Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » Psilocybe - HELP ME
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Zdraví Příspěvek č. 1


Zdravím Tě a omlouvám se
Ti ze sem se vesral do galerie ganjy s temito obrazky ale je to jediny server na kterem se daj nechat obrazky a muz mi nekdo pomoct. Tak tedy: prosim o pomoc s identifikaci houbicek ktere sem nasel pri svem prvnim sberu. Jsou to lysny??? bohemica??? DIKY.

Old Post 27-10-2002 v 14:05 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 2


..

Old Post 27-10-2002 v 14:07 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 3


..

Old Post 27-10-2002 v 14:10 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonas3
Nový Člen

Karma uživatele jonas3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 4

Udělej pro jistotu fotečku ze spodu na klobou, to je docela rozhodující. Jinak já osobně bych to zbaštil na 100%. Na těch tvých fotkách mají fungy sice lehce podivně široké klobouky, ale barva a další vzhled je OK. Jsou trochu světlejší než byly loni, ale sám jsem tento typ už letos několikrát testoval s velice slušným výsledkem. Nejsou to sice "modráci", ale účinek se na sto péro dostaví. Doporučuji Ti jich tak 15-20, příště už si uděláš jistě odhad sám (myslím, že lehce přidáš).

Old Post 27-10-2002 v 16:03 PM
jonas3 je offline   Profil uživatele jonas3   Find more posts by jonas3   Foto galerie člena jonas3   Click here to Send jonas3 a Private Message   Add jonas3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dustmaker
Stálý Člen

Karma uživatele Dustmaker - 40% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 5

No já nevím, mně se to jako lysiny nepozdává, je teda možný že je to nějakej jinej druh, já jsem chodil k Brnu sbírat právě ty modráky. Ale o tomhle si myslím, že spíš ne´e. Ale jak říkám, může to bejt jinej druh. (kterej se ale rozhodně nepodobá tomu co jsem žral já a o čem na stopro vím, že to bylo ono)

"Fraška života pádí kupředu jako splašená herka a diváky pranic nezajímá zápletka prvního aktu."
- Horác Badman a.k.a Hogo Fogo -

Old Post 28-10-2002 v 08:03 AM
Dustmaker je offline   Profil uživatele Dustmaker   Find more posts by Dustmaker   Foto galerie člena Dustmaker   Click here to Send Dustmaker a Private Message   Add Dustmaker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dustmaker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Upozornění Příspěvek č. 6

zdar, no nevim !
ja osobne poznam lisny posle toho ze kdyz jim zmacknu kloboucek tak nepraskne ani se nerozbije je takovej pruznej. a nozicka je pevna a taky pruzna. da se jedine uskripnout mezi prstama. A hlavne zmodraj, ale asi jsou i jiny druhy. ja osobne bych do toho nesel. zdar

Old Post 28-10-2002 v 09:08 AM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 7

tak ja si myslim ze to bohemika je ale chtelo by to jeste fotos ze spodu jak uz rikal jonas3 ale stejne to lisohlavka ceska je ale jeste se poptej at mas jistotu ja byl v patek na houbach a byl sem docela sklamanej neco sem nasel ale jen par kopenatek a trochu ceskejch jinak cus houbari

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 28-10-2002 v 10:37 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 8

Ja byl v patek a nasel jsem jich tak 150 behem ctvrt hodky ... A myslim, ze ty tvy jsou TY PRAVY. Zespod musi byt do cerna a to vypadaj ze splnujou.
Tak peknou zabavu
Ale pozor, kdo to nezna, nedoporucuje se vic nez dvacet kousku ... Pro znalce dle chuti ...

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 28-10-2002 v 13:54 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Organika Příspěvek č. 9


Diky za odpovedi. Dnes jsem byl zase a nasel jsem dalsich asi 20 kusu stejneho druhu tak jsem jich testnul 6 (pro jistotu) a dostavila se jen ospalost po 5 min, ktera po chvili presla jinak nic. Byly teda pekne hnusne, chutnaly asi jako shnile drevo s shitem. Kazdopadne uvarim caj a kdyz tak jeste neco pisnu. Prikladam jeste foto zespodu.

Old Post 28-10-2002 v 17:19 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Dnesni ulovek Příspěvek č. 10


Tady teda jeste neco z dneska. POZOR 3 jsou jineho druhu (schvalne jestli poznate) :-)


Pochlubte se svymi ulovky. urcite nekomu pomuzete.

Old Post 28-10-2002 v 17:21 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mwrx
Stálý Člen

Karma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% PěstitelskáKarma uživatele mwrx - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

přesně tak, lysna je zespod černá ... aspoň tak ji znám já ... tak bacha na to !!!

Mwrx JALAPENO.CZ - Rady, tipy, návody, recepty, galerie a vše kolem pěstování CHILLI papriček

Balkón bonsai White Widow 2014
fóliovník a outdoor 2014
podzimní fotečky
outdoor 2002
SUPER FÓLIOVNÍK

Old Post 29-10-2002 v 12:12 PM
mwrx je offline   Profil uživatele mwrx   Find more posts by mwrx   Foto galerie člena mwrx   Click here to Send mwrx a Private Message   Add mwrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rocco
Nový Člen

Karma uživatele rocco - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 9 

Palec nahoru skoda Příspěvek č. 12

hmm no mate asi pravdu jelikoz jsem dneska nasel v podminkach ktere doporucuje 10/9 houbaru mensi trsik 7-mi lysen ceskych. Konecne. A jak jsem je utrhl tak zespoda zacaly cernat, nektere uplne, jine mene. Konecne vim jak vypadaji a ty predesle kousky muzu s klidem v dusi (a srdci) vyhodit. Diky

Old Post 29-10-2002 v 18:09 PM
rocco je offline   Profil uživatele rocco   Find more posts by rocco   Foto galerie člena rocco   Click here to Send rocco a Private Message   Add rocco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 13


ty hlobouky vypadaj, jako by skutečně patřily bohemkám.
jediný, co mě na nich zaráží, je noha. u lysoně by měla bejt delší a štíhlejší. já si myslim, že to bohemky nejsou. mno, sníst je můžeš... a pak uvidíš! (nejspíš se neotrávíš)



na vobrázku je (zaručeně) pravá psylocibe bohemica - houby v jednotlivých lokalitách se mohou od sebe barevně lišit (jižní Čechy - tady rostou mnohem světlejší a skvrna na klobouku neni tak výrazná), ale proporce jsou stejné...

[Edited by koles on 29-10-2002 at 10:25 PM]

Old Post 29-10-2002 v 21:20 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 14

Nechci prudit ale žádná lysna nevyroste bílá-je to jen stadium do kterýho dospěje když ji nikdo neutrhne-prostě jenom uschne a tím zbělá.Zamlada je spíš okrově žlutá,pak tmavne a nakonec zbělá.Ten spodek lysen není ani tak černej jako spíš tmavě hnědej,ale výtrusy jsou stopro černý.
Good luck při sbírání a snažte se místo nerozrýpat,ať tam rostou zase za rok..

Old Post 30-10-2002 v 07:44 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdg
Nový Člen

Karma uživatele vdg - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 15


aby jste se nehadali !

<vdg>

Old Post 30-10-2002 v 16:44 PM
vdg je offline   Profil uživatele vdg   Find more posts by vdg   Foto galerie člena vdg   Click here to Send vdg a Private Message   Add vdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdg
Nový Člen

Karma uživatele vdg - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 16


a ještě něco!

<vdg>

Old Post 30-10-2002 v 18:31 PM
vdg je offline   Profil uživatele vdg   Find more posts by vdg   Foto galerie člena vdg   Click here to Send vdg a Private Message   Add vdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4792690 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív