposledy upravil 23-05-2010 v 23:14 PM

Old Post 23-05-2010 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9

muze to byt i kytkou samotnou
sage co jsem kdysik jel byl hrozny[50cm vysoke pod 600w] "bush" a listy ve spod po 2 tydnech na kvetu taky zacali velice rychle opadavat prostrih byl nutny

Old Post 05-06-2010 v 00:40 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 10

jakou máš vlhkost?měříš pH?hnojíš?jako bez fotek ti pořádně nikdo neporadí

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 05-06-2010 v 09:24 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 11

..dotlač foto , nebo to zejtra smažu , je to o ničem ... Hlava

Old Post 08-06-2010 v 05:08 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kratas
Nový Člen

Karma uživatele kratas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 12


Ahoj
Chtěl bych využit tohoto skoro už mrtvého tématu a poptat se taky.
Letos je to můj první grow, zasadil jsem semínko Shamana, Bud Oranga a řízek medihuany. Všechno šlo jak mělo, ale nedávno jsem udělal výluh z kopřiv a zalil jsem je tím. Všeci to snesli jen Shaman mi udělal tohle, mamka mi na to řekla že jsem to přelil. Je to tak odklepe se z toho? Nebo je to třeba přehnojené. díky za rady

Old Post 16-06-2010 v 08:58 AM
kratas je offline   Profil uživatele kratas   Find more posts by kratas   Foto galerie člena kratas   Click here to Send kratas a Private Message   Add kratas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

no jo, mamka má pravdu - ostatně jako vždycky, že jo přesaď to do většího květináče a chvilu nezalivej..
jinak hnojit tak maly kytky je blbost..

blade

Old Post 16-06-2010 v 10:41 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-05-2011 - moc hněé blizny - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6265600 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív