Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Teória - Stihnem matku ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Teória - Stihnem matku ? Příspěvek č. 1

čáu komunita,

čisto teoretická otázka myslíte, že je možné od dnes (26.4.) stihnúť vypestovať matku na rok 2010? tj. dnes zasadím seed. aby som do leta spravil rezy. a potom tie rezy ešte aj stihli dokvitnúť. či radšej nerezať a nerobiť žiadnu matku ? ísť nato len zo seeds ? stihnem to ?

dík za komenty.

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 26-04-2010 v 08:26 AM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 2

Čus!
No já si takhle dělal matku v roce 2008 http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2 , sázel jsem taky nějak koncem dubna, ale do bubleru na balkon. Měl jsem tři kytky (2holky, jednoho samce), ořezal jsem je někdy koncem června. Měl jsem z toho cca 40 řezů. No a při sklizni měly kytky asi tak metr a max výnos co si pamatuju byl 80g na kytku!
P.s. Jestli to stihne dokvést či ne záleží jen na výběru odrůdy!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 26-04-2010 v 09:52 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 3

Clovece,nevim nevim.....taky se o to pokousim......to mas 21.dni(pod vybojkou) v rustu....plus 10dni kdyz to prepnes(aby se ti ukazalo pohlavy) plus 14dni se zakorenuji rizky....tak jako asi nebudou 2metrovy....ale kdyby 2mesice,cily v Cervenci....

At rostou...

Old Post 26-04-2010 v 09:55 AM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Traze
Nový Člen

Karma uživatele Traze - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 4

Kdybys zacal jeste dneska tak muzes s dobrou genetikou tento rok z rizku sklizet. Pocitej takovych cca 45 dni v dobrych podminkach, nez ti kytka vyroste, selektivni rizky zakoreni a nez urcis pohlavi. Pak uz muzes rezat o106. Takze bys teoreticky mohl davat klony ven uz v pulce cervna. Moc by sice nevyrostly ale lepsi nez dratem do oka

Old Post 26-04-2010 v 10:18 AM
Traze je offline   Profil uživatele Traze   Find more posts by Traze   Foto galerie člena Traze   Click here to Send Traze a Private Message   Add Traze to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Traze! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 5

Čus, taky jsem o něčem podobném přemýšlel-lepší by bylo použít lampu-je to přeci jenom o dost rychlejší, než nechat matku vyrůst pod oknem, ve skleníku nebo dokonce venku.
Ale jak říká humus flusus:
citace:
Původní příspěvek od humus flusus
...to mas 21.dni(pod vybojkou) v rustu....plus 10dni kdyz to prepnes(aby se ti ukazalo pohlavy) plus 14dni se zakorenuji rizky....tak jako asi nebudou 2metrovy....ale kdyby 2mesice,cily v Cervenci....

Podle mě bys měl tak maximálně 3/4 metrový indiky nebo metrový sativy, což může být ideální na ukrytí.

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 26-04-2010 v 10:59 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 6

A nebo narezat to rozdelit to ...a pak prepnout na 12H A URCIT MATKU Z a ty rezy mit rozdeleny....

At rostou...

Old Post 26-04-2010 v 11:40 AM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychonaut
Stálý Člen

Karma uživatele psychonaut - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 7

Ola Mam F1 od Nevila and Shantibaby -> NH, SSH.. dale od GHS -> AH#1, ASH, HS.... chci si udelat matky z NH,SSH,AH#1. Kytky prdnuty do kokosu 11.5 ae udelal sem chybu, mohl sem je dat spis do bublaku to by byla jina jazda . No co uz a nakonec samo ze to nemam na out ae pod lampu... jak rikam jestli si je dals do bublaku tak NP, ae divam se na datum.. takze uz to asi pravdepodobne nejak poersils

Old Post 02-06-2010 v 08:38 AM
psychonaut je offline   Profil uživatele psychonaut   Find more posts by psychonaut   Foto galerie člena psychonaut   Click here to Send psychonaut a Private Message   Add psychonaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8884510 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív