Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » skleník
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
kolop
Stálý Člen

Karma uživatele kolop - 84% PěstitelskáKarma uživatele kolop - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 65

tak jak dopadla sklizeň??

Old Post 05-11-2010 v 11:42 AM
kolop je offline   Profil uživatele kolop   Find more posts by kolop   Foto galerie člena kolop   Click here to Send kolop a Private Message   Add kolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 66

čau,jo sekl jsem to,dozrálé asi ze 75%,jenom,protože to hnilo a fakt hodně,celé jsem to očistil od plísně a na druhý den tam stejně byla třeba uhnilá malá větvička nebo něaký vrcholek,no hnus,už je to suché a už 2 týdný to přebírám od listí atd.maze,ruce mám celé od hashe a jo,funguje to tak jak má i když ty palice nejsou nic moc,ještě to chtělo takových max 14 dní a bylo to uplně hotové.to je v hajzlu ,že tě vybrali,vraždil bych,ted už to zmrdi někde šmelí za love krysy.až to bude legální,tak doufám ,že když ti to vyberou a zavoláš poldy ,že když toho zloděje chytnou,tak ho zavřou zmrda,je to normální hnusná čorka,tak at se to příště povede no zatím

Old Post 05-11-2010 v 20:48 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 67


Old Post 08-11-2010 v 14:05 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolop
Stálý Člen

Karma uživatele kolop - 84% PěstitelskáKarma uživatele kolop - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 68

tak to mě mrzí-mě to taky plesnivělo,ale asi né tak moc jak tobě. Jak to funguje,tak je to dobře-aspoň něco. Měls to asi moc nahusto. Jak jsi to pořád zastřihával tak to moc podle mě skošatělo a pak tam bylo moc listů a jak bylo už vlhko, tak to nemělo pořádne jak dýchat. říkals, že dávals polyversum.ono by se to mělo podle mě valit i jako zálivka(prevence) a později i aplikovat jako postřik-pak by to možná ani neplesnivělo, když to bude na husto - můj názor ?

Letos to byly pořád nějaké komplikace a nakonec to sklidí ňácí zmrdi. To by bylo fajn kdyby to fungovalo tak, že bys někoho normálně udal a on pak šel sedět za čorku-jenže v našem státě je to nereálny-škoda.
Tak sem mohl mít kilo brka (a parádního) a mám hovno - jenom takovou šepleť Takovou parádní prvotřídní péči to mělo - a zbytečně -ach jo

Budeš dělat hášek??já asi koupím takový ten pytel a budu to dělat přes led.Kámoš říkal,že je to pohoda a je to aji docela dost výnosný

nezbývaá nic jiného-než počkat zase rok. :-(

:-) ten sušák na prádlo je bomba - nenapadlo by mě to.

Old Post 10-11-2010 v 08:21 AM
kolop je offline   Profil uživatele kolop   Find more posts by kolop   Foto galerie člena kolop   Click here to Send kolop a Private Message   Add kolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 69

KÁMO,
měl sis dát tu práci a celkově to odlistit,když ti tam řádí tak plíseň.

pouze názor,žádná rada

Old Post 10-11-2010 v 17:51 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 70

kámo kámo,listí jsem trhal pořád,ale lístek nebyl plesnivý ani jeden,jen šišky a postříkú jsem tomudával tolik a stejně to nepomohlo a odvětrávaný byl pořád,a když venku ráno mrzne a pak celý den chčije ,tak můžeš vymýšlet co chceš a je to tak akorát k hovnu. ale je to dobré,palice jsou některé docela husté a dva čoudky a si v hajzlu total.

Old Post 10-11-2010 v 18:31 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 71

Jo kámoš třeba letos ve skleníku na noc topil,zřejmě to i pomohlo.Někdy tam měl i 20 stupňů.

Old Post 11-11-2010 v 18:05 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 72

jj,to je super věc!!!bohužel to jsem si nemoh dovolit

Old Post 11-11-2010 v 22:54 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-07-2017 - Skleniček - 29 odpovědí
30-01-2019 - skleník - 101 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4810140 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív