Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » P3Ci 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné P3Ci 250W Příspěvek č. 1

Pěkné zdre všem growerum!!

Po několika úspěších a neúspěších jsem se rozhodl investovat polovinu výplaty do tuningu skříně. Ta vypadá následovně....

Rozměry - 130/75/40

Světlo - 250W gib, stínítko s odtahem zvrchu, zajímavá reflexní folie

Půda - Plagron Cocos

Chemie - Plagron Cocos concept

Vzduchotechnika - 2x12V přítah, 1x12V (PC zdroj) odtah přímo od zářivky

Genetika - 1x White Rhino a 1x Diesel

Old Post 26-05-2010 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

kyti se ke mě dostaly 26.4. jako řízky, po převozu jsem je v rockwoolu namočil do směsi 1dl vody a 1ml kořenového stimulantu roots..
Diesel se nebojácně uchytil hned první týden, zato nosorožec potřebuje pařník do teď - snad se z toho dostane.

Perioda je jasná 18/6

Teplota je zatím pekelně na mezi, 29-31 stupňů, chyba je v tom že sháním vercajk pro vyřezání otvoru na oddech, ve skříni je trubka na jejímž konci je větrák od zdroje, po přiložení ruky k němu jde cítit, že táhne naprosto dokonale, bohužel zatim jen tk do pootevřených dveří..
V plánu je ještě homemade filtr, takže se lehce může stát že budou muset být odtahy dva..
Každopádně k výření vzduchu a chlazení je přítomnost radiátoru s vyplým topením nezbytnou nutností

Vzhledem k tomu že utekl již měsíc a kyti jsou týden pod HPSkou dostaly první zálivku Coco conceptu (A/B/Enz - 2ml/2ml/1ml na 1,5l vody)

Jinak čistou vodu dostávají 2x denně, protože kokos hodně saje

no a fotky, ty přibudou snad do pul hodky, nabíjím foťák..
Tk ztm zdar,, a samozřejmě rady prosím čaute

Old Post 26-05-2010 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 1. focení Příspěvek č. 3


pohled na skříň

Old Post 26-05-2010 v 19:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


White Rhino- vypadá podstatně lépe, než vypadal...

Old Post 26-05-2010 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


New Yorker Diesel

Old Post 26-05-2010 v 19:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

pohoda rhino se uchytil,. ač na to už nevypadal, kalashnikov ten by to neustal, ale rhino je silnej dost a salat vedle dostal fim

Old Post 27-05-2010 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 7

MINULOST

před cca rokem se mi do rukou dostala genetika Blueberry, kterou musim kazdemu doporucit, ikdyz diesel ho pravdepodobne predci v ledascem,, je proste nabouchlej jako květák a má až jedovatě pruhované zelené listy , AK 47 to bylo neco tezsiho, prezilo to ale popáleninu od 100W gib co jsem pouzival driv...
A ten nosorožec je udajne tky bezvadnej, tk jsem zvedavy jak si povede prave on, davam mu tyden a pujde tky do zeleniny

no abych tu zbytecne jen nekecal -> oldschule fotky

Old Post 27-05-2010 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Blueberry #1 and #2
před přepnutím na květ

Naposledy upravil 27-05-2010 v 19:35 PM

Old Post 27-05-2010 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


cca měsíc před sklizní

Naposledy upravil 27-05-2010 v 19:36 PM

Old Post 27-05-2010 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 10

Zdar

Jak často to hnojíš? Já sem vždycky žil stím ,že tady ty hladové média jako kokos,perlit atd musíš krmit průběžně. Protože hodně lidí tady se snaží dodávat pravidělně a přesto se potýkají z problémy nedostatků prvků.

Tak mě docela zajímá kolik toho vydrží bez žrádla.

Ať to roste

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 27-05-2010 v 18:52 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

čau, hele je pravda že se to vstřebává dost, nicméně hnojky leju v pondělí a pátek při růstu, při květu přibude sobota.
Míchám do 1,5l vody 2ml A+ 2ml B + 1ml Enzymy, při květu přidávám 1ml od každého.
Zálevka vždy 1,5dl na kytku - 1,5l této směsi postačí tk na 2týdny (při dvou kytkách )..

Hlavně vodou 2-3denně zalít a pokropit.. Pak při květu už stačí jednou denně zalít, ale vždy pořádně ať je všude mokro



BTW: tky sem jen člověk a poodjedu na delší dobu pryč, nebo nestíhám atp... výmluva jakákoliv, ale když nedostanou kyti hnojky tk tejden dva vydrží aby rostly.. alespoň mě jo,, ale co den bez vody, to dva listy pryč (odzkoušeno )

Naposledy upravil 27-05-2010 v 19:45 PM

Old Post 27-05-2010 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

tk jdou holky asi ven ke kamosovi,tk si z nich udelam riizky nove

Old Post 30-05-2010 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Hotovka, už běží venku, zrovna nesvítí moc světlo, pařník nasazen a 15cm nad zemí trčí keříček pod přírodním zdrojem.. Až budu zaštipovat, tk do měsíce,, přidám galerku.. bude snad za neco stat teste se a sledujte az se to pohne zase kupredu,, s fotkami snad pribude osazenstvo pro mou ,,ztm

Old Post 01-06-2010 v 21:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Tk velký update"" naštěstí jsem pořídil na výbornou a začínám zakořeňovat 2x NYC Diesel (aneb venku se mámě daří) a mimoto 2x Polar Haze, který jsem dnes uctihodným tempem za hodku rozplazil u kamose na zahrade

ve skříni se ztm nic nezměnilo, jen květináčě se zmenšily, ale plánuju vyřezat zvrchu ohromnou díru a do ní nacpat větrák z digestoři, k ní povede flexo roura s aktivním uhlím na konci. Rozepíšu a nafotím postup výroby a zapojení.. Mimoto zítra snad fotoreport high a hi

Old Post 08-06-2010 v 20:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Veškerá genetika nyní sílí v ,,mini"pařníku... >26C, vlhkost na max. na řezy použit stimulax,, a 1ml roots pro každý řez

jinak řezy dávám rovnou do stimulaxu, a pak vkládám do jiffiho placky,, tu následně do minikvětináče s trochou kokosu... pozdeji tuto smesku nacpu do větších květníků a hurá pod HPS dorůst atd..

Mimototo na všechno si budu tvořit zálohu obou genetik a to znovu formou řezu v pokročilém stadiu růstu,, ať je ready hned na další groe Zdre !

Old Post 08-06-2010 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9100000 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív