Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Problém z listy, v nemocech listu jsem nenasel! Prosím pomoc.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

2dexter: Co to meleš pořád stím dusíkem? když špatně hnojí tak je přeci jasný že kytka nemá co potřebuje a je vzhledem k blokaci určitejch živim vlivem ph jasný že si bere nevyvážený poměr prvků, tak tu přestaň spamovat ty tvoje teorie a dodržuj tema kde člověk prosí o pomoc ke zdárnému konci growu a ne o elaborát o rozptylu světla a výživě rostlin. Tvůj poslední příspěvek je úplně off. škoda slov.

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
kurec to ma stonek jak hovado... halfmoonem to neni sance ohnout...

tak je zkus jen šikmo naklonit i s květináčem, nebo drátem napnout šikmo.zkrátka proveď kytkám "řádnou bondage" ,paldy se ti pak stejně natočej nahoru.

Naposledy upravil 04-06-2010 v 09:53 AM

Old Post 04-06-2010 v 09:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 34

ty si ten, co si zacal pytvat moje slova, takze bud argumentuj ako rozumny oponent, alebo nepis blbosti. Viac k tomu nenapisem

Old Post 05-06-2010 v 01:04 AM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 35

master:mi se ty fleky ala presviceni zacaly delat i na kytce co je od svetla asi 70 cm... kazdopadne me taky napadlo udelat neco jako scrog....
darxtar: z ceho to mas udelany ten svuj heatshield?

Old Post 06-06-2010 v 08:23 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 36

tak to neni přesvícení, 250 ti neudělá 70cm.ale jinej problém.Na 250 heatshield nedávej, je to k ničemu Kde bereš vodu na zalití?

Old Post 06-06-2010 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 37

ved preto som pisal o tom rozlozeni svetla, ale niekto to nepochopil... Nie je podstatne iba aka wattaz to je, ale aj typ tienidla, ako, kde a kolko svetla odraza. Mne 600w zchlorozovala kytky aj ked bola 50-60cm nad tymi v strede, roztvoril som tienidlo a lampu povesil 30cm nad kytky, teplota rovnaka, chloroza prestala. Preco asi uz dojde kazdemu... V mojom pripade slo o toto: http://e-shop.hydroponic.cz/p/refle...-stuco-objimka/

a roztvoril som ho cca ako je tento na obrazku: http://e-shop.hydroponic.cz/p/refle...y-komplet-mont/

..a kedze stale ista cast svetla unikala po stranach, krajne rady kvetinacov som podlozil o 10cm. Vybojka je takto podla moznosti najblizsie ku rastlinam, najviac vyziareneho svetla v tomto pripade dopada priamo a najmenej sa odrazi. Preto sa mi tento sposob osvedcil.

ten heatshield som vyrobil z tienidla, ustrihol si pruzok a vystrihoval. Slo to normalne s ostrymi noznicami.

Old Post 06-06-2010 v 12:28 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od ProradnyGrazl
master:mi se ty fleky ala presviceni zacaly delat i na kytce co je od svetla asi 70 cm... kazdopadne me taky napadlo udelat neco jako scrog....
darxtar: z ceho to mas udelany ten svuj heatshield?


vodu beru z kohoutku:-D

Old Post 06-06-2010 v 15:41 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

necháváš jí 24 hodin odstát že jo? hele teď jsem koukal na ten tvuj grov thread a jestli myslíš ty skvrny co tam máš tak ty vypadaj na problém s ph, takže udělej něco čím nic nezkazíš a to až budeš zalévat vodou tak to propláchni množstvím 2xobjem květináče. a pak jeď jak doposud, už by se to mělo lepšit ne?

Old Post 06-06-2010 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 40

Přijde mi, že se to lepší... zatím dávám pořád ob zálivku, to proplachnuti určitě udělám...

Naposledy upravil ProradnyGrazl 06-06-2010 v 19:34 PM

Old Post 06-06-2010 v 19:04 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 41

upravuj pH !

Old Post 06-06-2010 v 21:54 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od darxtar
upravuj pH !


tohle příliš nechápu. Již od prvního příspěvku je jasné, že tak činím:-D

Old Post 07-06-2010 v 07:35 AM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 43

sorry sa mi zlucil problem dvoch tem v hlave Vedla typek tiez pisal ze zalieva z kohutika, on vsak pH nijak neupravuje. Este raz pardon teda.

Old Post 07-06-2010 v 12:19 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 44

V pohodě:-)

Old Post 07-06-2010 v 12:36 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 45


novinka:
Disik? Fosfor? Plisen? Je to jen jedna rostlina, na ostatnich to obcas shodi zespodu list, ale todle jede vylozene od centralniho stonku

Old Post 18-06-2010 v 17:21 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myemi
Stálý Člen

Karma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 46



todleto mi to dělá taky a už druhý kolo a nevim čim to pořád je.poprvé jsem tam měl smutnice tak sem si myslel že to dělaj oni jako že ožírají jejich larvy kořeny ale jak sem rozjel další kolo tak asi tak do 30 dne uplně paráda a pak najednou přesně to samý jak máš ty akorát že ty hnědý tečky mám trošku větší a dělá mi to nejvíce na vrškách.ph upravuju na 6.0 takže by mě taky zajímalo čim to je.a plísen si myslim že to není protože vlhkost mam v cajku. viz foto. jo a sorry za kvalitu ted sem to fotil narychlo mobilem:-)

next round WR, IP2000, NEBULA 400w
3x moutain jam 150W hlína sklizeno!
MYEMI



Old Post 18-06-2010 v 17:57 PM
myemi je offline   Profil uživatele myemi   Find more posts by myemi   Foto galerie člena myemi   Click here to Send myemi a Private Message   Add myemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ProradnyGrazl
Stálý Člen

Karma uživatele ProradnyGrazl - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 47

Jop, máš ganz totéž... ja myslím, že to je nejnáročnější období květu a nedostatek fosforu. Vyskytuje se mi to stejně. Také jsem 28. den. Vlhko 40-60, dost to kolísá... Doufám, že někdo dá tip...Jinak jsi minulé kolo dojel i s těmito problémy? Jak dopadlo?

Old Post 18-06-2010 v 18:07 PM
ProradnyGrazl je offline   Profil uživatele ProradnyGrazl   Find more posts by ProradnyGrazl   Foto galerie člena ProradnyGrazl   Click here to Send ProradnyGrazl a Private Message   Add ProradnyGrazl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myemi
Stálý Člen

Karma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 48

jako dojel sem normálně ale nebylo to ono koukni do mojí galerky tam to uvidíš a ja ti stim fosforem nevim.dávam docela dost.42 den květu a 2ml/L pk 13-14 + 4ml/L bio bloom od biobizu takže nevim.každou radu uvítám taky:-)

next round WR, IP2000, NEBULA 400w
3x moutain jam 150W hlína sklizeno!
MYEMI



Old Post 18-06-2010 v 18:13 PM
myemi je offline   Profil uživatele myemi   Find more posts by myemi   Foto galerie člena myemi   Click here to Send myemi a Private Message   Add myemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5142030 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív