Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Grow,400 W,155x105x55,Nízké náklady,Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

První Grow,400 W,155x105x55,Nízké náklady Příspěvek č. 1


Zdravim všechny, kdo o to stojí.Ubalil jsem mocného,zapnul PGA na čtyřce a pustil se do slohu.Doufám, že to nebude moc nuda a moc dlouhý.Pokusím se shrnout svůj první pokus o indoor.Jsem začátečník a s mrzkým brigádnickým platem si nemůžu nic moc vyskakovat.Spíš nic než moc.Proto pojedu tzv. punk, nějaký peníz ale mám, takže takový ´polopunk´.Nečekám vysoký výnos za nízkou cenu, ale bylo by to super ne
Tento thread píšu z několika důvodů:1)jsem amatér začátečník. 2)z threadů o celých growech,prvních growech a problémech s tím spojených jsem čerpal nejvíce informací (proto takový zakládám). 3)rád bych se (pokud o to někdo stojí) podělil o své poznatky,fotky a informace o growu.
Sledováním a čtením groweru trávím posledních 14 dnů.Nerad bych se ptal na blbé otázky.Vím, že je celý grower prošpikovaný informacemi,tento thread bude asi pouze opakování už řečeného.Myslím si ale, že jednak odrážím kvalitu groweru jako serveru vzhledem k informacím a jejich praktickému využití, druhak, že čím více infa je k dispozici tím lépe.Chtěl bych tedy jak informace čerpat , tak je i nabízet.Ještě doplním, že je to můj první thread a netuším jak se vizuálně přiřadí fotografie k textu.Myslím, že nebudou potřebovat žádný popis – všechny jsou zatím spojené se stavbou boxu.

Teď už k něčemu co dává smysl:


Skříň: sehnal jsem ji zadarmo přes inzerát, jen za odvoz,nic moc ale drží.Vnitřní rozměry jsou v – 155 cm,š – 105 cm,h – 55 cm, objem = 0,89512m3 0.-

Barva: Základovou jsem našel doma po posledním malování 0.-
Primalex POLAR – výrobce uvádí min. 92 procent odrazuschopnost a zachování světelného spektra (Barvy-Laky) 110.-

Médium: Zahradnický substrát 75 l (OBI) 130.-
Perlit 5 l (odsypáno od známýho) 0.- Písek 10 l (s taškou na stavbu,vypečeno v troubě) 0.-
Kamínky na dno květináčů (stavba,trouba) 0.-

Nádoby: 6 x kulatý cca 11 l – 15 l , 2 x hranatý 11 l (na chatě ve stodole) 0.-
Podmisky pod květináče (OBI) 8 x 20 Kč 160.-

Osvětlení: HPS - Sylvania GroLux 400 W (jakýkoli growshop, zakoupeno v setu)
Stínidlo Oldschool Hammer 50x50 cm (zakoupeno v setu) 2500.-
Předřadník GIB 400W (zakoupeno v setu)

Ventilace: Odtah – SUNON PMD1212PMB1, 120x120x38mm, 12VDC/1.6A, 322.79m3/hod (190CFM),
54dbA (54dbA – ZATÍM NEJVĚTŠÍ PROBLÉM) (gme.cz) 290.-
Přítah – Specifikaci neznám, cca 100 – 150 m3/h (stará servr kastle) 0.- Pasiv - díry vrtačkou ve spodní části
Ofuk – ECG, 30 cm otočný větrák stolní (alza.cz) 251.-
Zdroj pro 12V ventilátory zajišťuje ATX Pulzní zdroj (stará servr kastle)
PS-007 regulátor ss motorů (pselectronic.cz) 115.-

Kabeláž,šroubky,matky,časovač,teploměr,řetěz atd. (OBI) 500.-
Tak sečteno první a asi úplně základní výdaje dělají něco kolem 3800.- (včetně dph) a ještě jsem určitě na něco zapomněl a hlavně nemám to nejdůležitější – řízečky.


Stavba.Stavba probíhala v průběhu asi týdne stejně tak přibejbvalo i vybavení boxu.Dovezl jsem skříň,vymlátil police,zrcadlo,háčky atd. a celou důkladně umyl (jar,savo,pronto).Pak jsem se rozhlédl a udělal nákres.Vrtačkou a přímočarou jsem vyrobil dva otvory na ventilátory a začal malovat.Finanční náročnost kompenzuji časem Po celkem 6-ti vrstvách je výsledek řekl bych dobrý.Vyvrtal jsem díry pro skoby na stínítko a díry na kabeláž.Ventilátory jsem přišrouboval vrutama.Už teď vím, že to není nejlepší řešení kvůli vibracím.Vetší a hlučnější odtahový větrák jsem zatím podložil čtvercem z koberce.Kabely uvnitř skříně jsem přichytil klas. držáčky na kabely na zdi.Ještě bude nutný nátěr.No a ofuk jsem umístil bez použití jediného šroubu,hřebíku.Je dokonale zapasovaný mezi stropem a tyčí u stropu (to je ale klika).Pak už jsem snad jen umístil květináče a je to.Začal jsem s měřením.

Měřím už čtvrtý den.Zkouším různé varianty jak teploty v místnosti s boxem (otevřené okno/zavřené), tak výkonu ventilátorů (0-100 procent).Každopádně můžu říct, že za celou dobu měření teplota vzduchu v boxu, 15 cm nad prázdným květináčem, 30-40 cm od výbojky nepřesáhla 30 stupňů.Myslim, že to je docela úspěch.Co jsem pochytil tak hlína + kytky + zvýšená vlhkost ještě teplotu srazí.Můj průměr je 28 stupňů.Myslim že ideální.Výsledek mne velmi příjemně překvapil,čekal jsem, že teplota bude problém.V zásadě mi přijde box funkční, pouze vysoká hlučnost je skvrna na kráse.

Vlhkost zatím neřeším,řízky půjdou pod PETku a jinak budou pod neustálým dohledem.Stejně tak hnojivo nechávám ještě pár dnů v shopu.
Co řeším je hlučnost odtahového ventilátoru.55 decibelů je holt dost.Kdyby měl prosím někdo zkušenosti jak levně odhlučnit hranatý ventilátor 12x12 cm, sem s nápady.Zatím jsem ho ztlumil asi tak o 30 procent.Druhý dotaz se týká bezpečnosti.Nelíbí se mi ten ofukový ventilátor uvnitř vlhkého prostředí.Dokonce na něm byla nálepka : chraňte před vlhkostí.Každý druhý grower má ofuk jako stolní vnt. nebo klipsňák.Nějaký zkušenosti?

Teď sháním nějaký řezy.Něco se rýsuje, ale nevim, nevim.Už se to začíná blížit konci (nějak jsem se rozepsal).Doufám, že jsem Vás zatím nenudil, že mne admin nesmaže a že to třeba někomu v budoucnu pomůže a hlavně že budou nějaké reakce…připojuju nějaké ty fotky,snad to bude ok

Dík za pozornost,
KOLOSSATOR

Old Post 08-05-2010 v 04:01 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2


stavba

Old Post 08-05-2010 v 04:42 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 3


Fotografie mi jdou přidávat jen po jedné.A to sem to tu četl stokrát.No nic, ještě budu víc hledat...

Naposledy upravil KOLOSSATOR 08-05-2010 v 15:34 PM

Old Post 08-05-2010 v 04:55 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 4

no nevím jestli je dobrej nápad mít 11-15l květináče ve skříni 155cm vysoké


EDIT:jo a změň si datum na foťáku:

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-05-2010 v 10:24 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 5

cau. mas to fakt pekne rozepsany, jen 400w by sneslo klidne 1mx1m.
tak ale na druhou stranu mas rezervu kdyz budes chtit zvetsovat room
sem na tebe zvedavej a budu sledovat.
GL 2 YA MAN

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 08-05-2010 v 12:08 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 6

Ano uznávám, že ty květináče (ty kulatý mají podle mně 15 l) jsou dost velký, ale tydle byli k dispozici, navíc se tam pěkne vedjou a myslim, že si kytičky budou aspoň z tohodle hlediska chrochtat..

Old Post 08-05-2010 v 14:18 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7


Ano uznávám, že ty květináče (ty kulatý mají podle mně 15 l) jsou dost velký, ale tydle byli k dispozici, navíc se tam pěkne vedjou a myslim, že si kytičky budou aspoň z tohodle hlediska chrochtat..

foto - předmět diskuze

Když sem se v patnácti rozhodoval, 400W byla jasná volba.Sylvanka

Old Post 08-05-2010 v 14:21 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8


Tak zatím jen informativní fotka jak box teď vypadá ( trochu, ale jen málo se změnil, sedí tam teď 10 CHroniců, hned to vypadá líp).Zítra běžim zatím pro ňáký ty akvarijní kapky.PH prej dělá divy.A taky bych měl pořídit ňáký základní hnojky..du to proštudovat...

Old Post 11-05-2010 v 02:41 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Všechno možný/11-tý den 18/6 Příspěvek č. 9






Zdravim,
Přihazuji starý i nový foto k lepší představě o growu.
Teplota: d/28´C, n/22´C
Vlhkost: je prej hovadina, sorry za ten výraz rosím a první týden byla sto procent díky PETkám.Teď je přes den 40 procent, přes noc 70 – 80 s vypnutým odtahem jen ofuk jede.
Chroníci už vypadají celkem spokojeně.Zbytečně jsem je vystresoval svojí blbostí, když jsem prohodil čerstvou a odstátou vodu a poprvé je po přesazení zalil.Takže dostali chlor a PH kolem 7,5 (ještě jsem neměl čím měřit, teď už mám zatím kapky a PH minus roztok).Do druhého dne začali všechny žloutnout a listy, no děs a hrůza.Dostali hned průplach už na sto procent odstátou vodou a uřízlé PETky kvůli vlhkosti.Pak to nějakej den rozdejchávali a dnes sem ještě něco nafotil.Velikost je cca od 25 do 35 cm.Těch deset cm je rozdíl dvou dnů kdy jsem je měl ještě v kelímku a ty ostatní už přesazené (další moje blbost).Dávám jim ještě tak 3 – 5 dnů a na 40 – max 45 cm přepínám.Koukal jsem na několik threadů o chronicu a až na ten Pampaliniho, to byli takový zakrslíci, ale Pampalin má šestikilo tak mi to snad nepřeroste (mám na ně 80 cm čistého místa).Dnes jsem to lehce pohnojil hnojivem na květiny s guánem NPK 4-3-3 v ¼ koncentraci.Nic mne už teď nenapadá, jesli sem na něco zapomněl, můžete se zeptat.Ještě dodám, že těch fotek bude asi víc ještě ze stavby něco…

Čus Koloss


Foto:
1. Přítah
2. Odtah
3. Výbojka + stínidlo + ofuk + odtah
4. Řízek 1. den
5. Řizek 1. den
6. Řizek 2. den
7. Řizek 2. den
8. Řizek 2. den
9. Všechny 11. den
10. Všechny 11. den
11. Nejpostiženější ze všech od chlóru.Na fotce je vidět co se dělo s listy.

Old Post 20-05-2010 v 01:27 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Zbytek Příspěvek č. 10






.

Old Post 20-05-2010 v 01:30 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Poslední Příspěvek č. 11


.

Old Post 20-05-2010 v 01:36 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 12

obral bych ty škaredý a suchý lístky dole,trošku roztáhl a pomalu přepl páč toho místa nemáš

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 20-05-2010 v 10:33 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

12 - tý den 18/6 Příspěvek č. 13





Tak jsem to škaredý listí ostříhal a drátem jsem poohýbal spodní větvičky ven na světlo.dám jim ještě chvíli a přepnu to.Dík za rady

Old Post 20-05-2010 v 17:06 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

3 - tí den 12/12 KDE STE? Příspěvek č. 14




zdravim,
jsem řádně statej, myslim že akorát tak jak se patri na oslavu zlate medaile z mistrovstvi sveta v hokeji 2010.na staromaku opravdu vydatný.vaclavak jeste lepsi,mirak jsme probudili.nic ke growu ale jesli muj thread bude slouzit i v budoucnosti tohle nesmim opomenout.

teplota - 28 ´C, na listech primo pod lamou max 31.
vlhkost - nizka
kytky rostou jako z vody.proto jsem je uz prepnul predevcirem.snizil jsem svetlo,snad se nebudou tak tahnout i kdyz se vubec netahnou krasne se vetvi.vcera jsem na kytkach nasel svilusky.zacal jsem rosit co to da hlavne pres noc a uz mam pripravenej vyluh z tabaku ale az zitra dnes uz to nedam.snad to podchytim, bylo jich tam jen par.fotky jsem fotil a upravoval ted po prichodu proto za kvalitu uplne nerucim.dalsi budou myslim brzo. cus koloss

Old Post 24-05-2010 v 04:46 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

5 - tý den 12/12 Příspěvek č. 15





žádná změna,akorát rostou.sviňušky kropim, moc jich tam zatim neni...
K.

Old Post 26-05-2010 v 01:05 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 16

na svilušky moc vlhkost nepomáhá...kup si nějákou postřik-Omite,Biool...za cca 60-80kč jednou max 2x a jsou pryč.jinak tu teplotu bys pořešil i tím kdybys to klipsnu dal dolů a teplý vzduch odfukoval z lampy než ten teplej vzduch foukat dolů na kytky

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 26-05-2010 v 05:16 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0654570 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív