Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Skleník easyridera 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 49

MojeMalickost: Tak já nevím, sušil jsem to 6 dní, již ve 4. dni jsem hulil malé uschlé paličky a žádné škrábání v krku atp jsem nezaznamenal. Fakt, materiál už suchý. Dnes už všechny paličky, akorát stonky mokré. Mně vždy to sušení trvá tak 4-7 dnů, ať jsou kytky jakkoliv veliké. Rozhodně si myslím, že je lepší to mít už teď pod kontrolou, než to nechat přesušit, to mi pak nevyhovuje..
Měsíc sušit? To slyším poprvé to už musí být materiál na prach, ne??

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 28-10-2010 v 19:20 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 50

Tak paklize to mas v 18 stupnich s vetrakem tak to kazdopadne po mesici zkonci jako prach. Ja to susim pri desiti mozna ani to ne. Presusene to urcite nemivam...

Priste zkus dlouho v chladu a rychle v teple. Porovnej. Jen tak namatkou sem nasel jeden thread kde je par nazoru.

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 28-10-2010 v 22:25 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

ahoj prosimte koukam ze pouzivas advance hydro of holand mohl by jsi my poradit jaky je davkovani na dva litry vody v kvetu predem dik ..jestli dobre pocitam tak na hlinu by to melo byt 1,6 ml a to se my zda hrozne malo na tu litrovou flasku to bych ji mel asi do smrti....

Old Post 29-10-2010 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 52

mr.yoda: Dívej, na dva litry vody dej 3,2ml bloom. Micro 1,6 ml. Z toho ti výjde EC tak 1,3. To je na květ celkem málo, takže přidej 1 ml bloom a dostaneš se na EC 1,6 cca. A jestli i tak se ti zdá, že ti ta flaša vydrží dlouho, tak to musíš brát tak, že je to chemka, která je vysoce koncentrovaná. Ten litr ti do hlíny na 9 kytek vydrží na 3 sklizně

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 29-10-2010 v 17:24 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 53

Nebudu zdržovat, vzhledem k malé účasti tipujícíh... Navážil jsem 120,6g, což je super. Za elektřinu jsem dal 1500kč...
K+ mikael

Možná časem dodám fotky sušiny...

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 30-10-2010 v 18:18 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 54






Ještě nějaké to makro..

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 02-11-2010 v 13:07 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 55

[účet odstraněn]

Old Post 02-11-2010 v 13:46 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 56

Díky! I když jsem měl Big Buda 3x, tak tento je naprosto nejlepší. Šíleným způsobem voní, každý to cítí přes uzaviratelný sáček na 10 metrů. Stavy 70% high, což je na indicu super. Parádní model K+ ti pošlu až mi to grower povolí Měj se

In 4.2010 (0,236)
In 10.2009 (0,264)
Skleník 2010

Old Post 02-11-2010 v 18:29 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57

jo kamo tohle je Big Bud hned sem ho poznal jak sem ho videl na kvetu:-) pekny

Old Post 28-02-2011 v 05:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
13-10-2012 - Skleník Nebula 2012 - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1998680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív