Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » co udělat pro legalizaci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
salute
Nový Člen

Karma uživatele salute - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 5 

Obecné Příspěvek č. 1

Co je třeba udělat (podle mého názoru)pro legalizaci konopí.

Sestavovat seznam lidí, kteří aktivně - zejména v médiích - vystupují proti konopí. (například psychiatr Oldřich Vinař z Akademie věd ( mimochodem agent komunistické StB)25.8.2001 Lidové noviny s docentem MUDr. Oldřichem Vinařem, DrSc. Název rozhovoru: Je marihuana opravdu droga? Ano, říká odborník)

Zjistit možné vazby těchto lidí na ekonomické skupiny, které profitují ze zákazu konopí.
Zjistit možné vazby těchto odpůrců konopí na poslance.
vše zjištěné co nejvíce zveřejnovat.

Ekonomickéskupiny, které profitují ze zákazu konopí jsou především:
- všichni obchodníci s konopím (drogové mafie) - protože legalizace konopí by znamenala konec obchodu. (Každý milovník konopí si snadno a zadarmo vypěstuje pro sebe, co potřebuje)
- farmaceutické koncerny - protože z konopí lze vyrábět levné léky.
- výrobci alkoholu - protože milovníci konopí pijí raději dobrý čaj
- zaměstnanci některých státem a jinak dotovaných institucí, které tzv. radí v boji proti drogám - protože tito lidé přijdou o práci.
(Mimochodem práce by po legalizaci konopí ubylo i policistům a soudcům - ale ti mají i tak práce dost.)

Argument a protiargument týkající se mezinárodních vztahů.

Zastánci zákazu mohou argumentovat, že jestliže se konopí u nás legalizuje, mnozí podnikavci ho začnou pěstovat ve velkém a pašovat do zemí, kde je zakázáno. (v zemích, kde je povoleno by ho neprodali.) Například ( viz diplomová práce M.Řeháka publikovaná na serveru http://www. legalizace.cz) Francie, kde je zákaz , si stěžuje na Nizozemsko, že odtud se do Francie pašuje konopí.

Protiargument zní: Mám se chovat jako idiot, když je můj soused idiot? Mám čekat, až zmoudří? Má se Nizozemsko vrátit zpět, když Francie zaostává?

jsem ochoten seznam těchto "antikonopníků"sestavovat a publikovat. pošlete mi své informace na e-mail: Jméno a kde ajak se tento antikonopník projevuje. Dále možné vazby na shora uvedené antikonopné skupiny a poslance.
Ne všichni antikonopníci jsou ovšem "lobbisty", někteří prostě nevědí o co jde, ale přesto jsou proti - z obyčejné hlouposti.
27.10.2002

Můj e-mail: salute@seznam.cz

Old Post 27-10-2002 v 09:02 AM
salute je offline   Profil uživatele salute   Find more posts by salute   Foto galerie člena salute   Click here to Send salute a Private Message   Add salute to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crap
Stálý Člen

Karma uživatele crap - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 2

souhlasím až na to, že jsem příznivec konopí a radši si dám pivko než čaj.

krom toho je zajímavý, kdo by profitoval z legalizace:
1. víc lidí by hulilo, míň lidí by bylo agresivních
2. životní prostředí

Keep smoking

Old Post 29-10-2002 v 11:42 AM
crap je offline   Profil uživatele crap   Find more posts by crap   Foto galerie člena crap   Click here to Send crap a Private Message   Add crap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5782800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív