Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » malej severni out 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Organika malej severni out 2010 Příspěvek č. 1

Tak konecne po x letech sledovani vsech Vasich vysledku jsem se rozhodl se s Vami podelit o me zahradkarske radosti.

Jsem tu zcela novy, tak doufam ze se mi podari plnohodnotny thread. '(ale jeste moc nevim jak to tu funguje)

Letosek urcite nebude v takovem stylu jako pred par lety, pac na nasich nejlepsich mistech dnes stoji asi 100 novych domu,takze letos jen tak skromne a hlavne jen tak pro zabavu.

Radsi si od toho letos moc neslibuji,ponevadz letos to poroste na stejnem miste kde mi byly pred 2roky holky neznamym zmrdem odcizeny


Letos budou holky jen 3:
1) Klon- Super Silver Haze (1x)

2)fem.semena- Jack Harer (2x)

Old Post 18-05-2010 v 09:46 AM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vodnebonecko
Stálý Člen

Karma uživatele vodnebonecko - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 2

Nazdar, byt tebou, nedaval by som to na miesto o ktorom vieš že nieje bezpečne a ktore pozna aj niekto iný..
ked ti niekto nahodou zniči, vytrhá alebo ukradne rastliny, potom to nebudeš môcť pestovať ani len pre zabavu...
Ved priroda je velka a rozmanita.

preistou si najdi aj inu alternativu

Old Post 18-05-2010 v 11:01 AM
vodnebonecko je offline   Profil uživatele vodnebonecko   Find more posts by vodnebonecko   Foto galerie člena vodnebonecko   Click here to Send vodnebonecko a Private Message   Add vodnebonecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3






Tak jsem konecne prisel na to jak sem hazet fotky.
takze :

1) Klon. super silver haze- 2 tydny po zakoreneni

2) Uzel(jack harer) -jedno ze seminek jsem vysadil asi o tyden driwe a byl chvili na spatnym svetle tak se vytahnul jaxvina,,,, ja to tedy pokazde resim takovymhle uzlem,, uz to mam nejakej ten rok ozkouseny a dokoce bych rekl ze tem zauzlovanym se dari lepe nez tem ktere musi balancovat nebo byt podpirany ruznymi spejlemi nebo tak necim. zajimalo by me jak s tim kdo mate zkusenosti(pokud to nekdo delate)

3)JH¨

4)JH

5)Zase KLon



v kvetinacich je mix(kompost,pisek,bezny predhnojeny substrat,perlit)
zatim jedou jen z malych davek enzymu + root juice
kdyz bude pocasi prat tak pujdou uz tenhle vikend ven jestli ne tak jeste pockam.,.
Pak nastoupi: phytamin, alga grow+bloom, + koprivy a trochu tech slepicaku....


Naposledy upravil plast1ck 19-05-2010 v 14:27 PM

Old Post 19-05-2010 v 12:02 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

to VODNEBONECKO:
dekuju za rady , ale ja jsem to v tom uvodu blbe napsal, to misto je zahrada moji babicky pred tema dvema rokama jsem tam pestoval, ale jezdil jsem tam jen zridka o vikendech,, ted tu sam bydlim, tak se pokusim sve kyti co nejvice zabezpecit proti cizim plicim,ale jak urcite vsichni vi sikovnej zlodej je sikovnej zlodej a proti tomu se moc branit neda. dal jsem tam pred rokem halogenovy svetlo a az budou holky v hline tak na ne namirim cidlo...

samozrejme ze bych nejradsi zase vysadil poradnej noname aspon 50,,,ALE opravdu ted nemam na to cas,,, mozna zkusim na nejakym nedalekym fleku neco rozhazet a dej se dilo bozi.

Old Post 19-05-2010 v 13:25 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5




tady foto holek z 2008 (tyden pred ukradenim)

2x klon Heavy dutty fruity


byl teprve zacatek srpna.. ten rok jsem si od toho sliboval luxusni
kour.
v dobe ukradeni byly jen hodne maly palicky ktery se urcite hulit nedaly....
doufam ze ten zmrd z toho mel mliko a ze necekal takovej model a ze mu bylo spatne

ale na 2011 pokud jeste nebouchne planeta jsem si sobe slibil ze postavim sklenik

Naposledy upravil plast1ck 19-05-2010 v 13:45 PM

Old Post 19-05-2010 v 13:33 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 6

Ten zauzlovanej stonek se mi zdá dost divná technika jak naložit s vytáhnutou sazenicí. Přeci jen zapíchnout špejli a kytku přivázat provázkem není až tak náročný.

Zatim to vypadá bez problémů. Mohl by jsi mohl napsat jak se kytka chová, když už má stonek pár centimetrů v obvodu?

Něco mi říká, že by mohl vznikat problém s transportem látek cévama, ale to ber s rezervou.

Old Post 19-05-2010 v 13:59 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

To plast1ck:
K tomu uzlování... nevim jestli to něčemu pomůže že by se kytkám líp dařilo, ale pokud ti to valí dobře tak proč ne ?? .. jinak u Outdooru mi kytky jak ty řikáš nikdy´´nebalancovali´´ pokud je dáš ven včas ne zase moc včas letos sem to přehnal a nakvetly mě, tak se ti vytvoří krásnej pevnej stonek už od začátku a nikdy jsem nepotřeboval žádnou podpěru nebo tak... peeeace at to roste !

Old Post 19-05-2010 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 8

pro tooth:ten uzel do par tydnu(pokud bude hezky ne jako ted6 stupnu) srtoste a bude z toho boulE.
Az bude kytka starsi tak nebude poznat, ze to byl uzel.


Jinak netvrdim ze to jakkoliv pomaha, jen jsem to usoudil z toho ze obcas mivaly lepsi starty oproti ostatnim.

Dik za reakce.

Old Post 19-05-2010 v 14:36 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mandrew420
Stálý Člen

Karma uživatele mandrew420 - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 65517  

Příspěvek č. 9

ten tvoj uzol je uplne skvely napad - originalny najblizsie co sa mi pretiahne rastlina to skusim aja

drzim ti palce tento rok a ten minuli......proste nemam nato slov

mam na teba otazku akurat pouzivam phitamin a vsimol som si take biele flaky na listoch a som si isty ze to je z toho.....vadi to??? spravil som nieco zle???

MOJ OUT 2010 - check it out !

Old Post 19-05-2010 v 15:21 PM
mandrew420 je offline   Profil uživatele mandrew420   Find more posts by mandrew420   Foto galerie člena mandrew420   Click here to Send mandrew420 a Private Message   Add mandrew420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10

to mandrew420: jo odskousej to taky, budu ti drzet palce, musis na to fakt opatrne ,jak to zlomis si v pici.

S tim phitaminem : ja ho pouzivam jako postrik a minimalne pridavam i do zalivky.
BIle fleky jsem po nem nikdy nemel... ale muze to bejt treba tim jestli jsi to nestrikal nekdy dopoledne kdy pak na to parilo slunko, to by pak mohlo byt jen spalene skrz ty kapky.
vic by se poznalo podle fota.

Old Post 19-05-2010 v 17:49 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THCz
Nový Člen

Karma uživatele THCz - 7% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 11

Omlouvám se jestli jsem mimo topik, ale já běžně kytky lámu a nejsou tzv v piči Jsem li v situlaci když už neuchladím a nemůžu zvednout světlo, tak to prostě zlomím.Lámu něžně a kytkám to svědčí. Ať se ti daří a zlodějům smrt!

Old Post 19-05-2010 v 18:04 PM
THCz je offline   Profil uživatele THCz   Find more posts by THCz   Foto galerie člena THCz   Click here to Send THCz a Private Message   Add THCz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 12

to THCz: Bavili jsme se o ohnuti prilis vytahnute kyticky hnedka po kliceni.. takze bylo mysleno zlomeni jeste pod prvnim patrem tak cca 3-7dni stara rostlinka

Old Post 19-05-2010 v 19:03 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosSkeros
Stálý Člen

Karma uživatele LosSkeros - 67% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 13

Stim mistem nvm no,.Kdyz ti to tam vzali jednou tak se tam urcite pujdou letos podivat zas zda tam nahodou neco neni,.Ja osobne bych to tam nedal,.Ale nechci ti do toho kecat At se dari

Old Post 20-05-2010 v 12:20 PM
LosSkeros je offline   Profil uživatele LosSkeros   Find more posts by LosSkeros   Foto galerie člena LosSkeros   Click here to Send LosSkeros a Private Message   Add LosSkeros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

no samozrejme ,ze urcity obavy panujou,ale nemam to letos kam jinam hodit a abych kvuli tomu nepestoval to ne!

Old Post 20-05-2010 v 12:59 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 15





uzlik detail

Naposledy upravil plast1ck 21-05-2010 v 07:27 AM

Old Post 21-05-2010 v 07:12 AM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

Tak už jsou venku,
do par dni hodim fota.

Old Post 28-05-2010 v 21:34 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-10-2011 - Advanced Seeds Out 2011 - 45 odpovědí
05-04-2011 - moj out 2010 - 157 odpovědí
11-09-2010 - kacerik out-2010 - 158 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6005940 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív