Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Bubbler vs. kybl aeroponie na PRERIJNI MIMOZU???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Bubbler vs. kybl aeroponie na PRERIJNI MIMOZU??? Příspěvek č. 1

Vsechny zdravim,

v hlave mi vyletl napad, ze bych si pro osobni potrebu zkusil vypestit PRERIJNI MIMOZU, kdo zna, ten vi . Prosim nerozebirejme jeho ucinky nebo stavy . Je to jen pro me.

Tak s hydroponii ani aeroponii nemam zatim zadne zkusenosti, chapu princip, potrebne naradicko, ale chtel bych vedet co bude lepsi pro dobry rust tohoto kere, ktery roste 1-2 roky, coz je mnohonasobne vice nez konopi, nerad aby mi to zdechlo.

Rozmyslim se nad obyc. bubblerem jednoduchym ve 30l kbeliku nebo Gardena aero v kbeliku, je tu pekny jednoduchy thread. Ale chci si nechat poradit od zkusenych. Rychlost rustu neresim, spise aby mi neuhnily koreny nebo podobne.

Pak svetlo: velice dulezite! Jelikoz bydlim v malem bytecku, kde neni prime slunecni svetlo ale cast dne pouze odraz slunce(pak od jara do podzimu mi sviti i 5-6 hodin primy svetlo, to mi 6patrovej barak nestini ) neni tam toliko svetla, ale nemohu rici ze mam v pokoji sero ci tmu. Tudiz bych chtel kazdy den v roce dle skutecne periody prisvicovat. Takze za bubbler + 100w sodik dam zhruba prez 2k za rok a pri 150w uz to je skoro 3,5k. coz je fest love a to buh vi jestli mi to nezdechne. Taky ten kerik muze vyrust az na 8 metru tak si nejsem jistej s prusvitem techto lampicek , ikdyz 8metru to nenecham vyrust Nebo radsi nejakou usporku? Jeste me i napadl V SCROG jelikoz v jednom 30l bublaku zamyslim dat 3rostlinky mimozy, a urcite prave s prusvitem celeho keriku by bylo snazsi, a sice nemam ze 150w vybojky zkusenosti ale nemusi prece moc topit ne?.

Taky neustale se resi pH a EC, mozna nekde se doctu o pH ,ale EC u takoveto rostliny co malokdo pesti INdoor to nevim, mam se ridit normalne radami o brku? myslim ze v rustu je takove a takove a v kvetu zase makove?

Vetrani: to bude bud pc vetrackem ciste na proudeni vzduchu, kvuli CO2, jinak to bude u okna at se hreje ve svetle + prisvicovani, zahradku nebo balkon bohuzel nemam. Jinak to bude nekde na stole nebo tak, ani skrin nebo homebox neplanuju.

Predem diky za rady a odpovedi, je tu vice moznosti co udelat, napr. usporka 100w + V scrog + aeroponie nebo co ja vim. Takze se opravdu tesim na nazory a v brzke dobe to vyzkousim, ale nevim jestli to dam jako pestitelsky seriial na 2 roky

Old Post 29-04-2010 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9037630 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív