Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » VLHKOST Vzduchu - Zvlhčování vzduchu - zvlhčovače vzduchu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 12 13 14 15 16
Autor
Téma 
NaprcanyKacer
Nový Člen

Karma uživatele NaprcanyKacer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 14  

Vlhkost Příspěvek č. 209

Zdravim, hladal jsem jak jsem mohl, ale nenarazil na zadne podobne tema. Je na zavadu v dobe rustu (1. tyden) ze je relativni vlhkost takova, ze mi voda kondenzuje na stenach a stropu stanu a skapava dolu? nevim jak moc to vadi napriklad vetrakum a vybojce (tu mam sice skrytu v CT ale i tak) Diky moc za odpoved

Old Post 17-04-2012 v 07:56 AM
NaprcanyKacer je offline   Profil uživatele NaprcanyKacer   Find more posts by NaprcanyKacer   Foto galerie člena NaprcanyKacer   Click here to Send NaprcanyKacer a Private Message   Add NaprcanyKacer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 210

NO a kde mas box? Bu kondenzuje z duvodu ochlazovani z vnejsiho prostredi a nebo spis ze 100%vlhkosti a to kytkam vadi, zpomaluje to latkovou vymenu(hure se odparuje voda z listu, ze jo). IPX

Old Post 17-04-2012 v 10:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Vlhkost Příspěvek č. 211

citace:
Původní příspěvek od NaprcanyKacer
Zdravim, hladal jsem jak jsem mohl, ale nenarazil na zadne podobne tema. Je na zavadu v dobe rustu (1. tyden) ze je relativni vlhkost takova, ze mi voda kondenzuje na stenach a stropu stanu a skapava dolu? nevim jak moc to vadi napriklad vetrakum a vybojce (tu mam sice skrytu v CT ale i tak) Diky moc za odpoved


Tak když jsi to nemohl najít , tak já sem tech 12témat o vlhkosti vzduchu spojil a ted si je můžeš v klidu přečíst , odpověd tam najdeš , čau Hlava

Old Post 17-04-2012 v 13:40 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zvlhčovač vzduchu Příspěvek č. 212

Zdravím,

chci si na vánoce koupit nějaký ten zvlhčovač vzduchu s velkou nádrží kolem 6 litrů. A regulací % vlhkosti, do 900. Budu rád za každý tip

Old Post 04-12-2012 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 213

code:
http://aukro.cz/listing.php/search?change_view=1&order=p&sg=0&string=zvlh%C4%8Dova%C4%8D


Všechno je v pohodě.
Vybíral bych podle spotřeby a ml/h zvlhčovací výkon, nejlepší poměr cena/výkon/spotřeba.
Udělej si čas.

Old Post 04-12-2012 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 214

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=14195
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26865
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15930

Old Post 04-12-2012 v 22:14 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 215

Zdravím,

koupil jsem si zvlhčovač SPS-701. Do měho malého boxu se vleze 5 airpotů, a mám plně narváno. Nechci zmenšovat stavy kytek, tak přemýšlím že bych napojil zvlhčovač z venčí a do vnitř hnal vlhkost trubicí s ventilátorem na konci. Máte s tím někdo zkušenosti? Bude to fungovat?

Old Post 14-04-2013 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiner
Nový Člen

Karma uživatele Shiner - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 216

To marek:

Já to mám takhle vyřešený, že zvlhčovačku mám mimo skříň a "mlhu" mám vedenou asi 0,5m potrubím.

Funguje to skvěle a ani tam nemám větráček. Mimo to ten bych stejně nedoporučoval jelikož se do něj nejspíš dostane voda a pak kaput...

Ale zvlhčovačka mimo skříň určitě není problém

Old Post 14-04-2013 v 22:36 PM
Shiner je offline   Profil uživatele Shiner   Find more posts by Shiner   Foto galerie člena Shiner   Click here to Send Shiner a Private Message   Add Shiner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 217

dobře díky, akorát zvlhčovačka má zabudovaný hydrostat tak se připravím o funkci samovolného udržovaní vlhkosti a vypínání... Je těžké najít si míru zvlhčování tak, aby v boxu byla adekvátní vlhkost? Ale zabrala by mi mnoho místa tak to udělám venkem, ještě mě napadlo, že bych pro ni přistavil takovou budku, o třech stěnách, kterou bych přilepil k boxu, tím by se mi zvlhčovač sám vypínal a zapínal

Old Post 15-04-2013 v 16:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 218

Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 14-09-2014 v 15:24 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 219

KALAJDY
Dej sem fotku s vnitřním uspořádáním.

Old Post 14-09-2014 v 15:50 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 220


Předem sorry za debilní foto ale segra mi odvezla foťák tak jsem to fotil notebookem :/ Snad to bude stačit
Je mi jasný že to bude i tim že to bere ten odtah když je takhle blízko ale jak ho dám jinam bude tam hrozný vedro takhle tam je 27 stupňů.

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 15-09-2014 v 15:41 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 221

Nvm, jak máš ten ofuk, ale měl by být mezi kytkama a lampou. Tím ti chladí vzduch u vršků a rozfoukává tu mlhu.

Old Post 15-09-2014 v 22:13 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 222

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Ahoj lidi mám dotaz... už se chytám za vlasy Mám box o rozměrech 90x50x180 a v ní 250w a odtah 200m3/hod mám tam i klipsňák a zvlhčovačku.... No tak a teď konkrétnějc
Když jede ofuk a odtah nedostanu se přes 40 procent vlhkosti ale zároveň nemužu tlumit ventilátor protože by mi vyskočila teplota :/ Už si nevím rady příjde mi že ten ofuk hned tu páru rozfouká přitom zvlhčovačka má zabudovanej svuj hygrostat a sama si vyžene vlhkost na požadovanej stupeň kterej nastavim. Neví někdo jak to vyřešit? Už fakt netuším jak to poštelovat aby se tam ta vlhkost držela
zkus min odsavat a když už valíš mlhy, tak si sefni termostat.. jinak bych spis rosil ruco a hmlu jebat !
pic

Naposledy upravil Džejmsn 16-09-2014 v 01:49 AM

Old Post 15-09-2014 v 23:52 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 223

Ofuk mezi kytkama je... já to nějak pořeším díky kluci

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 16-09-2014 v 05:23 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Vlhkost v noci Příspěvek č. 224

Zdravím, mám dotaz je dobré aby zvlhčovačka běžela i přes noc??? (Růst) Kdy je tam cca 80% RH a listy jsou úplně orosené až z nich kape voda nebo je dobré zvlhčovač na noc vypnout??? Nevím jak moc to kytkám vadí, jestli jim to třeba nějak neškodí při dýchaní atak... Poradíte někdo? Moc díky

Old Post 25-01-2015 v 18:44 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 12 13 14 15 16  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1411920 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív