Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Automaty - nekvetou.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Ka'n'ja
Zajímalo by mě, jestli by se na automat dalo pod lampou svítit 24h/denně a on by přitom kvetl???
ty bys vydrzel makat 24h v kuse? Taky potrebuji nejaky odpocinek! Zda se mi ze nekteri na ne sviti 20h dene. A to bych bral jako max.

Old Post 26-08-2010 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ka'n'ja
Stálý Člen

Karma uživatele Ka'n'ja - 25% PěstitelskáKarma uživatele Ka'n'ja - 25% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 18

Jo já to vydržel, sic jen dva dny ale vydržel. Nicméně pro řízky se doporučuje klidně i 24h/denně, když jim dodáš dost CO2. A tak myslím, že by to mohlo fungovat, pokud budou mít ideální podmínky. Otázkou je, jestli bude úměrně vyšší výnos...

rum rum nezavazne

Old Post 26-08-2010 v 15:06 PM
Ka'n'ja je offline   Profil uživatele Ka'n'ja   Find more posts by Ka'n'ja   Foto galerie člena Ka'n'ja   Click here to Send Ka'n'ja a Private Message   Add Ka'n'ja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnocomentx
Nový Člen

Karma uživatele xnocomentx - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17  

Je to normalne ? Příspěvek č. 19

Zdravim, mam otazku... dnes je to presne 93 den od vyklicenia Autoflower feminizied AK47. prvych 30 dni doma na okne potom presadene out 2 rastlinky. Rastlinky maju zhruba 75 cm su celkom kosate ale este ani na jednej nieje ani len blizna. Proste akoby to este nezacalo ani kvytnut. Je to mozne ?
ps. Tu istu odrodu mam doma na okne zasadenu o 30 dni neskor. Ta je vstave kedy budem za 2 tyzdne zbierat urodu.... Dakujem vopred za odpoved.

Old Post 26-06-2014 v 08:12 AM
xnocomentx je offline   Profil uživatele xnocomentx   Find more posts by xnocomentx   Foto galerie člena xnocomentx   Click here to Send xnocomentx a Private Message   Add xnocomentx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dsvd
Nový Člen

Karma uživatele dsvd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 20

no nevim, ale mám něco podobného, deimose AF jsem měl cca 30 dní doma pak jsem ho dal ven a je v pohodě cca 2 týdny a je hotov, ale Purple Kush AF jsem dal ven rovnou, a ten po měsíci vypadá jak kdyby neměl nikdy vykvéct a to jsou ve stejné zemině, stejná voda i květináč, tak čekám co to udělá

Old Post 26-06-2014 v 08:59 AM
dsvd je offline   Profil uživatele dsvd   Find more posts by dsvd   Foto galerie člena dsvd   Click here to Send dsvd a Private Message   Add dsvd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnocomentx
Nový Člen

Karma uživatele xnocomentx - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od dsvd
no nevim, ale mám něco podobného, deimose AF jsem měl cca 30 dní doma pak jsem ho dal ven a je v pohodě cca 2 týdny a je hotov, ale Purple Kush AF jsem dal ven rovnou, a ten po měsíci vypadá jak kdyby neměl nikdy vykvéct a to jsou ve stejné zemině, stejná voda i květináč, tak čekám co to udělá


Kupil som 5 semiacok 1 som zasadil doma presne ta ista odroda co je vonku a zasadil som to 30 dni neskor. Tu co mam doma budem zbierat tak o 2 tyzdne. a Tie vonku maju o 30 dni dlhsie a nic. Zaujimave je Ze su obsypane listy trochou pryskirice, aj nejake puciky tam vidno ale blizny nikde.
- Tu co mam doma sledujem od zaciatku ale hentaky priebeh nemala ani v jednom stadiu Fakt som zvedavy co z toho bude...

Old Post 26-06-2014 v 09:42 AM
xnocomentx je offline   Profil uživatele xnocomentx   Find more posts by xnocomentx   Foto galerie člena xnocomentx   Click here to Send xnocomentx a Private Message   Add xnocomentx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dsvd
Nový Člen

Karma uživatele dsvd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 22

už jsem přemýšlel jestli nepřenést domů, sice by měla o něco méně sluníčka,ale konstantní teplotu s minimálním výkyvem, ještě jsem dával před pár dny bubble gum taky ven a do stejných podmínek, tak uvidíme

Old Post 26-06-2014 v 09:47 AM
dsvd je offline   Profil uživatele dsvd   Find more posts by dsvd   Foto galerie člena dsvd   Click here to Send dsvd a Private Message   Add dsvd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnocomentx
Nový Člen

Karma uživatele xnocomentx - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od dsvd
už jsem přemýšlel jestli nepřenést domů, sice by měla o něco méně sluníčka,ale konstantní teplotu s minimálním výkyvem, ještě jsem dával před pár dny bubble gum taky ven a do stejných podmínek, tak uvidíme


Ako ono to vobec ta rastlinka nevyzera ze by bola nejaka chybna, Je pekna velka rozrastla sa poriadne pekne zdrave listy. Stredna palica je obsypana krystalikmi na listoch ale proste za 90 dni a nic na nej je zvalstne. Hlavne ked sa jedna o autoflower. No neviem uvidime co dalej. Ak s tym mateniekto ksusenosti dajte vediet. Budmee urcite vdacny za rady.

Old Post 26-06-2014 v 09:57 AM
xnocomentx je offline   Profil uživatele xnocomentx   Find more posts by xnocomentx   Foto galerie člena xnocomentx   Click here to Send xnocomentx a Private Message   Add xnocomentx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulm
Stálý Člen

Karma uživatele bulm - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 24

Viděl bych to na nakeho hybrida

Old Post 26-06-2014 v 12:11 PM
bulm je offline   Profil uživatele bulm   Find more posts by bulm   Foto galerie člena bulm   Click here to Send bulm a Private Message   Add bulm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xnocomentx
Nový Člen

Karma uživatele xnocomentx - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od bulm
Viděl bych to na nakeho hybrida


Mam OUT 3 rastliny vsetky su natom rovnako. Aka je pravdepodobnost ze budu 3 hybridy ?

Old Post 26-06-2014 v 12:44 PM
xnocomentx je offline   Profil uživatele xnocomentx   Find more posts by xnocomentx   Foto galerie člena xnocomentx   Click here to Send xnocomentx a Private Message   Add xnocomentx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baltorad
Nový Člen

Karma uživatele Baltorad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 26

Ahoj, dlouho jsem přemýšlel založit toto téma, mám ten istý problém. Automaty No name na balkóně 4x v 20l kýblech, hnojivo Canna flores A + B, semínka byla začátkem března do jifu a o týden později zasazena přímo do kyblů. Je jim něco kolem 110dni, všechny jsou to pěkně košaté keříky od 90cm do 120 cm. Trochu začínam mít i problém stim ž to je docela vidět. Všechny jsou zdravé dobře vydajií ale do kveteni se jim nějak nechce. Zkusil jsem jim trochu zkrátit světelnou periodu že jsem o 18h na pradelni šňůru pověsil černý velký prosteradlo. Už je to asi 5 den a vypadá to že to něco dělá. Je to prostě divný u automatů co ?

Naposledy upravil Baltorad 27-06-2014 v 05:35 AM

Old Post 27-06-2014 v 00:26 AM
Baltorad je offline   Profil uživatele Baltorad   Find more posts by Baltorad   Foto galerie člena Baltorad   Click here to Send Baltorad a Private Message   Add Baltorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dsvd
Nový Člen

Karma uživatele dsvd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 27

Baltorad: některé automaty mají i 10+ týdnů na květ, takže jestli máš no name tak těžko říct a s tim zatemňováním je to myslím taky jedno, já bych nespěchal musíš doufat že to prostě jednou dospěje k tomu co má

Old Post 27-06-2014 v 05:47 AM
dsvd je offline   Profil uživatele dsvd   Find more posts by dsvd   Foto galerie člena dsvd   Click here to Send dsvd a Private Message   Add dsvd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baltorad
Nový Člen

Karma uživatele Baltorad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 28

Kousků bylo celkem deset, 5ja a 5 kamarad. Ja balkón na jih on na západ stejně zasazene a jeho vypadaj tak dva týdny do porážky. Je to moje první zkušenost vůbec, ale jestli nato třeba nemá vliv to ze on má květináče 10litrovy a ja jednou tak veliký kýble, aj ty kytky mam celkove větší.http://grower.cz/home/potw.php?photoid=541978&action=show

Naposledy upravil Baltorad 27-06-2014 v 13:29 PM

Old Post 27-06-2014 v 06:08 AM
Baltorad je offline   Profil uživatele Baltorad   Find more posts by Baltorad   Foto galerie člena Baltorad   Click here to Send Baltorad a Private Message   Add Baltorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 29

Zásadní otázka je odkud máš ty semena, pokud ti po 90dnech nekvetou tak si dovolím tvrdit, že to nejsou automaty...

Old Post 05-07-2014 v 11:19 AM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Baltorad
Nový Člen

Karma uživatele Baltorad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 30


A není možné že chladné počasí začátkem března večer i -8 u me na balkóně něco malo nad 0. Ze premrznutim kytka ztratí genetiku ruderalis ? Taky začínám váhat zda jsem nebyl obelhan

Old Post 05-07-2014 v 15:06 PM
Baltorad je offline   Profil uživatele Baltorad   Find more posts by Baltorad   Foto galerie člena Baltorad   Click here to Send Baltorad a Private Message   Add Baltorad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creed
Stálý Člen

Karma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% PěstitelskáKarma uživatele Creed - 89% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 31

Ne to fakt není možný. :-)

Old Post 06-07-2014 v 12:38 PM
Creed je offline   Profil uživatele Creed   Find more posts by Creed   Foto galerie člena Creed   Click here to Send Creed a Private Message   Add Creed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MikeXF
Nový Člen

Karma uživatele MikeXF - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 3  

Northern Light nechce nakvést Příspěvek č. 32

Zdravím vás všechny,

pěstuji už x let, ale až poslední rok jsem začal autoflowery z důvodu přestěhování. Nemám zahradu, kolem vesnice venku to ještě neznám, nastěhovali jsme se v 1/2 léta, a proto to letos řeším autoflowerama pouze za oknem. Sice pouze, ale okno je na jih a roste to tam parádně. To jen pro info.
Teď bych potřeboval radu. Koupil jsem mimo jiné automaty Northern Light a kytky mají už cca 45-50 dní a nekvetou. Ani jeden chloupek prostě nic co by naznačovalo počátek kvetení. Mám to v květináči v substrátu předhnojená hlína + substrát na kaktusy, kytky mají dobrých 60-70cm, hromadu sekundárních haluzí a celkově vypadají zdravě, ale pořád rostou do výšky a šířky. Ostatní semena kvetou jak zblázněný. Je pravda, že tyhle NF chytly potvory "padlí", ale z těch už jsem je vyléčil postřikem a ustoupilo to, prakticky už jsou bez nich.
Mohlo to nebo může to mít vliv na kvetení, že by se jako sekly a odmítli nakvést.
Budu vděčněj za jakoukoliv radu.
Děkuji.

Old Post 09-09-2014 v 07:00 AM
MikeXF je offline   Profil uživatele MikeXF   Find more posts by MikeXF   Foto galerie člena MikeXF   Click here to Send MikeXF a Private Message   Add MikeXF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-07-2017 - Autoflowery nekvetou - 3 odpovědí
14-07-2017 - Automaty windoor - 31 odpovědí
20-05-2018 - Automaty - SklenÍk - 82 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1016870 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív