Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém z listy, v nemocech listu jsem nenasel! Prosím pomoc.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
pepino460
Stálý Člen

Karma uživatele pepino460 - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 65

mate to uz dost nakvitnute, pisali ste ze ste okolo 45 dna. po minulej urode vysadzujem hnojivo na konci 4ho tyzdna kvetu. skusil som to najprv na jednom klone a stratila sa ta mydlova chut pri pozivani . pani, nemate to prehnojene a vsetko to ide od korenov? cpat do toho este viac hnojky.... no neviem a na experimentovanie uz casu nieje . asi by som to prelial destilkou.

Old Post 22-06-2010 v 12:46 PM
pepino460 je offline   Profil uživatele pepino460   Find more posts by pepino460   Foto galerie člena pepino460   Click here to Send pepino460 a Private Message   Add pepino460 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 66

no ja mam 30ty den:-) nebo 31:-) a hnojky mam v planu vysadit na zvaerecnych 10 dni

Old Post 22-06-2010 v 13:12 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 67

má pravdu ten slovenský bratr je to spálené a to tak že i kořeny dnes jsem udělal podrobný průzkum a zjistil to takže přehnojeno jak mi můj instinkt říkal hned na začátku naštestí už začali rust nové bíle kořínky ale bylo to na poslední chvíli čím menší kytky tím horší stav mělo mě to napadnout ale ta houbová choroba tam taky zaváněla naštěstí né ale je to dřina ujrčit přesnou přičinu když je člověk kokot a dokáže to spálit tak že listy hrají všema barvama

Old Post 22-06-2010 v 21:55 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 68

je to veda, hary, je to veda:-) Ja vytahl korenovy bal z vetniku a musim rict, ze usazenini treba soli jsem nezaregistroval, ale koreny nejsou imho bile... jsou takove jak slabounke kafe s mlikem:-) proste hnede ale to mi v jline prijde normalni... nebo musi byt jasne bile? Mam do toho nalit nejakou tu trichodermu:-)?

Old Post 23-06-2010 v 08:25 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 69

třeba v hlíně je mám trožku na hnědlé a v kokosu převážně uplně bíle tyhle co jsem spálil byli hněda a to dost až i do žluto hněda o víkend budu mít konečně foták tak vše nafotím jinak bych tal lil spíš enzymy

Old Post 23-06-2010 v 09:16 AM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 70

no ja porad nevim co se mysli enzymy:-) ja mam radu metrop a na nicem nepisou ze je to enzym.-D

Old Post 23-06-2010 v 09:29 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

enzymy nejsou hnojky, ale pouze doplňek, který by měl pomáhat pěstu.http://www.growshop-ultraponie.cz/g...2-Enzymes-0-25l

Old Post 23-06-2010 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 72

Rofl:-D sem chuj:-) dik:-)

Old Post 23-06-2010 v 10:22 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1168840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív