Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W bubbler 90x50x185cm WC grow:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

400W bubbler 90x50x185cm WC grow:) Příspěvek č. 1

Zdravim vsechny bubblery i ostatni,

chtel sem se castecne podelit o muj experiment v bubbleru pod 400W výbojkou Osram Plantastar HPS combi. Muj druhý pěst.

Uz z minulych zkusenosti kdyz sem zacinal s hydroponií byl bubbler jasný favorit mezi ostatnimi co se jednoduchosti týče. Chvíli jsem přeci jen přemýšlel o NFT variantě ale nakonec my přišel bubbler jako jasná vyhovující volba pro moje stísněné prostory v koupelně. To je další věc, že vzhledem k nedostatku místa (90x50x185cm) jsem se rozhodl umístit pěstírnu nad toaletu. Mám celkem vysoké stropy a zároveň jsem chtěl využít odtahu stabilně komponovaném v koupelně na odstranění (zřejmě zápachu z WC
Vyrobil jsem celkem jednoduchou dřěvenou konstrukci přímo nad toaletou hehe (viz. foto).
Dbal jsem na min. výšku 180cm, takže někdy jsou rána na WC opravdu vtipná (vykonáváte potřebu a nad Vámi to svítí a roste))

Nasadil sem tam 6 kvalitnich rizku WHITE RUSSIAN, matka byla dovezena z Vídně, takže věřím že kvalita, nic feminizovaného.
Četl jsem že tento model dosahuje úctihodných výsledků 22%THC, což je po srovnání s ostatními modely který mají kolem 15% opravdu nářez. Výnos by měl být okolo 300 - 500g/m2. Ale upřímně netuším zda-li propagátoři mají na mysli 600 nebo 400W výbojku.
potřeboval jsem zhruba toto (upozorňuji že je to underground) :

35L nádoba (plast. požívaná ve stavebnictví)
(kryt je dělaný z papírového materiálu potaženého plast. fólií)
vzduchovadlo ELITE 802 (na 70L akvárka se 2mi výstupy)
Ventilátor 'DAVO-VK6 (pro cirkulaci a odfuk tepla z pod lampy)
400 W HPS Výbojka s kombinovaným spektrem pro růst i květ.
400W předřadník PRO-V-T
stínidlo HOBBY malé
postřikovač GIBLI
spínací hodiny analog. + prodlužovačka
6 hydrokošíčků + odměrka atd.

5L kanystr s dest. vodou
Advance Hydroponic Dutch formula (grow, bloom, micro)
AH Enzymes +
HESI Super Vit
AH Final Solution
PH - růst
PH- květ
PHtester

Old Post 22-05-2010 v 12:38 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 2



ještě nějaké foto ...

Old Post 22-05-2010 v 12:39 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 3



...

Old Post 22-05-2010 v 12:45 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 4


... jediny co nevim jestli jich chybi dusik bo co ? že mi takhle žloutnou listy, jenom u některých kytek a ne všechny jak je patrné z obrázku. Zřejmě něčeho nedostatek bych řekl. Sem nasadil Enzymy tak doufam ze to rozdýchaj ...

Old Post 22-05-2010 v 12:49 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 5

Zdravím no a co PH drží se ti na stálé hodnotě a jak hnojíš? Kdyžtak jim dávej nějakou výživu z venku nevím co obsahuje supervit ale mě stačí třeba Bioalgen nebo výbornej proti tomuhle žloutnutí je hycol-z.

Old Post 22-05-2010 v 15:12 PM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 6

čus, jo dneska sem měřil Ph a je malinko vyšší (cca. 6,5) budu ještě snižovat, nicméně při 1.pěstu sem v růstu PH neupravoval vůbec a holky byly zelenější než teď :X

...mam tam zatím poloviční dávky hnojiv od AH a postupně už dávám plný dávky, možná je to taky EC vody sem neměřil, dávám vodu z kohoutku a nechám 12 hodin ustát ...

každopádně dík za rady, zkusim ...

Old Post 22-05-2010 v 15:49 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

dival si se na koreny? jsou pekne bile?

Old Post 22-05-2010 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 8

tak Ph určo měř 5,5-5,8 už 6,5 je fakt moc na růst(to dělá keramizit skus květníky občas prolít vodou z upraveným PH) a na tak velký kytky klidně dávej plnou palbu AH určo no a s tou vodou já tedy nechávám odstát nejméně 24 h potom upravim PH a necham ještě jeden den ustat ale to je spíš takovej muj bombonek v tom by jsem tak velký problem neviděl PH potom drží lépe. No a ty kořeny musí být taky v pořádku.

Old Post 23-05-2010 v 06:35 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

díka za rady, začínám opravdu věřit že to žloutnutí je způsobený vysokým PH, bohužel mam jen takovej ten akvarijni PH tester což není vždy úplně přesný.
Ted bych řekl že je to kolem 6 a ještě budu snižovat v příští zálivce. Kořeny vypadaj zdravě, sou krásně bílý.

Old Post 23-05-2010 v 17:09 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 10



holky ruský

Old Post 23-05-2010 v 17:19 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

Rusakum se vcera moc nedarilo doufam ze tem tvim se zadari.

Old Post 24-05-2010 v 09:43 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 12

čus, pčo bych se bál že mě to spláchne

k věci, ty kytky jsou špatný díky phčku, jestli máš kapky akviny, tak to měj oranžový, ser na ten vzorník..max mírně dozelena

plnou palbu hnojiv zatím rozhodně nedávej, tedka budou vklidu dva tři tejdny žít jen z hlíny a rozvíjet kořenovej bal....dával bych maximálně poloviční dávky..kor ahčka

ať to roste

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 24-05-2010 v 23:44 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od AHM4D
čus, pčo bych se bál že mě to spláchne

k věci, ty kytky jsou špatný díky phčku, jestli máš kapky akviny, tak to měj oranžový, ser na ten vzorník..max mírně dozelena

plnou palbu hnojiv zatím rozhodně nedávej, tedka budou vklidu dva tři tejdny žít jen z hlíny a rozvíjet kořenovej bal....dával bych maximálně poloviční dávky..kor ahčka

ať to roste
z hliny?v bubleru?kolega měl asi slabou chvilkujasně.per tam plnou pokud jsou kořeny OK

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Naposledy upravil WERD 25-05-2010 v 01:47 AM

Old Post 25-05-2010 v 00:48 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od WERD
z hliny?v bubleru?kolega měl asi slabou chvilkujasně.per tam plnou pokud jsou kořeny OK


a jsem za vola ne, máš recht, byl jsem trochu v rauši a měl rozdělanejch víc věcí
ty hnojky byly do jinýho trýdu..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 25-05-2010 v 14:14 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Igraczek
Stálý Člen

Karma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% PěstitelskáKarma uživatele Igraczek - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 158  

Příspěvek č. 15

no už jsem myslel ještě k těm AH je snima skoro nemožné přehnojit na velký (rozrostlé) kyti už dávám i dvojitou dávku tedy respective dolévám živný roztok z dvojitou dávkou neco přes 2 EC. A k tomu PH metru pořid si k Bubbleru docela nezbytná věc že ti to poprvé vyšlo bez PH metru neznamená že to půjde vždy protože nějaké modeli jsou hold na to víc choulostivé kapky jsou na H.... bych řek HAU

Old Post 30-05-2010 v 07:40 AM
Igraczek je offline   Profil uživatele Igraczek   Find more posts by Igraczek   Foto galerie člena Igraczek   Click here to Send Igraczek a Private Message   Add Igraczek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scree
Nový Člen

Karma uživatele Scree - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 16

cus, dika vsem za rady. uz se to celkem srovnalo co se tyce toho PH tak drzim neco pod 6 ale premyslim o koupi toho PH metru, aby to bylo presnejsi.
Jinak EC nepouzivam vubec, drzim se striktne davkovani na etikete od AH a jeste sem nikdy nemel problem s prehnojenim.
Barva listu se taky srovnala, co nejdrive nahodim nejaky fotky, zacina to byt celkem jungle, doufal ze jsem to neprehnal 6 kyti na tak maly prostor

Old Post 30-05-2010 v 21:58 PM
Scree je offline   Profil uživatele Scree   Find more posts by Scree   Foto galerie člena Scree   Click here to Send Scree a Private Message   Add Scree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2015 - 400W Bubler 4x SSH 80x80x180cm - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0557090 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív