Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » coffee shopy v amstru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 1


dostala se mi do ruky tahle mapa s popiskama , myslim , ze se jim da i verit a rek bych ze se muzou hodit.

Rasta baby - reggae, dredatý týpci, dobrý a levný modýlky, přímo na Central Station, pěkný proutěný křesílka… pohodička (mají tam všude ňaký kočky)

Bulldog - úplně nejstarší, první coffeshop z roku 1975, babička zakladatele je zakladatelkou Red Light District aneb bordelové čtvrti,

Chocolata - dvoupatrový : nahoře je chill out s televizí (??) dole normální coffeshop, jejich specialitou jsou space caky,

Ballonnetje - pěkne daleko do centra, zato je tam pohodička a mají tam vivarium s žábama a balkonek, tram 9 nebo 14 z centraal station na stanici Artis Zoo.

Barney's Breakfast Bar - prý tam dobře vaří.. snídaně s jointem, vyhrál ňaký ceny cannnabis cupu

Bluebird - je to tam prý malý,ale moc pěkný, mají tam hustý modýlky, semínka, dýmky…atd.

Choice Exact - tiché příjemné místo, mají tam pifko, a taky naký jídlo, těžko se hledá,

Rokerij 1 - taky maj pifko, je to tam moc hezký, bývá tam natřískáno, ještě je Rokerij II (je to tam větší, mají tam citral skunk, který chci) a Rokerij III (malý, ale moc pěkně celý pomalovaný, viděla jsem jen obrázek, určitě se tam koukněte) rozmístěné někde v Amstru

Dampkring - pohodička, mimo hlavní turistické tahy, spjatý s Tweede Kamer

Kadinsky - příjemný jazzík, pohodová atmosféra, každý osmý den 20% slevy a stálé slevy na speciality podniku

Tweede Kamer - výbornej hašiš,))

Dutch Flowers - výborný hašiš,))

Baba - v rozích místnosti mají 3 televize….., nejlepší koláčky

Goa - chci Purple Haze a Silver Haze, taky tam prý mají výbornej čaras

Grey Area …. AK47

Reefer - slabší výběr

Central - typicky holandský coffeeshop, chodí tam hlavně místní, myslím, že jsem tam byla, ale už si to nepamatuju

Cum Laude - malinkatý,podobný jako Kadinsky, digitání váha.

De Dampkring - výborné menu, mají pivo, možná trošku divný, dobrý oceněni ACD 90%

The Dolphins - fotbálek,

Dread Rock - promítají MTV na stěnu, někdy DJ – trance

Grasshopper - nejdražší, uprostřed

Greenhouse - prostorný, mají pivo a dobrý skunky, je jich 5 a jsou všude možně

Grey Area - nejlepší skunky

Hill Street Blues - hned vedle policejní stanice

Homegrown Fantasy - Jack Herer, hasj- Marroco ACD 95%

Homegrown Fantasy - přírodně pěstované , velký výběr nealko, UVlight na záchodech

Rick's Café - velký výběr piv

Rusland - první coffeeshop v Amstru

De Theeboot .. je to hausbot

Old Post 21-10-2002 v 13:22 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Nápad Coffeshopy - zkusenosti Příspěvek č. 2

Cau,

tahle mapa pochazi z vyborny sajty http://www.coffeeshop.freeuk.com, kde jsou mimo jine i podstatne detailnejsi popisy tech kofacu + adresy kofacu po celym holandsku. Mimochodem, autor tam pise neco o tom, ze kdyz chce nekdo dat tudle mapu na web, ma ji opatrit informaci odkud je a linkem. [Chapu, zes tu mapu od nekoho dostal, taxto nevedel, ale pro poradek sem to za tebe udelal ]

No, ale to me privedlo na myslenku, ze tady na Groweru docela chybi tema, kde by lidi psali svoje zkusenosti s jednotlivejma kofacema v Amstru (a Holandsku vubec). Myslim tim OSOBNI zkusenosti lidi co v danem kofaci byli a zahulili , vcetne adresy koffeeshopu (pokud mozno), modelu co ste hulili, jaxe libilo prostredi a tak...

chobot.

Old Post 21-10-2002 v 18:43 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Koface Příspěvek č. 3

No dobry, tak ja zacnu:

Dutch Flowers (zakreslen na mape vyse) - Peknej vyhled na kanal, ale opravdu neprijemna obsluha (trvalo mi asi 15min, nez se mi povedlo si objednat) a takovy divny prostredi (pivnice). Na druhou stanu maj docela slusny huleni - mel sem White widow a nezklamala. Nicmene vickrat tam nejdu.

Homegrown Fantasies (taky na mape) - Muj nejoblibenejsi kofac, prijemny prostredi, a hrozne ftipna obsluha (neuvertelne vytlemeny pohodovi borci). Huleni je bilogicky a tudiz trochu slabsi nez je standard. Ale hulit se to dalo . Orange Bud me docela zklamal (fakt slaby), Power Plant byla lepsi. Nemaj alkohol (coz je mi sympaticke). Doporucuju

Braney's Breakfast bar - Nic moc, opet kofeeshop typu pivnice, docela velikej a kdyz sem tam byl bylo narvano. Velmi ochotna obsluha a docela slusny huleni. Proste takovej prumer. Co sme tam hulili si nepamatuju

chobot

Old Post 21-10-2002 v 18:56 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 4

jezismarja , to jsem fakt nevedel,takze dik za to.jinak jak rikas neco takovyho tu chybi.jsem rad ,ze jsi zacal zrovna ty k+

Old Post 22-10-2002 v 11:42 AM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitte
Stálý Člen

Karma uživatele Bitte - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 5

Muzu sklidnym srdcem rici ze vsechno co se pise v popisech o tomhle kofaci je pravda amstr sem navstivil a je to presne tak jak uvadis.i vcetne toho ze v rasta baby baru maji hafo kocek ktere sou absolutne prezrane spis takove koule:-) letos se chystam zase a tahle mapa je ucineny poklad diky kamo

Old Post 24-07-2006 v 11:47 AM
Bitte je offline   Profil uživatele Bitte   Find more posts by Bitte   Foto galerie člena Bitte   Click here to Send Bitte a Private Message   Add Bitte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 6

Tak ja jsem zazevloval v:
222-Malej coffik/15lidi max./ ze space&psychadelic dekoracema.
Maj vybornej Super skunk za rozumnou cenu,a z Hashu doporucuji
jejich Skuf 1 delanej z NL.

Baba-kupoval sem si tam Wdovu,ale moc na srot tak uz si nepamatuju detajli,ale maj moc peknej vchod

Sensi coffee-Taky malicke,solidni vyber z jejich produktu.V patre maj masersky wapík.

Blue Bird-2patrovy vedle supa sqwotu,nehorazny vyber Shitů i Skunku.
Asi nejvetsi na jaky sem v Amstru narazil.

Paradise-Tak ten se mi moc nelibyl,huleni malo a kafe stalo majlant.

36-Nic moc vyber,ale z okna super vyhled na Central stejšn pres kanal.

Blues Brothers-Mimo celkem obstojneho vyberu a interier ale 60"s a jejich best shitu BB King,maj v nabidce hafo konopny basty a hub

Free Adam-Klasickej rasta coffee,z hafo jamajky nic moc ceny.

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 06-08-2006 v 19:35 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 7


RASTA

Old Post 18-08-2006 v 08:51 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 8

jeste hazu dalsi co sme tu zatim nenasel,

"When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."
"Když kouříš Bylinu, odhalí ti tebe samého. Všechno zlo které děláš bylina odkryje - je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."
-Bob Marley

Old Post 19-08-2006 v 13:31 PM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe46
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe46 - 23% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 9





jjetse hazu fota dalsich co sem tu zatim nenasel,ta posledni fotka jako bonus
vevnitr sem byl jenom v kingstonu je to rasta coffe shop se specialitou Kingston-doporucuju

"When You smoke herb it reveals you to yourself. All the wickedness you do is revealed by the herb - it's you conscience and gives you an honest picture of yourself."
"Když kouříš Bylinu, odhalí ti tebe samého. Všechno zlo které děláš bylina odkryje - je to tvoje svědomí a dá ti čestný obrázek tebe samotného."
-Bob Marley

Old Post 19-08-2006 v 13:33 PM
Pepe46 je offline   Profil uživatele Pepe46   Find more posts by Pepe46   Foto galerie člena Pepe46   Click here to Send Pepe46 a Private Message   Add Pepe46 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 10

Mellow Yellow znam,malej koffee pomerne daleko od centra,maj tam dobrej plastik Citral

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 19-08-2006 v 15:34 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 11


RASTA

Old Post 30-09-2006 v 14:43 PM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 12




Jej.. tech vzpominek....
jestli muzu doporucit, tak Bluebird... dela tam Kamil z Frydku-Mistku, pohodar jak cyp, mota vyborne hase a tak vubec... jedina vec co je hardcore je ty prikre schody tam

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 01-10-2006 v 16:54 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 13

Rascal33:ty schody jsou fakt ostry

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 01-10-2006 v 18:06 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 14

Pupiset: a jak jsi vypaleny jak cedecko, tak to je celkem boj

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 01-10-2006 v 18:34 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 15



taky neco do placu

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-10-2006 v 08:19 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 16

Waaau parada..este ceny mi zozente a ide sa

Old Post 03-10-2006 v 18:13 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2304920 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív