Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » nejspíš špatné zaštípnutí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
iamsimon
Nový Člen

Karma uživatele iamsimon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 8  

nejspíš špatné zaštípnutí Příspěvek č. 1

Čau groweři,jsem tu úplně nový a mám problém najít zde rady ohledně špatného zaštípnutí.
Kamarád mi poradil ať svojí kytku zaštípnu,ale já nevěděl jak,tak sem mu dal do ruky nůžky a on tam uštíp takovou tu růžičku a já nevím jestli mi to spíš nepo....
Tam co to uštíp,tak tam to zhnědlo,nevíte někdo co s tím je nebo neni?

Old Post 04-07-2012 v 19:56 PM
iamsimon je offline   Profil uživatele iamsimon   Find more posts by iamsimon   Foto galerie člena iamsimon   Click here to Send iamsimon a Private Message   Add iamsimon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 2

Vždycky to zhnědne,počkej týden-dva a uvidíš.

Old Post 04-07-2012 v 19:59 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Najdeš to tu pod názvem FIM technika při které díky zaštípnutí vyraší 2 až 6? nových výhonků teda pokud to neustřihl uplně celý to by se pak nejspíš rozdvojilo

Old Post 04-07-2012 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
emk
Stálý Člen

Karma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% PěstitelskáKarma uživatele emk - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 150  

zastrihnutie Příspěvek č. 4


Ak sa nemylim tak cca takto by to malo vyzerat. A to, ze sa ta centralna stonka po odstrihnuti zasusi, tak to ma byt.

Old Post 04-07-2012 v 20:09 PM
emk je offline   Profil uživatele emk   Find more posts by emk   Foto galerie člena emk   Click here to Send emk a Private Message   Add emk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iamsimon
Nový Člen

Karma uživatele iamsimon - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

Když z toho nic neporoste,tak je to v pr....??

Old Post 04-07-2012 v 20:09 PM
iamsimon je offline   Profil uživatele iamsimon   Find more posts by iamsimon   Foto galerie člena iamsimon   Click here to Send iamsimon a Private Message   Add iamsimon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

ale poroste to "plevel" vždycky

Old Post 04-07-2012 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od iamsimon
Když z toho nic neporoste,tak je to v pr....??


Pokud ti to klasicky(ne FIM) zaštípl.tak z toho místa,kde štípl stonek ti opravdu neporoste nic..
Ale patra pod tím se rozrostou a to nejvyšší,který tam zbylo,udělá dva nový vrcholy..počkej pár dní,začne to růst..

Old Post 05-07-2012 v 07:59 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9622290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív